FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5896 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Dlaczego tak szybko trzeźwieję? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Dlaczego tak szybko trzeźwieję?"   

Xaero85
 Wysłana - 11 czerwiec 2008 04:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Nigdy nie miałem mocnej głowy do picia, ale w zamian pokarało mnie tym, że bardzo szybko trzeźwieję. Nawet jak się mocno schleję, to po godzinie lub max. dwóch jestem trzeźwiótki jak świnia. Od czego to zależy? Co zrobić, żeby alkohol dłużej mnie trzymał?

kijanka2
 Wysłana - 11 czerwiec 2008 07:20      [zgłoszenie naruszenia]

Witam!!! To kwestia metabolizmu. To, że nie masz silnej głowy oznacza że wlejesz w siebie stosunkowo mało alkoholu a że masz bardzo szybką przemianę materii to moment i jesteś trzeźwy, poprostu ta dawka jest bardzo szybko metabolizowana i usuwana z organizmu.

Co do trzeźwości nie był bym taki pewny. To że jesteś "trzeźwy jak świnia" jak sam to określiłemś nie znaczy że we krwi nie ma alko.
Nie proponuje sie łądować do samochodu.

Poprostu niektórzy tak mają, przypuszczalnie jesteś szczupłą osobą. Jedyne co moge Ci poradzić to pić małe dawki w określonych odstępach czasu - jakich sam musisz opatentować. Wtedy bedziesz miał banie ale zwały raczej nie.

"Najmniejszy czyn jest lepszy od największej intencji."
L. Eisenberg

edding300
 Wysłana - 11 czerwiec 2008 08:35      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz roznie mozna to interpretowac, bo skoro autor mowi ze ma slaba głowe ale szybko trzezwieje moze byc tak ze upija sie 3-5piwami i po pewnym czasie jest niby normalny. Ja np po 3-5piw wypije i tak czuje sie trzezwy(no chyba ze mowimy o debowych to juz smaczka mam)
Wiec roznie mozna to odczytywac. Jak wypijesz litr wody i po 2h bedziesz trzezwy to wtedy co innego hyhy.

Wielki sen o lepszym swiecie, pięknej kobiecie, wielkiej fortunie zanurzony w skunie radze se jak umie ... !
Jeden naród, dwóch różnych Bogów."

dajbana
 Wysłana - 11 czerwiec 2008 09:55      [zgłoszenie naruszenia]

nie jedz przed piciem 3 dni

..::KOSMICZNI ROZPIERDALACZE..:: zakopany toporek poki co:P
"jeden wspolny cel,kolor czerwien i biel,honor, i duma..."

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 11 czerwiec 2008 10:37      [zgłoszenie naruszenia]

skoro masz slaba glowe po paru piwach urywa ci sie film wydaje ci sie ze minela godzina a tak naprawde jest juz rano

2 opcja:
Jestes tak na***any ze wydaje ci sie ze jestes trzezwy. Niektorzy tak maja

Najlepiej to idz sie na*** a jak poczujesz ze wytrzezwiejesz odrazu zrob badanie alkomatem na psiarni.

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

Specjalista -

Tomk06
 Wysłana - 11 czerwiec 2008 10:51      [zgłoszenie naruszenia]

jest trzezwy pod tym wzgledem ze nie ma fazy, przeciez jak sie ostro naj..esz wieczorem, rano nie masz fazy a dmuchniesz w alkomat i ci pokaze promile jeszcze, wiec to co napisal uzytkownik nademna jest bez sensu...

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 11 czerwiec 2008 10:53      [zgłoszenie naruszenia]

ale tutaj mowa o godzinie-2
Pozatym jest alkohol we krwi-jest faza...

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 11 czerwiec 2008 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

Musisz mieć dosyć dużą różnicę między oczekiwaniami a możliwościami organizmu, jeżeli kiedyś nie miałeś takiej różnicy to uważaj bo to jedna z oznak uzależnienia. Osoba uzależniona "zalewa mordę" bo oczekiwania są właśnie większe aniżeli możliwość upicia się w stan euforii.

Tomk06
 Wysłana - 11 czerwiec 2008 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

po jednym piwie tez jest alkohol we krwi... i jest faza?

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 11 czerwiec 2008 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

jak najbardziej tylko zbyt slaba i jej zazwyczaj nie odczuwamy. Gdyby zrobic testy, nawet po 1 piwie koncentracja sie zmniejsza itd.

Chyba ze faza nazwac jazde w ktorej widzisz podwojnie, chodzisz zygzakiem itd.
Skoro to jest faza to masz racje

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 11 czerwiec 2008 14:48      [zgłoszenie naruszenia]

To czy po jednym piwie jest faza czy jej nie ma zalezy w duzej mierze od tolerancji na alkohol, znam dziewczyne ktora po 1 piwie sie przewracała...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Dlaczego tak szybko trzeźwieję?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: HFA czyli alkoholik z klasą | Acodin to zło. | fajki... | Komputer i nie tylko | sterydy+amfa= zawał?? | Papierosy | potrawy z trawy? | czy to mogła być pigułka gwałtu | jak rzucic kofeine? | marihuana a leki | Gdzie w Polsce badanie prywatne na THC? (KREW) | Roślinka | Wielka afera o małe krzaki | amferamina a ciążą | Jestem abstynentem ! | proszę o pomoc | wasze tapety | barbara mularczyk | córka | lukasz1655 | dziewica 22 | kvrwiarze | ewa gawryluk | eldoka | kobieta o ktorej | rvchacze | do ktA3rego roku A ycia | thai mexican | thai | elo-elo | seks oralny | Wave23 | co to tablet | wywiad zorganizowany | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.