FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3395 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dlaczego tak??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dlaczego tak???"   

prezes9121
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 11:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Jest pewna sprawa która mnie ciągle nurtuje i w.......ia.
A więc tak:
Wakacje wiadomo wolne czas zabawy itd. poznałem pewną laske odrazu mi sie spodobała więc do niej zagarnołem i zaczelismy chodzic.Na początku nie czułem jakiejs wielkiej milosc dopiero z czasem zaczołem ją naprawde kochać. Było swietnie czułem ze ona mnie kocha i dawała mi to do zrozumiena, zaangażowałem sie i teraz wiem ze niepotrzebne Pewnego dnia zerwalismy bo powiedzala mi ze chce sie z nią tylko klucic chodz nie miałem takiego zamiaru.Bylem zalamany ale wyjasnilismy wszystko sobie i wrocila do mnie a ja obiecale ze sie zmienie. I zmienilem sie ale ona zaczela cos od.........lac pisala dlupoty zachowywala sie chamsko az wkoncu spotkalismy sie i zerwalismy na dobre. bylem w.....ony ale mysl ch....uj nie warta byla.ale teraz boli mi cos innego w smsie napisala mi ze nigdy mnie nie kochala ze poznala innego i takie tam sumtno mi z tego powodu gdyz myslalem ze mnie kocha tak czulem tak mowila zachowywala sie jakby mnie kochala wiedzalem k.....a ze mnie kocha tylko dalczego tak mi napisala nie rozumiem tego

Andromedaa
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

Wróciła do szkoły, do swoich szkolnych adoratorów i the end.

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

bo ludzie to ****e i lubią ranić innych<yes>

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

snowee
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

Stary nie martw się! Pokemonów dziś na polsacie nie ma? Idź sobie pograj w piłę a nie za dupami latasz

Kukułek
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 14:11      [zgłoszenie naruszenia]

takie życie

Specjalista -

White_Rose
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 15:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ile masz lat?

Optymizm to wiara, która prowadzi do osiągnięć :D

Znawca -

WiemTo
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 15:05      [zgłoszenie naruszenia]

Głowa do góry młody. Widać, że jest popierd/olona i to ostro, wiec nie zawracaj sobie głowy głupimi myślami, bo chvj wie co się jej w głowie uroiło

Szmacisko się jeszcze pewnie odezwie, a wtedy potraktuj ją jak rynsztokowa kurve bez szkoły.

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

14 ?
j/w dokładnie jak Wiem To i jego ostatrnie zdanie ;]

Zmieniony przez - gothic666 w dniu 2008-09-16 15:08:52

<3<3 Revy <3<3

Znawca -

jonmat
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

j.w. nic dodać nic ująć

odpuść sobie i tyle i tak jest ona popier...

Dowodem odwagi nie jest umrzeć, lecz żyć

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie nie mogła ścierpieć, że olałeś ją na dobre i chciała się zemścić... stary, nie ma się co szczypać, śmiem nawet twierdzić, że ten sms był wynikiem jej bezsilności, bo nie wiedziała co zrobić, aby to ONA mogła się poczuć tą ''wygraną''
No co za pinda...

- Wodzu! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie, możemy atakować w każdym kierunku

Ekspert -

Leon-138
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

bo to zla kobieta byla

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dlaczego tak???

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Co powiedzieć. | Rozmowa na GG | Jak odbudowac zaufanie u dobrej kolezanki | Kobiety ogarnijcie się | Moje rodzinne urodziny - czy i jak zaprosić mojego faceta | Dyskoteka | jak rozkochać w sobie przyjaciela? | Zranione serce | co sie z nia dzieje | jak reagujecie na "ty jestes jedyny chce byc tylko z toba"? | Wierność, pytania do tych ruchaczy wszystkich %) | Problem | Zmiana w związku | Faceci wolą gibkie %-) | Pomóżcie mi proszę. | "Nie bierz dupy z..." | picasso | dodawanie zdjęć | jak dodać zdjęcie | szef magnat | zwyczaje bogatych | dwa fronty | trzyma penisa | ali | jak sprawic | damski punkt g | kobieta z dzieckiem | jabłońska | cebulak | wyruchana | laski z fb | mondeo | tablet 2w1 | grazyna wolszczak ckm | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.