FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2902 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Dlaczego on tak sie zachowuje?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dlaczego on tak sie zachowuje??"   

haneczka22
 Wysłana - 27 listopad 2005 00:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zaczne od tego,ze jestem w ciazy w ostatnim miesiacu. Z moim partnerem jestem prawie od dwoch lat. Nasz zwiazek mial wszytsko: milosc,zaufanie, pozadanie,udany seks. Potem partner skopal wszytsko. Ale doszlismy do wniosku,ze zaczynamy wszytsko od nowa i pozostawiamy to co bylo zle w tyle,za soba. Tak mi sie wydawalo,ze tak jest.
Ja bylam w domu,robilam wszytsko tak by jemu bylo latwiej,pralam,sprzatalam ,prasowalam,gotowalam, a on pracowal. Ale procz tego jesczez staralam sie budowac wszytsko od nowa.On ? Udawal,ze tez sie stara,a za moimi plecami : czatowal,siedzial na portalach randkowych,wymienila sie fotkami, flirtowal, okazywal komus uczucie, zainteresowanie ,prawil kompelmenty i zwracal sie slodko. Slyszlam opnie(szkoda,ze dopiero teraz),ze wczesniejsze dziewczyny zostawialy go z powodu znajomosci internetowych,czyli powod ten sam :(
A dzis niby budujemy wszytsko na nowo.Ale on dalej oszukuje,myslac,ze ja sie nabralam. Co mam zrobic?
Jestem z dala od rodziny i wrocic do domu teraz nie moge? Jestem w zbyt zaawansowanej ciazy,by wrocic samolotem,po prostu nikt nie bedzie ryzykowal,zeby mnie zabrac na poklad samolotu,bo moge rodzic w kazdej chwili. Jakie mam wyjscie?
Dodam,ze zalezy mi na nim,kocham go,ale nawet jesli bym chciala wrocic do domu,zeby ratowac reszte swojego poczucia wlasnej wartosci-nie mam jak ,bo nie jestem w Polsce :(.
Powiedzcie jak mam sie zachowywac,co robic?
Pozdrawiam

macpryw
 Wysłana - 27 listopad 2005 00:58      [zgłoszenie naruszenia]

no teraz to trzeba urodzic ,jak sie powiedzialo be trzeba powiedziec me ;)
a pozniej to wszystko zobaczysz jaki on bedzie ,moze taka szczera rozmowa w sumie tez zalezy ile lat macie ;) tak mysle :)

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

korian
 Wysłana - 27 listopad 2005 01:13      [zgłoszenie naruszenia]

haneczka22 - Muszę przyznać, że jesteś w trochę*****owej sytuacji. Z tego co piszesz wyglądasz na dobrą i fajną dziewczynę. Nic nie poradzisz, że ten ***** (za przeproszeniem) zachowuje się tak jak się zachowuje. Często tak jest, że ludze nie doceniają tego co mają jeśli tego nie stracą. Jak dla mnie patowa sytuacja. Nic ci tutaj nikt nie doradzi. Albo od niego odejdziesz i zaczniesz budować życie na nowo z dzieckiem - będzie ciężko. Albo zostaniesz z nim i postarasz się nakłonić go do tego, żeby się zmienił. Wiem, że pieprzę głupoty ale strasznie nienawidzę ludzi pokroju twojego chłopaka. Przydałby mu się porządny w******l. Tyle ze mnie. Pozdrawiam.

Ekspert -

Sticzek
 Wysłana - 27 listopad 2005 02:02      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem związek dwu lentni o niczym nie świadczy. Sądząc po stadium ciązy, zaszłas w rok po zapoznaniu się.. troche szybko, mysle ze wtedy czlowiek nie jest ani troche pewny, czy będzie sie razem do konca zycia, czy do przyszlem niedzieli...
Koles jak widać nie wyszalał się w zyciu, nie dorósł do odpowiedzialnosci za matke, dziecko..
Skoro rozmowa, a nawet restart związku nie pomaga.... może gdy ujrzy swoje potomstwo, to coś mu zaskoczy w tej głowce..czesto tak jest, ze dopeiro wtedy czlowiek docenia wszystko czego dotychczas nie doceniał.. Moze dotrze do niego ze Napalona282 z Sex KAmerek oprocz "wyginam smiało ciało" przed kamera i slodkiego pierdzenia nie dala by mu nic, nie wspominajac o dziecku...

Jestem tak spiacy ze nie pamietam co napisalem..jutro sobie przeczytam, pozdrawiam i trzymaj się!!:)

Zmieniony przez - Sticzek w dniu 2005-11-27 02:03:21

===>Spontan & Sticzkomen Filozofia GanG <===

rx
 Wysłana - 27 listopad 2005 02:26      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, zgadzam sie. Teraz nic nie rob, bo to co najwyzej moze zle wplynac na Ciebie i na dziecko. Poczekaj do porodu, a mysle, ze jak Twoj partner zobaczy dzidziusia, to odmieni sie jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki. Pozdrawiam!

mazia101
 Wysłana - 27 listopad 2005 03:09      [zgłoszenie naruszenia]

Wystraszył się bo wie, że lada moment całe jego życie przewróci się do góry nogami. I mam wrażenie, że próbuje łapać ostatnie chwile swobody i "młodości". Nic nie rób i nie martw się na zapas. . Na początku, po urodzeniu dziecka też może nie być kolorowo bo większość mężczyzn ta odpowiedzialność przerasta i czują się jak małe zagubione dzieci ale z czasem przyzwyczajają się i ogarniają. Będzie dobrze. Tylko porozmawiaj z nim szczerze. Niech wie, co Ci nie odpowiada i czego od niego oczekujesz. Powinien przetrawić to sobie i za jakiś czas zrozumieć. Ostatecznie to facet a wiadomo, że oni powoli myślą.
Myśl o dzidzisiu, bo to największe szczęście jakie Cię spotkało. Z nim, czy bez niego. Ale myślę, że będzie dobrze tylko daj mu czas na oswojenie się z nową, naprawdę trudną dla niego sytuacją.
Pozdrawiam gorąco. Trzymaj się cieplutko.
Sog na nową drogę życia

LUDZIE,MACIE BANA NA GOGLACH,CZY CO???

Ole ole ole ola i tylko Legia,Legia Warszawa!

Znawca -

enwu
 Wysłana - 27 listopad 2005 07:08      [zgłoszenie naruszenia]

"w rok po zapoznaniu się.. troche szybko.." Jaki bzdet .. :( ..

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

Znawca -

Xaero85
 Wysłana - 27 listopad 2005 09:06      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no ludzie to już mają jakąś paranoję na tym punkcie!! Czy on już nawet przez internen poflirtować nie może?? No comment .

Znawca -

Raptor10
 Wysłana - 27 listopad 2005 09:33      [zgłoszenie naruszenia]

dokładnie to tylko flirt internetowy mimo że niektore teksty mogą wydawać sie brutalne to trzeba mieć świadomość że to tylko i wyłącznie słowa nie podparte czynem a wgole nie patrz co on na czatach wypisuje czy na gg tylko sugeruj sie tym jak sie do ciebie odnosi i jak cie traktuje Pozdrawiam

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

czanymotyl
 Wysłana - 27 listopad 2005 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

Masz drobny problem, bo zwiazek w ktorym jestes rozwala się. My nic tutaj nie poradzimy, moze znajdzie sie takowy

Zmieniony przez - czanymotyl w dniu 2005-11-27 11:32:05

%-)

Specjalista -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 27 listopad 2005 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

no teraz to trzeba urodzic ,jak sie powiedzialo be trzeba powiedziec me ;)
hehe jaki ty mądry macpryw teraz jesteś (<= to apropo twojego tematu o ewentualnej wpadce

Nie no ludzie to już mają jakąś paranoję na tym punkcie!! Czy on już nawet przez internen poflirtować nie może?? No comment
najpierw internet, a potem to w życie wprowadzi i lipa trochę

wyłącznie słowa nie podparte czynem
Raptor - od słowa do czynu nie jest daleko - wierz mi

do autorki - lepiej poczekaj do porodu, jak się nic nie zmieni, to spóbuj może wrócić do rodziców, na pewno ci pomogą
trzymaj się

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dlaczego on tak sie zachowuje??

Strony: 1 2