FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 21741 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Do panów: bycie mega atrakcyjnym a jednocześnie wiernym facetem. Czy  
to jest możliwe? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Do panów: bycie mega atrakcyjnym a jednocześnie wiernym facetem. Czy to jest możliwe?"   

Mrrrau
 Wysłana - 12 styczeń 2010 00:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam dość specyficzne podejście do związków. Uważam, że facet powinien dać mi to, czego nie dają rodzice, przyjaciele i znajomi. Nie chcę czułego misia, który będzie mnie głaskał, trzymał za rączkę, opiekował się mną i prowadził przez życie, tak jakbym sama nie potrafiła. Bo... jestem silną kobietą i nie mam żadnych niedoborów emocjonalnych (mam kochających rodziców, mam innych bliskich), nie muszę w chłopaka uciekać od codziennych problemów.
Dla mnie ważne są te "emocje", "ogień" i te sprawy... Facet powinien być moim kochankiem, przyjacielem, ale nie takim, który coś za mnie załatwi, tylko takim, który mnie rozwinie, popchnie do działania, pokaże mi coś, czego jeszcze nie widziałam... I najlepszym kumplem. Budzić we mnie kobietę, a nie dziewczynkę.
W związku z tym chciałabym, żeby miał cechy świadczące o tym, że związek z nim będzie ciekawy, gorący i rozwijający. Zwracam uwagę na takie rzeczy jak pewność siebie i związane z tym silna pozycja w grupie, lekko cwaniakowate zachowanie , itp., umiejętność zachowania się w różnych sytuacjach, ambicja i zdecydowanie, oczytanie. Do tego wszystkiego niech jakoś wygląda, ćwiczy (sama bardzo dbam o siebie, więc siłą rzeczy wymagam tego od drugiej osoby).
Jednym słowem bliska osoba i bohater erotycznych fantazji w jednej osobie
Oczywiście czułość, trzymanie za rączkę też odgrywają ważną rolę. Tylko że przyjmę je tylko od takiego faceta, jakiego opisałam wyżej.
Dodam, że kogoś takiego już spotkałam, obawiam się, że pierwszy i ostatni raz (może był to ostatni dostępny model, na jaki się załapałam?). Bo zwykle jest tak, że jak kobieta jest atrakcyjna i ma osobowość, to po prostu stawia wysoko poprzeczkę, szukając równie atrakcyjnego partnera, podczas gdy atrakcyjny facet wie, że może mieć każdą i z tego faktu korzysta ile się da. Media wręcz zachęcają do takiego lansu - patrz teledyski czarnoskórych raperów.
Ludzie, z którymi rozmawiam, mówią mi - popuść trochę, nie można mieć wszystkiego, moje koleżanki, które wyszły za przystojniaków, dziś są same... itd, itd...

W związku z tym pytanie do was panowie. Wiedząc, że jesteście naprawdę fajnymi facetami i macie wiele do zaoferowania, również szukacie kogoś równego sobie, nie godząc się na kompromisy, czy też swoją atrakcyjność wyrażacie w liczbach? Co siedzi w głowie chodzącego amerykańskiego snu?

Angel...
 Wysłana - 12 styczeń 2010 00:45      [zgłoszenie naruszenia]

nie czaje

Ekspert -

CzumbaCzum
 Wysłana - 12 styczeń 2010 00:45      [zgłoszenie naruszenia]

pewność siebie czy tam cwaniakowate zachowanie to nie jest jakiś wielki wymóg. Tak samo, jak bycie kumplem.

Tylko te "emocje" i "ogień" - przecież to zależy od kobiety, w ogóle odnośnie tego akapitu w twoim poście to jest to tak pobieżnie napisany opis, że generalnie nie wiadomo o co chodzi, tak jakby każdy facet miał mieć czytnik twoich myśli i zachcianek.

Mrrrau
 Wysłana - 12 styczeń 2010 00:52      [zgłoszenie naruszenia]

W skrócie chodzi o atrakcyjnego faceta, przy którym będę czuć się prawdziwą kobietą. Lepiej? Ale odpowiedzcie na pytanie

Angel...
 Wysłana - 12 styczeń 2010 00:53      [zgłoszenie naruszenia]

w dalszym ciagu nie czaje

Ekspert -

Mrrrau
 Wysłana - 12 styczeń 2010 00:54      [zgłoszenie naruszenia]

Trudno. Może inni odpowiedzą.

andrzejpan
OJCIEC
 Wysłana - 12 styczeń 2010 00:55      [zgłoszenie naruszenia]

nie jestem mega atrakcyjny i wierny może bym był jakbym się naprawde zakochał.
jak szukasz takiego faceta jak opisałaś i nie zaniżysz poprzeczki to witaj w świecie starych panien

SzToCh

Znawca -

Maestr0
 Wysłana - 12 styczeń 2010 00:57      [zgłoszenie naruszenia]

"W związku z tym pytanie do was panowie. Wiedząc, że jesteście naprawdę fajnymi facetami i macie wiele do zaoferowania, również szukacie kogoś równego sobie, nie godząc się na kompromisy, czy też swoją atrakcyjność wyrażacie w liczbach?"

Nie szukam równego sobie, a kobiety, która mnie uzupełni...
Nie wiem czy się jasno wyraziłem.
Autorko po poście zakładam, że jesteś za ambitna i dążysz do wykreowanego przez media ideału, tak więc życzę powodzenia
Każdy ma inny gust i ciężko stworzyc jakąkolwiek zależnośc.

Zmieniony przez - Maestr0 w dniu 2010-01-12 00:57:55

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
W. Allen

Mrrrau
 Wysłana - 12 styczeń 2010 01:00      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz, niestraszne mi to Może dlatego, że tak do tego podchodzę jak podchodzę - najpierw ktoś ma mi się spodobać i dopiero można coś myśleć. A nie że chcę związku i szukam chętnego na stanowisko. Nie, nie.
Zresztą znam kilka singli, niektórych w średnim wieku. Nie narzekają.

Maestr0
 Wysłana - 12 styczeń 2010 01:03      [zgłoszenie naruszenia]

Przecież nie narzekam

W dodataku jesteś jeszcze zakompleksiona, pewnie rozpieszczona i próbujesz się dowartościowac, zaimponowac psiapsiółom poprzez partnera
Marne szanse.

PS. Pamiętaj, że uroda przemija

Zmieniony przez - Maestr0 w dniu 2010-01-12 01:05:20

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
W. Allen

Viskoza
 Wysłana - 12 styczeń 2010 01:05      [zgłoszenie naruszenia]

Jak nie jest super elo zayebisty z wyglądu to go od razu zlewacie.
Jak jego wygląd wam odpowiada to zapewne ma XX kobiet więc na szare myszki w jego oczach nie ma ochoty.
Uogólnienie duże...
Może źle szukasz? Chciałabyś koksa który się rvcha jak Rocco, jest uczuciowy jak Kordian i do tego zarabia 1k pln dziennie.
Nie chce Cię obrażać ale jesteś kolejna księżniczką która powinna zejść na ziemię.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 34 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Do panów: bycie mega atrakcyjnym a jednocześnie wiernym facetem. Czy to jest możliwe?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Warto przeczytać: Ahh te baby | Problem starej milosci... | bogate i (atrakcyjne) kobiety? | O co Mu chodzi? | Na chłodno. | Pytanie do dziewczyn | Natrętny ex mojej dziewczyny - szybkie pytanie | Problem z wakacjami. | No i już z rana wkrętki. | Przed zaręczynami cnotka niewydymka po łatwa suczka | ech poradzcie miłość | mam problemik ;/ | Uczucie z seksu? | czy mozna zakochac sie w dziewczynie z ktora nie ma sie oczym rozmawiac? | Dlaczego nie mowi wszytskiego... | Co teraz? | Gadzety | małgorzata kosik playboy | harmon | regulamin forum | kontrola US a prywatne konto bankowe | bty adidas meskie zolte | marcin | multiselekt do policji | rozbierana butelka | rozbierana butelka | playboy grudzien 2007 | najdziwniejsza praca | rechtzeitig | showup illy26 | julia ckm | teksty na zakończenie związku | dzień adaptacyjny | rss20 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.