FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4776 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dlaczego facet zdradza i niszczy 5 letnie uczucie? Jak sobie poradzić  
ze zdradą? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dlaczego facet zdradza i niszczy 5 letnie uczucie? Jak sobie poradzić ze zdradą?"   

totalna
 Wysłana - 30 listopad 2010 22:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

WITAJCIE! To mój pierwszy wpis na portalu. Nigdy wcześniej nie miałam potrzeby, aby radzić się ludzi na forum. Jednak w tym momencie tracę kontolę nad własnym życiem i nad własną osobą. Dlatego proszę o pomoc.. Jestem z mężczyzną od 5 lat. Poświęciłam mu całe życie, oddałam całą siebie. Jest moim pierwszym facetem. Kocham go najbardziej na WSZĘDZIE. Ale jednak... Wyrzekłam się dla niego wszystkiego. Nie mam już przyjaciół, bo od kąd jestem z nim to nie spotykam się z kolegami, nie patrze na mężczyzn, nie wychodzę z domu bez niego, nie maluję się, zatraciłam własną osobowość. Za każdym razem kiedy muszę gdzieś wyjść czuje się winna.. Robiłam dla niego wszystko. Byłam na każde jego zawołanie. Po 3 latach związku, kiedy już byliśmy zaręczeni dowiedziałam się że mnie oszukiwał. Spotykał się z pewną dziewczyną, pisał jej że ją kocha, tylko przy niej czuje się bezpiecznie, itd. Podobno nic nigdy do niej nie czuł poza przyjaźnią, nigdy jej nie pocałował, nie dotknął. Tak mówil. Zaufałam. Ok. pół roku temu okazało się, że znowu mnie oszukiwał. Wychodził bezemnie wieczorami z innymi dziewczynami. Pisał kilkunastu, że są piekne, mają cudowne oczy, usta, itp. A w tym samym czasie mówił mi, że marzy o tym aby mieć ze mną dziecko. Pytal kiedy ślub, itp. Zostawiłam go, ale błagał o spotkanie, uległam. Przyszedł cały zakrwawiony, pijany. Błagał o wybaczenie, płakał. Wróciłam. Od tego czasu bardzo się stara, ale znów czuje że coś jest nie tak. A ja płacze co wieczór. Nie patrze w lustro, bo czuję się okropna, ochydna. Przez to wszystko nie czuję się kobieta. Mam problemy ze snem. W naszym związku jest teraz bardzo źle. Co mam zrobić? Chcę go zostawić, ale nie potrafie. Za każdym razem kiedy go nie ma przy mnie tęsknie. Płacze. Oglądam jego zdjęcia. Zwariuje.

Upadły anioł, który latać nie może bo stracił skrzydła, słyszy w około: Le&

Andromedaa
 Wysłana - 30 listopad 2010 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

Zostaw go, bo niszczysz sama siebie.
Nie rozumiem jak można wyrzec się swoich znajomych, swoich pasji itd.
To nie był związek, to było niewolnictwo.

Ekspert -

robson_888
 Wysłana - 30 listopad 2010 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

chciał sobie poszaleć i mieć kurę w domu

"Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty,
tak by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego"

adinosbaan
 Wysłana - 30 listopad 2010 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

idz do psychologa

P4tr1ck
 Wysłana - 30 listopad 2010 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

Oraz nie baw się w jakieś smutne opisy na gg i nk

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

sQzi
 Wysłana - 30 listopad 2010 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

jak to nie prowo to szkoda mi ciebie
olej c***a

Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.

Oscar Wilde

insa
 Wysłana - 30 listopad 2010 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

Zerwij z nim kontakt na zawsze, CALKOWICIE.

Pozdrawią

~Imnz Isztwą

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 30 listopad 2010 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

No jak nie zmadrzejesz to zwariujesz,co wy baby macie w glowach... ja tego nie pojmuje,jak Cie zacznie tluc po twarzy to wieczor bez bicia bedzie tesknota za klasnieciem dloni o policzek?nie widzisz ze wpadlas w jakies bledne kolo? Ze to nie ma sensu?

Iszkur
 Wysłana - 30 listopad 2010 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

Co chvja.. od razu jak facet flirtuje z babą, to jest chvj. Zamoczył inną czy nie? Jak nie, to lamentujesz kobieto. Wyjdź do koleżanek, pobaw się, on nabierze zazdrości i wam się polepszy. Natomiast jeśli to co piszesz nam, nie jesteś w stanie przekazać chłopakowi to idź się leczyć. Nie lubię bab, które mówią jak to im źle wszystkim wokół oprócz samego zainteresowanego.

Poza tym siedzisz w domu, nie malujesz się.. to czym masz mu zaimponować? Faceci nie lubią zapuszczonych bab. Rusz sie z domu, zadbaj o siebie, pogadaj z psiapsiółkami, kup jakąś bieliznę.. związek to nie 1-2 letnia zabawa, po której mamy "już zaklepane" małżeństwo.

Haters gonna hate.

[http://www.youtube.com/watch?v=qgRvEeFlNH8]

totalna
 Wysłana - 30 listopad 2010 23:35      [zgłoszenie naruszenia]

Kochani nie jestem typem kobiety, która mówi wszystkim tylko nie zainteresowanemu. Mówiłam mu od dawna co czuję i co chciałabym zmienić. A kiedy spotykam się z nim bardzo o siebie dbam, maluje się, ładnie ubieram. Staram się dać mu szczęście. Nie rozumiecie, że jeżeli się kogoś bardzo kocha traci się głowę? Jeżeliby uderzył nie wachałabym się. Napewno bym odeszła. A co do wpisu o nk albo opisy na gg to takowych nie posiadam i zastanawiam się po co ktoś czyta jakikolwiek post i odpisuje w ten sposób. Myślałam, że to forum dla ludzi którzy potrzebują mocnego kopa w dupe, bo pragną coś zmienić.

Upadły anioł, który latać nie może bo stracił skrzydła, słyszy w około: Le&

Iszkur
 Wysłana - 30 listopad 2010 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

Pokaż nam swoje fotki, zobaczymy czyś zadbana rzeczywiście.

Haters gonna hate.

[http://www.youtube.com/watch?v=qgRvEeFlNH8]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dlaczego facet zdradza i niszczy 5 letnie uczucie? Jak sobie poradzić ze zdradą?

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Wyjazd nad morze a milosc | Takie cos na pierwszej randce?! | I bądź mądry ... | Co mam myśleć o takim zachowaniu ? | Pomozecie ? | Czy moja dziewczyna jest normalna? | czy to anoreksja? | Zdrada czy nie? | Delikatna niechęć dziewczyny | Pomóżcie jetsem przeklęty!!! | czesto powtarzajacy sie schemat | Qrwa mac !! | dziwne zachowanie dziewczyny | Czy juz moge i jak ?? | [h0.0mor] :-) znalezione na wykopie... | problem z miłośćią | cyfrowy polsat biuro utrzymania klienta | mama i synem | Warszawa 2015 | paznokci | natasza | Mazda cx7 | Suzuki gsx | azjatka | graniczna | kasia moś | ciapate wesele | cyganskie wesele | sylwia tyton | wychodek | mama opowiadanie erotyczne | gadu gadu | symetria | m jak miłość 2036 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.