FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1452 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
DnB NORD 
[powiadom znajomego]    
Autor "DnB NORD"   

torreador1
 Wysłana - 27 styczeń 2010 12:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z tym bankiem, opinie? Chciałbym zaciągnąć kredyt hipoteczny u nich na większą kwotę. Według rankingów we wszelakich pismach branżowych DnB NORD to obecnie lider jeżeli chodzi o produkty hipoteczne. Mają fajną promocję na kredyt w Euro (2.6%), co bardzo obniża realne koszty. Wszystko wydaje mi się cacy, ale no mówię...nie miałem przyjemności wcześniej kooperacji z tym bankiem, dlatego chętnie poznam Wasze opinie.

MROczeK
 Wysłana - 27 styczeń 2010 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

Szczerze?
Podaj miejscowość z jakiej jesteś to Ci powiem gdzie masz się starać o kredyt, może nawet Ci pomogę.

torreador1
 Wysłana - 28 styczeń 2010 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

Interesuje mnie kredyt w Warszawie. DnB NORD ma tu swoje placówki, także nie powinienem miec żadnych problemów. Zresztą...ten bank tworzy coraz więcej placówek w różnych miejscach i wbrew temu co piszą, kredyt hipoteczny w DnB NORD jest jak najbardziej dostępny dla wszystkich. Zadałem kilka szczegółowych pytań konsultantom DnB NORD korzystając z formularza kontaktowego na ich stronie: [http://www.kredythipoteczny.dnbnord.pl/] i bardzo szybko otrzymałem wyczerpująca odpowiedź:) Polecam taką formę kontaktu

MROczeK
 Wysłana - 30 styczeń 2010 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe..

Widzę, że jesteś tak przekonany do "DnB NORD", że aż nie będę Cie przekonywał do innego Banku gdzie miałbyć kredy taniej.(marża,prowizja).
Także udanego załatwiania formalności w "DnB NORD".

Dj Tiesto
 Wysłana - 31 styczeń 2010 13:16      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem jak wam ale mi te posty "pachną" reklamą

Zmieniony przez - Dj Tiesto w dniu 2010-01-31 13:16:26

It's a tough world. Be tougher.

Znawca -

Chmielekt
 Wysłana - 31 styczeń 2010 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

a mi nie, raczej jakims posrednictwem bankowym, ale takich ludzie tez potrzeba ;)

..........................................................................................

torreador1
 Wysłana - 31 styczeń 2010 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

A co z tymi formalnościami? Długo się czeka, czy co? Papierki, to nie jest coś w czym jestem mocny, i tym bardziej nie lubię na to tracic czas. I nie to, że jestem przekonany do DnB NORD, bo właśnie jeszcze nie jestem. Łyknąłem na razie rankingi i stąd taki mój hurraoptymizm hehe:)

MROczeK
 Wysłana - 31 styczeń 2010 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ależ oczywiście.

krasomozg
 Wysłana - 1 luty 2010 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

Czy długo? Ja czekałam niespełna 2 miesiące na załatwienia wszystkich formalności. W sumie pod tym względem bank jak każdy inny, a niezadowoleni klienci? Hmmm...może kwestia oddziału?

torreador1
 Wysłana - 2 luty 2010 10:33      [zgłoszenie naruszenia]

No 2 miesiące, to też nie jest według mnie przesadnie dużo. Tym bardziej że tu wchodzi w grę spora kasa, to nie dziwi mnie ostrożnośc. A paradoksalnie jak ktoś na łapu-capu w 2 tygodnie wszystko załatwi - to powinno budzic podejrzenia...

paker83
 Wysłana - 3 luty 2010 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

bank jest ok, dość ostrożny dział ryzyka a co za tym idzie surowe kryteria wyliczania zdolności płatniczej i weryfikacji przedmiotu zabezpieczenia.
polecam złożenie wniosku równolegle do innego banku jako zabezpieczenie na wypadek decyzji negatywnej:)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

DnB NORD

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Geodezja | Zwrot towaru | odszkodowanie z oc | Praca | umowa kupna-sprzedazy samochodu | PKO/CREDIT SUISSE Obligacji - fio PSO 50 | Rezygnacja ze stażu. | Ochrona dobr osobistych | strony internetowe albo dorazna pomoc | Prawa pracownika w razie choroby za granicą. | Przestępstwo pod wpływem szantażu | Przelew przez internet | Wojsko - przedpoborowy. | pytanko o skladki ZUS | pracodawca chce obciążyć mnei kosztami naprawy samochodu | Mogę iść do "niemojego" UP? | najleprze foty filmy z fotki tv | kopta | palec w dupę | jądra | kopt | umacnianie związku | maciexxx | żołądź boli | JOW | filmy dvdrip | cipki | MaximusRex | zagadka | toster | sung hi le3e3 | polka na wakacjach | gaz | ford focus | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.