FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1263 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Do kiedy rekrutacja ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Do kiedy rekrutacja ?"   

adamirov
 Wysłana - 29 czerwiec 2010 00:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ide na studia zaoczne. Czy musze składac papiery na pierwszą rekrutacje czy moge złozyc sobie np: w sierpniu ??? Nie moge teraz złozyc papierow bo załatwiem robote i jesli sie uda to wybiore pewne studia które są troche drozsze i związane z pracą, bo jesli nie uda mi sie z robotą to mam zamiar wziazc chuliganski zestaw : zarządzanie, turystyka etc , a praca pojdzie swoją drogą

Belth
 Wysłana - 29 czerwiec 2010 07:53      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli prywatna uczelnia to i w wrzesniu pewnie wezmą. Jak na państwową to odpalasz stronke uczelni,harmonogram rekrutacji i będziesz wiedział. Z tego co wiem to na większości rekrutacja kończy się w lipcu.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 29 czerwiec 2010 08:44      [zgłoszenie naruszenia]

Dla zaocznych, jeżeli zostaną miejsca, a przeważnie zostają, to robią w sierpniu drugą turę, na stronie będziesz miał napisane czy jest przewidziana i do kiedy.

A poza tym na większości rejestracja jest elektroniczna, a papiery możesz dosłać pocztą jak coś.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 29 czerwiec 2010 12:28      [zgłoszenie naruszenia]

sprawdzaj na stronie konkretnej uczelni

Czorny90
 Wysłana - 6 lipiec 2010 14:54      [zgłoszenie naruszenia]

Kurva, wszystko na ostatnią chwilę, wczoraj zarejestrowałem się na 15 minut przed zakończeniem, do piątku wszystko pozałatwiać i pozawozić do Sosnowca, nie wiem czy sobie nie odpuścic, kurva nie róbcie tak bo mam stres jak chvj. Tylko tam mogę iść, nigdzie indziej ni ma chvja, było nie chlać przez rok tylko sie wziac za siebie to by placzu nie bylo.

borsukje
 Wysłana - 6 lipiec 2010 15:09      [zgłoszenie naruszenia]

Czorny nie poddawaj się i zapjerdalaj do tego Sosnowca

Czorny90
 Wysłana - 6 lipiec 2010 15:50       [zgłoszenie naruszenia]

Kurva mac jeszcze jakies badania musze zrobic do piatku, pjerdole to wyjezdzam z Polski.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Do kiedy rekrutacja ?

Warto przeczytać: Wgląd do egzaminu. | Jakie studia? | Polibuda Wrocław | Jaki kierunek? | 2 kierunki zaocznie | Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji w Poznaniu | Egzotyczne studia filologiczne | bezpieczenstwo narodowe lub wewnetrzne | Technik Informatyk | Studia;Kraków;Fotografia pomoc :) | Inżyniera Bezpieczeństwa - co o tym sądzicie? | Erasmus-warto? | BEZ MATURY | Politechnika Warszawska - ktory kierunek? | zarządzanie informacją ?? | WSP Sczytno | laptop | komputer | prostata | mocz | sikanie | opel | inżynier | fotka tv | fotkatv | tanie loty | biust | akty | tabaka | grażyna szapołowska | polskie aktorki | aktorki | onanizm | mineta | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.