FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 23433 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Dlaczego juz nie chce robic minetek? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dlaczego juz nie chce robic minetek?"   

fredman
 Wysłana - 31 sierpień 2005 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

ale z was brzydaki jak loda nie ma to minetka juz nie cacy?

Oddam "pianinko" w dobre rece
ebałt pianiku/o: [http://www.trunkmonkey.com/content/view/57/59/]

Znawca -

Molus
 Wysłana - 31 sierpień 2005 12:33      [zgłoszenie naruszenia]

stary wybacz przez 1,5 roku robic minetki i nie miec czegos w zamian hehe widocznie chlopakowi sie znudzilo :)

Gdy życie ci zbrzydło, i stało sie piekłem, wlóź głowe do klopa, i jebnij sie deklem

fredman
 Wysłana - 31 sierpień 2005 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

no nie wim myslalem ze to jest przyjemnosc sama w sobie

Oddam "pianinko" w dobre rece
ebałt pianiku/o: [http://www.trunkmonkey.com/content/view/57/59/]

Znawca -

Molus
 Wysłana - 31 sierpień 2005 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

chyba lepiej jak ta przyjemnosc ma zarówno on jak i ona :) dziewczyno wszystko w twoich rękach tzn ustach

Gdy życie ci zbrzydło, i stało sie piekłem, wlóź głowe do klopa, i jebnij sie deklem

Astalav
 Wysłana - 31 sierpień 2005 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

to ty tez mi nic nie rób ...jak to go nie ruszy to hmmm moze zmienił orientacje

Turbulętnie rzecz ujmując, rzeczywistość koliduje z moimi imperatywami

Znawca -

M4Rt4
 Wysłana - 31 sierpień 2005 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

No wiec tak, wygladam lepiej niz kiedys, bardziej dbam o siebie i wogole. Tak rewanzuje mu sie, nawet byl czas, ze ja nic nie mialam a on ciagle:(. Mowi mi, ze mnie bardzo kocha i chyba rzeczywiscie tak jest. Mysle, ze nie chodzi tu o milosc tylko o cos innego.Uwielbiam minetki i dlatego tak mnie to boli.

Astalav
 Wysłana - 31 sierpień 2005 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

zacznij cwiczyc joge zartuje hmmm nie wiem jak ci pomoc moze nie rob mu dobrze do czasu az on sie nie wezmie za Ciebie pierwszy

Turbulętnie rzecz ujmując, rzeczywistość koliduje z moimi imperatywami

Znawca -

Ignatus
 Wysłana - 31 sierpień 2005 13:00      [zgłoszenie naruszenia]

Znudziło mu sie.Albo niezbyt umiejętnie się odwdzięczasz albo on nie czuje tego że sprawia Ci przyjemność (powyginaj sie troche i pojęcz) :)

bebebe

andreazz
 Wysłana - 31 sierpień 2005 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

"Mowi mi, ze mnie bardzo kocha i chyba rzeczywiscie tak jest" badzmy realistami czlowiek zakochany zrobi wszystko aby uszczesliwic swoja druga polowke... mowisz ze bardziej o siebie dbasz i jestes ladniejsza ale wyglad nie jest najwaniejszy moze on sie po prostu znudzil tym zwiazkiem. jestescie ze soba dlugo wiec oznaki ochlodzenia w zwiazku moga wychodzic na wierzch...

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

M4Rt4
 Wysłana - 31 sierpień 2005 13:16      [zgłoszenie naruszenia]

TO nie jest znudzenie, a ni takie tam. To chodzi cos o czysty sex, mysle, ze wlasnie zle mu sie odwdzieczam za to, ale jak po tym mam mu szczerze dac odczuc, ze bylo cudownie? Podajcie jeszcze pare pomyslow dzieki ktorym moglabym ullepszyc nasze zycie intymne i w ten sposob osiagnac swoj cel. Jestem pewna na 100%, ze mnie bardzo kocha i sie mna nie znudzil.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dlaczego juz nie chce robic minetek?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Warto przeczytać: Zagadać przez GG. | Studenci: dziewczyna z grupy | Skąd biorą się wzorce zachowań? | wstrzymanie orgazmu | Miejsce bardziej intymne | To do dziewczyn | sny erotyczne | Panienka po pierwszym Razie (spozniający sie okres) | Nie wiem co mam o tym myśleć:( | Przeciwieństwa. Kompromis? | niezrozumiałe zachowanie | dlugos wedzidelka a dlugosc stosunku | jak rozpoznać czy dziewczyna jest dziewicą? | natrętni "przyjaciele" dla dziewczyn | Jak mam sie za nia zabrac? | wstdliwy temat | studniówki | semafor | kobieta bi | sggw | oral hiv | wymiana taśmy samsung sgh e250 | funkacja brzydoty | brzydota | combichrist | sciagniecie simlocka wt280i | squazi | Ślub | orman | odtwarzacz | jakiego smartfona polecacie | telefon z androidem do 300 | używane części | kurfa znowu 50 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.