FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10775 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dlaczego jak mam poznać jakąś fajną dziewczyne to mi się odechciewa? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dlaczego jak mam poznać jakąś fajną dziewczyne to mi się odechciewa?"   

Roksi_90
 Wysłana - 1 marzec 2008 09:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cze. Mam 19lat i chcę mieć już swoją dziewczyne, wcześniej nigdy z żadną nie chodziłem i jestem prawiczkiem (ale to pewnie nic nie zmienia). A więc do rzeczy :) Pragne mieć swoją wielką miłość i spędzać wolne chwile z ukochaną osobą ale gdy ktoś próbuje mnie zeswatać z jakąś dziewczyną to od razu jak się spotykam z dziewczyną to mi się odechciewa, myśle że dziewczyny są dziwne i wogóle jest mi ona nie potrzebna, ale na codzień czuje wielką pustkę w sercu i brakuje mi kogoś do kogo mógłbym się przytulić i pogadać. Nie żeby ta dziewczyna była jakaś głupia albo pusta, ona jest normalna, ale mimo tego mam takie odczucia że kobiety nie są dla mnie. Dlaczego tak jest? Czy jestem jeszcze za młody na partnerke?Może to przejdzie z czasem?

Yyanek
 Wysłana - 1 marzec 2008 09:57      [zgłoszenie naruszenia]

Kup sobie gumową lale albo zostan gejem jak uwazasz ze kobiety nie sa dla ciebie.To moze nie jestes ty dla kobiet?Szukaj problemu w sobie zdecydowanie.

ALLAH AKBAR!---> %-)

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 1 marzec 2008 09:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

suplacz
 Wysłana - 1 marzec 2008 10:17      [zgłoszenie naruszenia]

Pragne mieć swoją wielką miłość
za duzo ksiazek, za malo zycia
wyjc z domu, poszalej na dysce i skoncz kuwa ze swatkami!

dziewczyny są dziwne i wogóle jest mi ona nie potrzebna, ale na codzień czuje wielką pustkę w sercu

buahahah zdecyduj sie

milosc nie istnieje, trzeba robic melange i sie nie przyzwyczajac, nie?

mati1234p
 Wysłana - 1 marzec 2008 10:36      [zgłoszenie naruszenia]

Moze potrzebna jest Ci ta "milosc" zeby sobie tylko poruchac...

'A przed człowiekiem schronić się można jedynie w objęcia innego człowieka...'

Znawca -

gaea
 Wysłana - 1 marzec 2008 10:39      [zgłoszenie naruszenia]

Mam 19lat i chcę mieć już swoją dziewczyne,
Może chcesz bo koledzy już mieli/mają? Wiesz, nie ma określonego wieku, w którym trzeba koniecznie mieć swoją 2 połówkę(ale o tym zapewne wiesz)

Pragne mieć swoją wielką miłość i spędzać wolne chwile z ukochaną osobą
Jak ktoś napisał, za dużo filmów. Miłość to nie historia jak wprost z ekranu, ale po prostu życie

ale gdy ktoś próbuje mnie zeswatać z jakąś dziewczyną

Chyba nie odpowiednio się za to "zabierasz". IMO trzeba wrzucić na luz i nie patrzeć na każdą dziewczynę, którą napotykasz na swojej drodze jak na "potencjalny materiał na partnerkę". Uwierz, że zakochanie ogarnia nas w najmniej oczekiwanym momencie, gdy się tego nie spodziewamy Nie martw się, jeśli już zaiskrzy pomiędzy Tobą a jakąś dziewczyną, to z pewnością to zauważysz(poczujesz)

to od razu jak się spotykam z dziewczyną to mi się odechciewa, myśle że dziewczyny są dziwne i wogóle jest mi ona nie potrzebna,
Odechciewa Ci sie fizycznie/ psychicznie? Bo chyba coś w tym jest, ja w wieku 12 lat też myślałam, że pocałunek jest bleee i w ogóle....
Może odtrąca Cię dlatego, że nie masz doświadczeń z płcią przeciwną. Ale z drugiej strony powinno Cię "ciągnąć" do nieznanego, więc nie wiem...

ale na codzień czuje wielką pustkę w sercu i brakuje mi kogoś do kogo mógłbym się przytulić i pogadać.
Jesteś sprzeczny sam ze sobą, zresztą wiesz o tym, musisz przemyśleć to, zdecydować się na coś.

Nie żeby ta dziewczyna była jakaś głupia albo pusta, ona jest normalna, ale mimo tego mam takie odczucia że kobiety nie są dla mnie .

Nie wiem czy się nie naraże ale może jeśli tak piszesz to masz jakieś skłonności homoseksualne? Nic nie zarzucam, ale z tego co piszesz to możliwe.

Crevez, chiens, si vous n'etes pas contents!

GoldenEyes
 Wysłana - 1 marzec 2008 12:06      [zgłoszenie naruszenia]

ale gdy ktoś próbuje mnie zeswatać z jakąś dziewczyną to od razu jak się spotykam z dziewczyną to mi się odechciewa,

różne są gusta,dziewczyna powinna spodobać się Tobie i wtedy sam zaproponowałbyś jej spotkanie,a nie,ze kolega / koleżanka podsyła Ci znajomą

nigdy z żadną nie chodziłem i jestem prawiczkiem (ale to pewnie nic nie zmienia).

może tu cię naprawde boli

masz leniwą postawe,na spotkania jesteś umawiany przez znajomych,czyli zero własnego wysiłku
sam nie wiesz czego chcesz,zamiast siedzieć w domu i rozmyślać o tym,że brak ci drugiej osoby to rusz dupę,żeby się gdzieś na nią natknąć-może jak uda Ci się samemu zarwać panne,będziesz bardziej usattysfakcjonowany spotkaniem z nią

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

wesu_666
 Wysłana - 1 marzec 2008 12:17      [zgłoszenie naruszenia]

Masz pewnie charakter zdobywcy :D
Tez nie lubie gdy ktos probuje swatac, nawet jesli dziewczyna byla naprawde fajna to jakos latwe zdobycze nie ciesza, zniechecaja i nie czuje sie tego iskrzenia.
Tak jak napisala Greeneyes, nic bardziej nie daje satysfakcji gdy samemu zdobedzie sie nr od dziewczyny i z nia umowi ;) Nie chodzi o to zeby sobie podbudowac swoje ego, ale sam zobaczysz ile przyjemnosci daje udany podryw.

Inteligentny wrażliwy człowiek o duszy klowna która przejmuje kontrolę wNajważniejszychChwilach

GoldenEyes
 Wysłana - 1 marzec 2008 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

nie green tylko golden

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

Pampers88
 Wysłana - 1 marzec 2008 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

jestem prawiczkiem (ale to pewnie nic nie zmienia).

uwierz to wiele zmienia

EDIT: Ej a może ty jesteś gejem

Zmieniony przez - Pampers88 w dniu 2008-03-01 12:39:25

Kasują nam posty, usuwają tematy. Używają siły, bo wiedzą, że MAMY RACJĘ!

PolijSter
 Wysłana - 1 marzec 2008 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

jak ci staje na jej widok, to bedzie odpowiednia baba :)
jak ci nie staje na jaka kolwiek - to poszukaj chlopaka('');

uga buga, koko - dżambo

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dlaczego jak mam poznać jakąś fajną dziewczyne to mi się odechciewa?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Jaki % kobiet według was jest biseksualna? | glupi blad czy da sie to naprawic? | Przez chrobe moge stracić kogos kogo kocham!!!!! | POMOCY (RANDKA NA DYSKOTECE)!! | O co chodzi? | Co kupić ukochanej na urodziny :) | Czuje się jak śmieć. | Czemu sie nie odzywa?? | Czy Miłość naprawde istnieje? | między młotem a kowadłem - co by tu zrobic? | problem z poznawaniem chłopaków | xxzzzzz Ksiądz o kobietach i mężczyznach zzzzxx | ona mi nie ufa :( | Inicjatywa. | ??? | co z ss ?? | kalisz | sztuka olewania | chuda showup | kulig | wagina | serca drobiowe | tantra | kafliki | potem wtuliła się we | METEOR6 | stanisławowski | oswiecim | katarzyna janus | zaburzenia osobowości | upskirt celebrity | poprawa matury | pamela anderson | jak zostac realista | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.