FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 17007 razy ¬

ROZRYWKA | Motoryzacja
Dla wszystkich mionikw diesli (90% uytkownikw forum) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dla wszystkich mionikw diesli (90% uytkownikw forum)"   

matand
 Wysana - 25 maj 2016 10:12      [zgoszenie naruszenia]

Pare lat temu jak szwagier rowienik pomyka seicento i w moim wczesnym aucie pokazaem mu lepszy sprzt do grania i wypane radyjko to skwitowae jemu zaley byle nie psuo sie i jedzio. Silnik i wygld to dalszy plan.

Dwa lata temu jak kasy przybyo i kupi jedynie mondeo mk3 ale to ju gadka si zmienia. A to ja mam skr, a to jaki fajny silnik i moment obrotowy, a to klimatronik. Nagle szczegy urosy do rangi wanych rzeczy.

Podobnie z telefonem. Kiedy byle tylko dzwoni, ale w miare czasu zmienia i teraz sam se chwali androida i inne bajery.

To post do Tomka.

Gdy pucisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekaj na ma sal...
wszyscy mwia nie nie, ja nie sucham disco-polo,
a znaj sowa. Ja sie pytam skd?

Thomy20
 Wysana - 25 maj 2016 10:22      [zgoszenie naruszenia]

Panowie to jest forum motoryzacyjne wic nie gadajmy o telewizorach telefonach i subwooferach tylko o autach

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

matand
 Wysana - 25 maj 2016 10:36      [zgoszenie naruszenia]

Czasami s wszystkie argumenty za by kupi takie auto dla ciebie to niezrozumiae, podobnie jak przykad o telewizorach czy telfonach, albo dieslach

Thomy20
 Wysana - 25 maj 2016 11:49      [zgoszenie naruszenia]

A ja podaje mnstwo przykadw e nie opaca si kupowa diesla ani to ekonomiczny ani presti a wy dalej swoje e diesel jest najlepszym silnikiem

gastxxx
ole !
 Wysana - 25 maj 2016 12:17      [zgoszenie naruszenia]

KLE KLE KLE KLE KLE KLE KLE KLE KLE KLE

"No i chuj, wane e porucha he he kurwa razdwatrzy"

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysana - 25 maj 2016 12:41      [zgoszenie naruszenia]

Nierozumiem ludzi, ktorzy sprzedaja samochod po 4 latch.

Bo nie zarabiasz 150z/godz.

Mylenie murzyna, twrca Ikei starym Volvo latal, Eastwood ma zwyklego Pickupa.

Zreszta zarabiam na tyle, zeby za polroczne dochody jakies skromne auto z salonu wziasc. Podobnie jak Ty jestes fanem druciarstwa, gazowania Astry i spawania puszek po paprykarzu na tumiki, ja lubie kupowac auta prawie nowe (roczne) i jezdzic nimi do czasu gdy maja dobra trwalosc techniczna (czyli jakies 25 lat - 250tys km przebiegu).

Architekci to sobie w wielkiej pycie mogli najwyej wzorek tynku wymyli.
To by konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym si zajmowali inynierowie budowlani,
za PRL-u po specjalistycznych kierunkach.

Thomy20
 Wysana - 25 maj 2016 14:27      [zgoszenie naruszenia]

Jak bym zarabia tyle co ty to jedzibym nowym autem z salonu a jak kto nie ma kasy to kombinuje eby naprawy zrobi jak najtaniej

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysana - 25 maj 2016 15:15      [zgoszenie naruszenia]

Zreszta od pewnego czasu odnosze wrazenie, nie tylko z samochodami, ze czym starszy sprzet tym lepszy.

Architekci to sobie w wielkiej pycie mogli najwyej wzorek tynku wymyli.
To by konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym si zajmowali inynierowie budowlani,
za PRL-u po specjalistycznych kierunkach.

matand
 Wysana - 25 maj 2016 16:06      [zgoszenie naruszenia]

nie chodzi o to czy diesle s gorsze czy lepsze. Ty wszystko uredniasz pod siebie, pod swoje przebiegi, a ludzie ci pokazuj e lataj autami spore kawaki i nie ma si co dziwi e bior diesla. Kto stoi przed kupnem auta np dwulatka i wiedzc e bdzie lata polska-francja to proste e wemie diesla.

I w jednym i drugim bdzie dwumas, turbo wic w czym masz problem. Ok by moe w 1.4 benzynie ie bdzie ale adna firma takiego auta nie kupi na takie odlegoci, choby ze wzgldu na rozmiary auta. A jak auto wiksze to ju kto ci pisa tu nie raz e bd te same rozwizania co w dieslu. Tyle ze w tym wypadku diesel spali mniej.

Loya
 Wysana - 25 maj 2016 17:01      [zgoszenie naruszenia]

Kvrwa jakie ten go ma ograniczone mylenie.... znam sporo ludzi zarabiajcych due, bardzo due pienidze, ktrzy jed dieslami i kupuj samochody 1-2 letnie.

Pewnie dlatego maja te pienidze, bo potrafi nimi gospodarowa i wiedz, ile kosztuje samochd nowy, a ile taki sam 1-2 letni, wiedz ile pali w duej limuzynie 3 litrowy diesel, a ile 3-4 litrowa benzyna z podobnymi osigami. Abstra***c od tego, e mog po prostu lubi diesla, wysoki moment itp.

Thomy prezentuje typowo polskie podejcie - nwka z salonu to oznaka bogactwa. Biore kredyt, poyczki chvj wie jeszcze co, ale MAM NWKE TERENWKE z rurami (ale napd FWD) - SOMSIADY OCHVJEJOM

Zmieniony przez - Loya w dniu 2016-05-25 17:01:49

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 26 stron.   poprzednia | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Dla wszystkich mionikw diesli (90% uytkownikw forum)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26