FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5030 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
Dość nietypowy problem:] Potrzebna specyficzna fotka marines%-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dość nietypowy problem:] Potrzebna specyficzna fotka marines%-)"   

Romerro
 Wysłana - 9 listopad 2003 22:17       

Przeniesiona przez GARY_25 z działu 'Combat / Samoobrona'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Otoz potrzebuje fotki fryzurki zołnierza Marines. Najlepiej z tylu i przodu poniewaz zawsze sie obcinalem cos w tym stylu a nastapila zmiana fryzjera i lipa:( Tępa Gosciowa jest i nie moge jej wytlumaczyc tylko fochy jakies strzela typu: zima a mam obciac na tak krotko
Nagrodze sogiem
ps.
Nie kierujcie mnie do innefo fryzjera

----->Patrz komu ufasz...<-----

INSOMNIA
 Wysłana - 9 listopad 2003 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

A nie wystarczy ci zdjecie zwyklego polskiego kibica ?

Mess with the best die like the rest :P

Xpakero
 Wysłana - 9 listopad 2003 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

zmien fryzjera

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=

Romerro
 Wysłana - 10 listopad 2003 00:07      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no kibica nie moze byc
Z tego co wiem Marines to ma tak fajnie z tylu i po bokach na kompletne minimum a na gorze troszke dluzsze

Xpakero
 Wysłana - 10 listopad 2003 10:41      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam taka własnie fryzurke ale fotki nie mam...i nie chce wam odbijac kobiet z tego forum

.HitmaN.
 Wysłana - 10 listopad 2003 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

ale niech ktoś zarzuci taką fotką bo też chciałem mieć jakiś żołnierski fryz a nie wiem jak on wygląda...

-=[]=- SFD FIGHT CLUB -=[]=-
[http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=91981] - strona klubowa Przyłącz się !
Żołnierzu doborowy, szkolisz się surowo, a Twoja broń jest dla Ciebie czymś najcenniejszym.
Zawsze dbaj o najlepszą kondycję fizyczną!

Xpakero
 Wysłana - 10 listopad 2003 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

tak jak romero mowi z tylu i po bokach krótko a gora dluzej

Romerro
 Wysłana - 10 listopad 2003 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

No wlasnie ja wiem ale fryzjerka tępa i fotki potrzebuje
Pleace

.HitmaN.
 Wysłana - 10 listopad 2003 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

a są jakieś określone wilkości jak ich strzygą maszynką np. na dole 4 a na górze 6 jakaś skala ??

[http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=91981] - strona klubowa Przyłącz się !
Żołnierzu doborowy, szkolisz się surowo, a Twoja broń jest dla Ciebie czymś najcenniejszym.

.HitmaN.
 Wysłana - 10 listopad 2003 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

o coś takiego wam chodzi to są chyba nawet marines... ale tylko taką fotka znalazłem i fajne mają miny

Romerro
 Wysłana - 10 listopad 2003 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

HitmaN to jest dobre Tylko jakas lepsza fotke trzeba skolowac bo z tej to ona nie zrozumie i mi cala glowe pojedzie jedna wielkoscia

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dość nietypowy problem:] Potrzebna specyficzna fotka marines%-)

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Filmy | TEDE rapuje do bitów TIESTO gdzie? | Najlepsze horrory jakie oglądaliście | Japonskie, chinskie i koreanskie filmy o sztukach walk | Oceń numer którego słucha osoba przed Tobą... 4 | Płyty które warto mieć w swojej kolekcji | Plebiscyt na najbardziej poyebany film w historii kina! | Tak to leciało | Zna ktoś nuty w tym stylu? | "Animowana Historia Polski" Tomasz Bagiński | Internet | Film sensacyjny | @ktokolwiek oglądał film "P2" | Predators | Szukasz tytułu? Może tutaj znajdziesz... VOL2 | Moja twórczość | maraton | hagana | gry erotyczne | gdzie kupić bandan | ewelina ds1 | borsuk | tabletki antykoncepcyjne | niezdalem2 | hawaii five 0 | wytrysk na twarz | Cunnilingus | odwołanie od reklamacji obuwia | mariusz max kolonko | dziewczyna dyskoteka | przeciw zakrzepowy | gry online | PUMA XELERATE DUCATI | skok stewczyka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.