FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1057 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Dobór fabry do włosów 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Dobór fabry do włosów"   

Sylwuszka
 Wysłana - 12 luty 2006 17:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Obecnie mam na włosach balejage blond z brazem i chcialabym je przyciemnic. Chodzi mi o taki jasniutki braz (taki z dodatkiem miodu) i mam problem jaka wybrac farbe. Jaki odcien, zastanawialam sie czy ciemny blad bedzie dobry? Mozecie mi cos polecic? Jaka firma jest najelepsza, zależy mi na tym zeby farba nie zniszczyla mi bardzo wlosow i zeby uzyskac porzadany kolor to znaczy złocisty braz.

vogue
 Wysłana - 12 luty 2006 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

moim zadniem powinnas kupic raczej sredni blond co do farby..warto zainwestowac w cos profesjonalnego (maja inny sklad barwnikow,sa ciekawsze kolory,wlosy sa w lepszej kondycji ogolnie lepiej ; cenowo,za tubke ok.10zl wiecej,niz za farby kupione w rossmanie)

.

Specjalista -

shinsei
 Wysłana - 12 luty 2006 18:18       [zgłoszenie naruszenia]

Spróbuj L`oreal Feria 3D beżowy świetlisty brąz(chyba P10) , wyjdzie znacznie jaśniejszy niż ciemny czy ślredni blond a przy tym ma piękny połysk i duuużo bardzo dobrej odżywki(40ml) cena ok 30zł ale czasem w rossamnie jest promocja na 25zł

MOD MiU i Grafika Insomnia 2009

[kat-jot.daportfolio.com/]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Dobór fabry do włosów

Warto przeczytać: Strój na wesele %-) | kurteczka na jesien?? | White Light - biale zęby w 10 minut ? | puma flowing ???? | Obuwie | Szybki temat,pozniej kasacja %-) | Wybór bucików :) | Szukam spodni granatowych w paski, taki jak te na zdjęciu. | Jakie buty? | Serum pod oczy - jakie? | Tatoo/przedramie | outlety - Warszawa | Problem z ciuchami | jaki depilator kupic?? - pomozcie kobiety:) | Włosy w nosie i uszach | laser usuwający zbędne owłosienie | jak zmyc biley | call | rzucić | ZDJECIA DZIEWCZYN | pasjonat | przedawnienie niemcy | muzyka trening | zdjęcie kleo | winny | dziewictwo | agencja wywiadu | Sławomir Opala | syndrom cipci | sex w rodzinie | eks | koneser napisy | pralka | hiszpanska mucha | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.