FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 23129 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Dlaczego juz nie chce robic minetek? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dlaczego juz nie chce robic minetek?"   

M4Rt4
 Wysłana - 31 sierpień 2005 11:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Od pewnego czasu mam problem z moim partnerem, otoz nie chce mi juz robic minetek. Jestesmy ze soba prawie 1,5 roku i kiedys byl taki, ze potrafil zrobic 3, 4 minetki dziennie i to codziennie. Teraz cos sie zmienilo, na minetke moge liczyc z 5 razy w miesiacu. Bardzo lubilam sex oralny i sprawial on mi wiele radosci. Czulam sie akceptowana i zaspokojona, a teraz mam wrazenie, ze jestem ochydna i nieatrakcyjna. Nie rozumiem w ogole tego. Co prawda, byl czas gdy bylam chora i moja brzoskwinka nie pachniala ladnie, ale juz jestem zdrowa i wszystko jest ok. Poza tym to sie zaczelo juz o wiele wczesniej. Blad napewno nie tkwi w mojej higienie osobistej, ani depilacji, poniewaz przed kazda minetka dokladnie obmywam muszelke i zazwyczaj jest ogolona. Prosze napiszcie co moge zrobic, aby bylo jak kiedys, lub jak mam sie zachowac w stosunku do mojego chlopaka. Nie chce byc zla za to na niego, ani czuc sie zawiedziona.
PS gdy o tym rozmawiamy on mi tylko obiecuje, a potem nic nie robi. Poza tym rzadko moge liczyc na minetke wtedy kiedy mam na to wielko ochote, tylko gdy on chce mi ja zrobic.
Dziekuje z gory za rady!

shineonyou
 Wysłana - 31 sierpień 2005 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

zgol sobie wloski na dole WSZYSTKIE i przejdz sie po pokoju bze majtek... sam przyleci za toba

m,,m

M4Rt4
 Wysłana - 31 sierpień 2005 11:57      [zgłoszenie naruszenia]

Mam wygolona na lyso, we wszystkich miejscach. Jak tak robie, to mowi, ze juz nie jestem tajemnicza i taka w zasiegu reki:(

fredman
 Wysłana - 31 sierpień 2005 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

co za koles.... to nie z Toba jest cos nie tak tylko z nim

Oddam "pianinko" w dobre rece
ebałt pianiku/o: [http://www.trunkmonkey.com/content/view/57/59/]

Znawca -

shineonyou
 Wysłana - 31 sierpień 2005 12:00      [zgłoszenie naruszenia]

to sobie zapusc wlosa i zaplec warkocze moze to go przyciagnie
po co ci te minetki? az tak bardzo ci sie podobaja, ja tam wole cos innego

m,,m

Pudzian182
 Wysłana - 31 sierpień 2005 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

zaproponuj mu 69 nie ma bata ze sie nie zgodzi chyba ze nie wiem

Wszystko co mamy jest w naszych sercach:
miłość, nienawiść, duma i szyderstwo!

Muzyka dla muzyki, chuj dla polityki...

Znawca -

andreazz
 Wysłana - 31 sierpień 2005 12:09      [zgłoszenie naruszenia]

nie chce byc czarnowidzem ale jak mnie sie przestalo chciec robic minetke mojej dziewczynie to po prostu przestala byc dla mnie atrakcyjna. a jej chodzenie bez majtek po pokoju bylo mi rowniez obojetne. z nowa dziewczyna zas wszystko jest super ps oczywiscie napisalem tu o sobie wiec nie mysl ze i tak jest z twoim facetem

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

maverick22
 Wysłana - 31 sierpień 2005 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

NO wlasnie pudzian mi ukradl tekst 69 , jak nie bedzie chcial tzn. ze jest chory

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -

czanymotyl
 Wysłana - 31 sierpień 2005 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

jak było juz napisane nie jestes dla niego atrakcyjna, mozliwe ze nie pociagasz go jak dawniej, to nie Twoja wine ze on nie chce Cie piescić, po 1.5 roku, w moim zwiazku nic sie nie zmieniło, jest tak jak na poaczatku. Nie chce Cie tu strtaszyć ale to moze być poczatkiem konca, no chyba ze chłoipaka Cie kocha i oprzytomnieje

%-)

Specjalista -

Molus
 Wysłana - 31 sierpień 2005 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

zapomnialas dodac czy ty rewanżujesz mu sie w robiac mu lolo czy nie bo jak nie robisz mu dobrze to sie nie dziw tylko do dziela chlopak odzyska sily momentalnie jak nie to nie wiem dwa szybkie jeden spacerowy moze pomorze

Gdy życie ci zbrzydło, i stało sie piekłem, wlóź głowe do klopa, i jebnij sie deklem

czanymotyl
 Wysłana - 31 sierpień 2005 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

dokładniej/w, powiedz nam czy rewanzujesz sie

%-)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dlaczego juz nie chce robic minetek?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Warto przeczytać: | | dumad | defense league | motocykle | sex i narkotyki | Moja siostra | faza chroniczna forum | co mi grozi | gest | po prostu wyjechać | Paula Tumala | wiecej kolegów | astronomia | ryj | podniesionej | niepełnosprawny | polki w uk | sanepid | studniówce | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.