FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9624 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dlaczego rozmowa z moja dziewczyna nie klei się? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dlaczego rozmowa z moja dziewczyna nie klei się?"   

Roksi90
 Wysłana - 27 maj 2008 22:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam 19 lat, miesiąc temu poznałem pewną dziewczyne w moim wieku. Często z nią pisze na gg i sms i oczywiście spotykamy sie kilka razy w tygodniu. Zakochałem się w niej, ona we mnie również, bardzo mi sie podoba. Problem jest w tym że po prostu nie mamy o czy gadać, wydaje mi się ze nie mamy wspólnych tematów bo rozmowa wogole sie nie klei. Jak jestesmy razem to jakoś jeszcze gadamy, ale jak rozmawiam przez tel to juz calkiem klapa i cisza kompletna, nieumiem znalezc tematu. Ale całkiem inna sytuacjajest kiedy piszemy na gg albo smsy, wtedy piszemy i jest bardzo fajnie. Przyznam że oboje jestesmy nie smiali ale nie tak zeby zamykac sie w sobie. Czy to minie? Czy to jest zwykla nie smialosc? Czy nas zwiazek moze nie przetrwac? Czy może mam jej powiedzieć ze nie pasuje do Ciebie i dać sobie z nia spokój? i szukac innej? Co radzicie?

Zmieniony przez - Roksi90 w dniu 2008-05-27 22:35:16

ohayo
 Wysłana - 27 maj 2008 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

przemysl to co napisales...
na gg kazdy moze byc cool
moze gada z toba i smsuje tylko dlatego ze jej sie nudzi?

Zadne pieniadze nie wynagrodza rodzicom blamazu, gdy syn ujawnia sie jako informatyk.

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 27 maj 2008 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

To raczej duży problem jak nie ma sie o czym pogadać z chłopakiem/dziewczyną
A jak Wam idzie rozmowa na gg ?

Ekspert -

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 27 maj 2008 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

musi ci się bardzo podobać, miałem kiedyś identyczny problem

może cię nie pocieszę ale nie znalazłem rozwiązania tego problemu

EDIT pamiętaj że każdy problem ma rozwiązanie, jak nie ma rozwiązania to nie ma problemu

Zmieniony przez - Yosiemaelo w dniu 2008-05-27 22:42:03

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Specjalista -

Roksi90
 Wysłana - 27 maj 2008 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

na gg jest ok, dosyc duzo piszemy. no i o wszystkim. ale sa tez takie chwile ze wcale nie piszemy. a jak jestsmy razem to tez sa takie chwile te gadamy normalnie i jest temat, ale sa i tez takie momenty ze zamieramy w ciszy prze pare minut smiejcie sie ale to jest dla mnie okropne. jest osoba na ktorej mi ogromnie zalezy a tu czlowiek nieumie z nia gadac kvrva troche chvjowo

lawyer86
 Wysłana - 27 maj 2008 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

To może czas nauczyć się z sobą być w ciszy.. To ważne. ;)

Andromedaa
 Wysłana - 27 maj 2008 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

No trochę kiepsko

Ekspert -

mnichus
 Wysłana - 27 maj 2008 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

Kurva stary, nawet nie wiesz, jak dobrze Cię rozumiem
Całkiem niedawno miałem ten sam problem, z każdym potrafię rozmawiać, ale zakochałem się w dziewczynie i nie mogłem się z nią zgadać (z poprzednimi nie miałem takiego problemu). Rozeszliśmy się, ale kumplujemy... gadka dalej niezgrabna (a szkoda bo fajna dupa z niej ).
Myślę, że wynika to z różnic podchodzenia do życia u dwóch osób, reagowania na nowe doświadczenia.

Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.

kemesO
Analityk
 Wysłana - 27 maj 2008 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

W "rozmowie" przez gg, czy sms jest dużo czasu na zastanowienie się nad doborem słów. Znika też większość barier - nie musicie patrzeć sobie nawzajem w oczy, nie widzicie swoich reakcji. Boicie się też zapewne w niektórych momentach, "co będzie jeśli powiem coś głupiego?". Ano nic, świat się nie zawali. Jesteś młody, masz jeszcze ten przywilej, że to Twój czas na praktykę, nabieranie wprawy. Nie stresuj się, wszystko przyjdzie samo. Nie możesz jedynie stronić od ludzi.

zielony

Ekspert -

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 27 maj 2008 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

po prostu niektóre dziewczyny takie są, strach z nimi gadać by gafy nie palnąć

dawno takiej nie spotkałem właściwie to raz czy dwa

WKLEJ JEJ FOTO

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Specjalista -

Tudor
 Wysłana - 27 maj 2008 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

W "rozmowie" przez gg, czy sms jest dużo czasu na zastanowienie się nad doborem słów

W rzeczy samej.
Absolutnie.

"bo żyć ma prawo każdy, każdy ma prawo dotknąć pogardy własnym sumieniem"
Brzydki, zły i szczery

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dlaczego rozmowa z moja dziewczyna nie klei się?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Kocham kolegę... | Koszmar | Chcę się zmienić! OD TERAZ !! | Po co łapać króliczka.... | wygasanie uczuc | Związek - jaki? /w perspektywie użytkownika inso | Mój/moja, im wczesniej tym lepiej | Co sie stało ? | zostać czy odejść? | ON a zwiazek | Szczyt Meskich Ci.pek %-) | O co jej chodzi ? | milosc, ciaza, zmyla | Dlaczego jak mam poznać jakąś fajną dziewczyne to mi się odechciewa? | Cholernie boli... | Wada wymowy a dziewczyny | punkt g filmik | ibiza party | ma chłopaka | zxp1 | solariom | projektowaie korków piłkarskich | Fast Furious 6 | aaaaaaaaaaaaaaaaaa | _en_ | bia ko | Pan-Śmierć | Pan | Baron | Smierc | Pan Śmierć | Evan | 'Edyta Gorniak' | Kayah | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.