FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7681 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Dlaczego jestes za PiS?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dlaczego jestes za PiS??"   

maciejq
 Wysłana - 26 lipiec 2006 23:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Zastanawiam się jak normalni ludzie mogą sympatyzować z PiS?? Kumam ze mogli na nich glosowac (sam glosowalem na jakiegos senatorka z pisu bo mi się Niesiołowski z PO kojarzył z ZCHN ) No w każdym razie jak po tym co robia (tzn nic nie robia) można być nadal za PiS?? A najbardziej podoba mi się argumentacja - jestem za PiSem bo:
- Tusk miał dziadka w wermachcie i jest niemieckim szpiegiem (podobno ma obywatelstko niemieckie)
- media klamia (szczegolnie GW i TVN) bo sa tam zydzi, komuniści, masoni, pedaly etc
- Pis nie kradnie
- i pare jeszcze - jak mi się przypomni dopisze

I dobre tez jest jak bronia Pisu:
- to ze kaczor zapomniał slow hymnu to nic dziwnego w koncu każdy mogl się zestresowac (z ziemi polskiej do wolski)
- to ze ma brudne buty to nic - w koncu nie jest takim picusiem jak Tusk i zajmuje się ważniejszymi sprawami
- i teraz najlepsze: KURSKI nie klamie

I wiele innych

Pisze ten post bo zainspirowala mnie do tego moja dziewczyna - madra laska - i jest za pisem
Tzn cala jej rodzina jest za pisem a to sa na serio wykształceni normalni ludzie

WTF??

Wiec pytanie: Dlaczego jestes za PiSem???

i got 99 donuts but a bitch ate one

prezes85
 Wysłana - 26 lipiec 2006 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

Wyksztalceni mądrzy ludzie ktorzy w głębi serca są wieśniakami glosują na pis. Więc nie przejmuj sie tym. A ze glosuje tak dzieczyna to dlatego ze ma w domu pranie mozgu ze pis fajny.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

maciejq
 Wysłana - 26 lipiec 2006 23:34      [zgłoszenie naruszenia]

no to wiadomo ze przejmujesz poglady polityczne rodzicow w jakims tam stopniu
i ja sie tym nie przejmuje tylko mnie to ciekawi
i tez nie generalizuj - dla mnie SLD to partia komunistow aferzystow i zlodzieji a wsrod ich wyborcow znajdziesz tez pewnie uczciwych ludzi

bo nie spowiadam sie ze mam dziewczyne za PiSem tylko chcce wiedziec CZEMU ktos 'normalny' jest za PiSem
na forum widzialem pare osob sympatyzujacyh z pis wiec pytam

masz soga ze odpowiedziales 1 na moj temat

prezes85
 Wysłana - 26 lipiec 2006 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

U mnie bodaj ojciec na PSL glosowal,
dziadek na Samo
Babcia na PO (bo ja namowielm)
Mama chciala na PiS bo tak u niej w rodzinie glosowali. Jednak jej przed wyborami powiedzialem ze jak PiS bedzie mial wiecej glosow niz PO to gotów zrobić kolicej z Samo i LPR. Zaglosowala na PO, a przepowiednia sie sprawdzila.

W kazdym razie nie kazdy jest podatny na rodzinne upodobania.

Weź nie pierdol bejbe.

maciejq
 Wysłana - 26 lipiec 2006 23:47      [zgłoszenie naruszenia]

no nie - ale jakby nie patrzec zdarza sie tak czesto

u mnie najlepsza akcja byla z dziadkami
babcia - PO
dziadek - PiS

tylko problem jest taki ze moj dziadzius niedowidzi i babcia mu skreslala liste - skreslila PO a powiedziala mu ze PiS

wyborcy PO to oszusci

ale jak to uslyszalem myslalem ze je.bne

prezes85
 Wysłana - 26 lipiec 2006 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem wiekszym oszustem jest poslanka samoobraony która powinna za oszutwo wyborcze byc wywalona z sesjmu z niemozliwaoscia ponownego kandydowania i usiasc w pace na 2 lata. I oddac kase z pensji.

Weź nie pierdol bejbe.

maciejq
 Wysłana - 26 lipiec 2006 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

przeciez jaja se robie
babcia pojechala ostro :]

chyba pisowcy poszli spac ;)

prezes85
 Wysłana - 27 lipiec 2006 00:01      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem ze jaja.

Ale mnie denerwuje to bezprawie w sejmie.

Weź nie pierdol bejbe.

...FAR...
WIRAŻ
 Wysłana - 27 lipiec 2006 15:13      [zgłoszenie naruszenia]

" - to ze ma brudne buty to nic - "

Coś gdzies słyszałem ze to taki chwyt...ze Kaczynski miał sie podswiadomie kojarzyc z naszym papierzem który taz miał takie buty?!

chris21
Człowiek Słoń
 Wysłana - 27 lipiec 2006 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

prezes85 pamiętasz jak z Pis-u krzyczeli że w sejmie musi być przestrzegane prawo, że nikt z wyrokiem nie powinien być posłem? Beger imo powinna siedzieć, bo nie dosyć że robi przekręty, bierze kase za siedzenie to jeszcze chyba na niczym się nie zna, no może poza ****ikami i owsem. Gdyby Pis miało chociaz troche honoru to nie zadawaliby się z takimi osobami jak Beger i reszta spółki. I nie obchodzi mnie to że podobno Platforma nie chciała wejśc do koalicji bo trzeba było iść na jakąś ugode. nie wiem czy napisałem na temat ale się zdenerwowałem

[w932.wrzuta.pl/audio/a1o9Toqc2zk/faczynski_i_kidd_-_problemow_tworcy]

maciejq
 Wysłana - 28 lipiec 2006 00:52      [zgłoszenie naruszenia]

" - to ze ma brudne buty to nic - "

Coś gdzies słyszałem ze to taki chwyt...ze Kaczynski miał sie podswiadomie kojarzyc z naszym papierzem który taz miał takie buty?!

pewnie slyszales to od gretkowskiej jak byla u kuby - watpie ze to prawda szczegolnie ze ta baba to wg mnie mega buc zreszta jak wszystkie feministki

eeeeej swietnie - nikt z PiSu nie wie czemu jest za PiSem <yeeeah>

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dlaczego jestes za PiS??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: NBP bohatersko zwalcza inflacje | Powitajmy Ministerstwo Prawdy i Miłości | Biała Ksiega | Igrzyska hańby i śmierci | polityka ochrony środowiska | Czy ktos nam jeszcze pomoże? | Tarcza antyrakietowa | Dania | Polacy na emigracji | Co chcielibyście poprawić w swojej dzielnicy? | Armia zawodowa | tłumaczenie stronek | Co nam sie w Polsce podoba? | Manipulacja | List otwarty Wojciecha Sumlińskiego | Schizofrenia swiata:olimpiada i wojna w Gruzji | hologram | nalepki na legitymacje | Jacek Szmatloch | dupa ludzkości raju pozbawiła | wymazona sciezka | dania skat | praca bmw | delay | stud | oculus | LOADED GUNS | magda soszyńska | gangi w krakowie | bez wytrysku | opóżniony wytrysk | koszula męska | koszula t shirt | peugeot 407 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.