FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 834 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Do służb po przewninieniach 
[powiadom znajomego]    
Autor "Do służb po przewninieniach"   

Das-Ubot
 Wysłana - 28 marzec 2010 16:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Zastanawiam się czy do wojska lub policji przyjmują osoby notowane lub karane za duperele? Za młodu byłem notowany za jakąś głupotę, potem jakiś czas potem miałem kuratora, ale sprawe umożono i kuratora też odemnie odczepili. Czy jest jakiś czas przedawnienia takich "notowań"? Czy przyjmą mnie do wojska?

cooltras
 Wysłana - 28 marzec 2010 21:52      [zgłoszenie naruszenia]

Ponieważ pewnie za młodu jakiś mój kolega się musiał z tobą użerać, bo ci się świat pomylił z prywatnym folwarkiemn to ci odpowiem tylko tak (głupio,bo nie trawię takiego sposobu myślenia-kiedyś szalałem,a teraz weźcie mnie do Policji)...

...teraz do Policji już nie przyjmują po przewninieniach takich tu nie chcemy

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Das-Ubot
 Wysłana - 29 marzec 2010 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

Nikt sie ze mną raczej nie użerał, raz było za "współudział" w kradzieży w hipermarkecie, gdzie policjanci zmusili mnie do podpisania protokołu w wieku 13 lat, mimo że ja nic nie zajumałem tylko byłem z kumplem który zajumał jakieś gówno. Drugi raz było za strzelanie z wiatrówki na działce, ustrzeliłem gołębia, i sąsiad mnie strzelił z ucha... Z drugiej strony chodzi mi raczej o wojsko.

basswood
KOBRA
 Wysłana - 9 kwiecień 2010 18:27       [zgłoszenie naruszenia]

do Policji za mandaty teraz nie przyjmuja

do mundurowki trzeba miec poswiadczenie o nie karalnosci, spróbuj o takie sie ubiec i zobacz co bedzie

tempy chuj...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Do służb po przewninieniach

Warto przeczytać: Kobiety w wojsku | Policja - testy wiedzy | Dywizjon 303 | Komisja wojskowa - schorzenia | SG | TEST PSYCHOLOGICZNY NA EGZAMINACH DO POLICJI | testy wiedzy ogulnej do policji | Do służb po przewninieniach | Potrzebuję odp do TWO :) Proszę o pomoc... Dzięki... | PYTANIA DO POLICJI 2010 I MULTISELEKT | Co są dzicie o tej aukcji ? PILNE ! | Tsf policja | Tragedia w Smoleńsku | Sabaton - 40:1 | Hatsan 90 | Cel żołnierz - pytania | plan prezentacji wpływ rodziny na tożsamość człowieka | plan prezentacji | depilator | aparat | aparat ortodontyczny | inso | singli | myczkins | alfa88 | Assassins Creed Revelations | grażyna | kamerki | na zatkany nos | e papieros | Penis uwięziony | chodzisz do koA]cioA,a | arci | wujek mielona | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.