FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 17014 razy ¬

ROZRYWKA | Motoryzacja
Dla wszystkich mionikw diesli (90% uytkownikw forum) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dla wszystkich mionikw diesli (90% uytkownikw forum)"   

Thomy20
 Wysana - 25 maj 2016 21:02      [zgoszenie naruszenia]

Kvrwa jakie ten go ma ograniczone mylenie.... znam sporo ludzi zarabiajcych due, bardzo due pienidze, ktrzy jed dieslami i kupuj samochody 1-2 letnie.

Jeeli kto kto ma w chooy kasy kupuje uywane auto to w takim razie kto kupuje nowe auto? eby kupi auto 2-3 letnie kto musi kupi nowe auto

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

Loya
 Wysana - 25 maj 2016 21:13      [zgoszenie naruszenia]

sorry, ale znowu udowadniasz, e racjonalne mylenie nie jest Twoj mocn stron to nie rzecz w tym, e majtni ludzie co do zasady nie kupuj nowych samochodw, ale w tym e to czy kto kupuje auto nowe czy uywane nie jest wyznacznikiem jego statusu finansowego tylko raczej podejcia do samochodw i innych dbr

Thomy20
 Wysana - 25 maj 2016 21:17      [zgoszenie naruszenia]

Tak wic w Polsce powinna powsta fabryka samochodw uywanych bo przecie nowych nie opaca si kupowa.

Loya
 Wysana - 25 maj 2016 21:42      [zgoszenie naruszenia]

Thomy przesta opaca si nowe, najbardziej opaca si na kredyt, koniecznie przed witami eby si pokaza we rodzinie, chvj e po spacie kredytu fura warta sum paru rat

Thomy20
 Wysana - 26 maj 2016 09:58      [zgoszenie naruszenia]

Jedni bior kredyty eby kupi nowe auto z salonu i popisa si przed ssiadami, rodzin, znajomymi a inni kupuj BMW/Audi za 5-8tys.z eby budzi podziw przed ssiadami i znajomymi e jed autem klasy premium.

UszatekMis
 Wysana - 26 maj 2016 11:00      [zgoszenie naruszenia]

Umys biedaka zawsze bdzie biedny

Nigdy nie ufaj.

gastxxx
ole !
 Wysana - 26 maj 2016 11:32      [zgoszenie naruszenia]

KLE KLE KLE K,LE KLE
JAK TYM MONA KRWA JEDZI
JAK BIEDAK JAKI

"No i chuj, wane e porucha he he kurwa razdwatrzy"

Thomy20
 Wysana - 26 maj 2016 11:58      [zgoszenie naruszenia]

rozumiem jak kto kupuje za 8-10 tys.z Golfa IV, Passata lub Ibize z silnikiem TDI bo wiadomo nie ma kasy i auto troszk mniej spali ni silnik benzynowy (ale i tak na LPG wychodzi taniej) ale jak kto kupuje luksusow limuzyn za 200-300tys.z np. BMW F10 z silnikiem diesla to jest nieporozumienie, ma kas na auto a nie sta go na paliwo i dziaduje na ropie na dodatek w aucie luksusowym zamiast sycha wist R6 czy V8 sycha klekot to aden komfort ani presti

UszatekMis
 Wysana - 26 maj 2016 12:32      [zgoszenie naruszenia]

Thomy nie na procesji?

Nigdy nie ufaj.

matand
 Wysana - 26 maj 2016 14:31      [zgoszenie naruszenia]

Hm ja to widze tak e jak kto zarobi to 8 tys z czy 6 tys z to da rade sobie i do salonu. Moja emerytowana ciotka ze szkoy marynrki i jej m co pywa na odziach podwodnych emeryt, wanie tak robili. PRzykadowo. Ale po ktrym razie wzili dwu letnie autko i jed.
Albo taki lekarz kosi 9 tysiakw i wybiera si do salonu po astre. W salonie bior go do komisu i stoi wystawiona przez jaks firm insignia dwu/trzy letnia i za t sam kwote bierze nagle insignie.

U mnie w firmie wzili dwie nowe by unikn pacenie podatku z kocem roku i jedna stoi nieruszana. Za jakiczas pjdzie do yda i komu si trafi.

Gdy pucisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekaj na ma sal...
wszyscy mwia nie nie, ja nie sucham disco-polo,
a znaj sowa. Ja sie pytam skd?

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 26 stron.   poprzednia | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Dla wszystkich mionikw diesli (90% uytkownikw forum)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26