FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9991 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Dlaczego warto czekać z tym pierwszym razem? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dlaczego warto czekać z tym pierwszym razem?"   

s.kaleson
 Wysłana - 6 marzec 2009 20:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czesc, wiele razy słyszałem jak dziewczyny (dziewice) mówiły swojemu chłopakowi że warto czekać długo z tym pierwszym razem (chodzi o seks) dodam ze kiedys bylem z pewną panną która była dziewica, mielismy wtedy po 17 lat coś koło tego, i mimo ze bylismy ze soba prawie dwa lata to nadal mówiła ze warto czekac z tym pierwszym razem pozniej sie rozstalismy ale nie z tego powodu ze nie chciała mi dać podu.pczyć, ale zostawmy ta sprawe w spokoju

Czy Wy również uważacie że warto czekac z pierwszym razem?

prosze niech sie teraz dziewczyny wytlumacza dlaczego warto czekac z tym pierwszym rarem?

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 6 marzec 2009 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

Było, wyszukiwarka.

Nie warto kupować kota w worku.
/pzdr

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

white powe
 Wysłana - 6 marzec 2009 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

co kobieta to inny obyczaj

Czarno na białym, biało na czarnym Nadzieja głupich matka...

Angel...
 Wysłana - 6 marzec 2009 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

Warto czekac, jak sie wie/czuje, ze facet nieodpowiedni

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 6 marzec 2009 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy co nazywasz czekaniem.
Bo dla mnie seks w wieku nastu lat nie ma sensu. To za duża odpowiedzialność i obciążenie.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

moonboy69
 Wysłana - 6 marzec 2009 20:48      [zgłoszenie naruszenia]

bez przesad, zalezy od dojrzalosci ,,, w wieku nastu lat najlepsze rzniecie zarowno u lasek jak i panów, dajmy na to hormony, cud miod i orzeszki, pała twarda laska jedrna itd

Angel...
 Wysłana - 6 marzec 2009 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

no tak
bo seks, to twarda pala i ciasna *****

Ekspert -

moonboy69
 Wysłana - 6 marzec 2009 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

no lepsze to niz ciastowaty czlonek i luzna pipa i brak jakiejkolwiek kondycji seksualnej, latka leca, wszystkich nas tu czeka kiedys jakis zawód seksualny, niezawsze jest niedziela

goldbeet
 Wysłana - 6 marzec 2009 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

no faktycznie odpowiedzieliscie na pytanie zaje..ście, moim zdaniem oczywiscie ze warto jest czekac z tym pierwszym razem a dlaczego? to pomyślcie sobie chłopaki nad czymś takim, że jesteście z jakąś laska, która wam sie podoba, noi oczywiście chcielibyście to z nia zrobić, a ma ona załóżmy 22 lata co byście woleli tzn jaka laske zeby być z nia w poważnym związku?
a)taka którą do tych 22lat dymało 3/4 miasta i to niekoniecznie z tymi kolesiami chodziła, czy
b) dziewczyne, która np zrobiła to już z jednym chłopakiem, albo nawet dwoma, ale były to długie zwiażki, wiec nie dziwne że mogły zostać " zkonsumowane" ale widać że dziewczyna sie szanuje, noi oczywiście pozostaje jeszcze c) tzn dziewczyne, która jeszcze tego nie robiła, jest dziewicą, jest czysta mimo, że w tym wieku, wiecie że mozecie być tym jej pierwszym facetem, pierwszym który jej dotknie, który ja wszystkiego nauczy i pokaże i któremu odda sie cała, pomyślcie sobie nad tym...

faramka
 Wysłana - 6 marzec 2009 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

goldbeet, ja na miejscu faceta wybrałam bramkę nr 2

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 6 marzec 2009 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

i luzna pipa i brak jakiejkolwiek kondycji seksualnej nie badz smieszny, jaka niby luzna pipa z wiekiem i jaki brak kondycji?
oraz z wiekiem laski stukaja sie coraz lepiej chocby dlatego, ze same wiedza czego chca i wiedza jak to dostac od partnera.

patrzac na moj pierwszy raz to nie warto czekac. generalnie lata mi i powiewa fakt z kim pierszy raz to robilam. szczegolnego sentymentu nie mam do tej osoby a nawet jest mi juz zupelnie obojetna. wiec po co czekac pare lat, zeby na koncu dojsc do takich wlasnie wnioskow?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dlaczego warto czekać z tym pierwszym razem?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: Fisting ;)) | inicjacja seksualna | Problem | wazne pytanie | Seks | tragedia | Teksty do nieznajomej laski w klubie. | Wytrysk a dalszy stosunek | ktora dziurka? | Podwójna penetracja | Imprezowe dziewczyny | Ciąża pomocy | ile średnio wasz sexik trwa ;) | Czy to Jest Normalne ?? | Pytanie...DO KOBIET, DO KOBIET, DO KOBIET KURNA JEGO MAĆ ! | opóźnienia okresu | koszula | tuskxxx | komedie | kurs angielskiego | fear factory | użytkownik | dziecko plusy i minusy | Hurri | serial | głosowanie | vialafil | slim fit | gimnazjalistki | kod ograniczeń nokia 5800 | dębica | rodzina | człowiek łokurva | trib | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.