FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7225 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Do kobiet! Ginekolog 
[powiadom znajomego]    
Autor "Do kobiet! Ginekolog"   

Andromedaa
 Wysłana - 13 lipiec 2005 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

A pewnie, macie się z czego cieszyć. Przy badaniu mądrala lekarz/lekarka mówi jeszcze "Rozluźnij się" - a to w przypadku 15latek, lub nawet młodszych dziewczyn nie jest łatwe. Pamiętam to - było okropnie, ale cóż skoro trzeba było iść ....

Ekspert -

Saida
 Wysłana - 13 lipiec 2005 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

a ja nie wspominam źle tego pierwszego badania. miałam szczęście,trafiłam na bardzo dobrego lekarza (tak,pana,który dbał o to,żebym nie mogła mieć złych skojarzeń. po kolei mi wszystko tłumaczył. i choć nie było przyjemnie,to też nie najgorzej. potem tylko miałam zwałę,jak lekarz ginekolog mi wypisywał skierowanie na badania dot. żółtaczki i próbował mnie na nią leczyć

"kobiety nie kłamią,tylko szminkują trochę prawdę.."

kesieo
 Wysłana - 13 lipiec 2005 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

Gosia_p hehe to ładnie sie tam dzieje u ginekologa to juz wiem czemu ginekolodzy są zboczeńcami bo zamiast badać dziewczyne to walą im palcowki a pozniej takiej pannie kochać sie nie chce bo zaspokoił ich ktoś innyalbo odrwotnie chcą co innego zamiast palca póżniej

Zmieniony przez - kesieo w dniu 2005-07-13 17:44:18

@@-) [_^AjAk^_]};-)Wilk na mikrofonie w głowie sie nie miesci jebac leszczy z lamusami sie nie piescic
a tutaj są kaczki:-P [http://www.insomnia.pl/temat87594/]

czanymotyl
 Wysłana - 13 lipiec 2005 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

a miałyście tak panie, że lekarz wam ublizał ? moja druga połówka natrafiła na takiego, który powiedział za duzo, i akurat uzywał dość "zboczone i niecprzyzwoite " słowa (jak to sama powiedziała) w kieruknu młodej dziewczyny, do tej pory jak ma iść do ginekologa idzie strasznie spięta, i nigdy nic nie mówi...

%-)

Specjalista -

Gosia_p
 Wysłana - 14 lipiec 2005 00:17      [zgłoszenie naruszenia]

ja takich sytuacji nei mialam
chociaz zdazaly mi sie inne
np. w prywatnym gabinecie kiedys przyjela mnie starsza kobieta (lekarka) w kapciach goralskich z takim futrem naobkolo kostki fest mi sie smiac chcialo jak to zobaczylam
albo ginekolog mnei przyjal na korytarzu
a ten sam mi powiedzial tez ze jestem w ciazy bez badania mnei na piekne oczy chyba
roznie sie dzialo

Ekspert -

kicia87
 Wysłana - 14 lipiec 2005 22:07       [zgłoszenie naruszenia]

naszczeście nei trafiłam na ginekologa przypałowca bo pewnie bym się zniechęciła

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Do kobiet! Ginekolog

Strony: 1 2 3