FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11430 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dobry zwiazek z kobietą, ale jest jedno ALE (sex) ;/ 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Dobry zwiazek z kobietą, ale jest jedno ALE (sex) ;/"   

Andromedaa
 Wysłana - 7 luty 2011 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

Tex, bo uznajmy, że anal nie jest standardem w pożyciu przeciętnego krajana i krajanki

Ekspert -

Tex31
 Wysłana - 7 luty 2011 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

No racja, ale nie jest tez takim ewenementem jak duszenie

Chyba....

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

MaximusRex
 Wysłana - 7 luty 2011 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

arielos23 wyraznie napisal:
Mam ogolnie wielka ochote na seks w wielu pozycjach , na eksperymentowanie z tymi pozycjami , na spontaniczny seks itd. No ale to zwykle pozostaje w sferze tylko fanatazji a nie ich realizacji. Poza tym jak chyba kazdy facet lub byc pieszczony oralnie przez partnerke.

Jak dla mnie nie jest dewiantem

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2011-02-07 17:40:19

[http://www.insomnia.pl/%5BArt%5D_Facet_z_syndromem_CI*PCI-t654233.html]
*non est beatus, esse se qui non putat*
*nie jest szczęśliwy, kto się za szczęśliwego nie uważa.*
*Seneka za Publiliuszem Syrusem*

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 7 luty 2011 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

Tex, to zależy co kto lubi
Jedni wolą to, a inni tą drugą formę zabawy.

Maximus, ok, widziałam co pisał.
Ale może coś ukrył.

Ekspert -

Tex31
 Wysłana - 7 luty 2011 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

No własnie, skoro nawet spontana nie ma to jak to musi wygladac??

Tak sobie to wyobrażam.

Autor: dzis będziemy sie kochać o 21.30 do 21.50 ok?
Ona: ok.

Ekspert -

MaximusRex
 Wysłana - 7 luty 2011 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

Ale może coś ukrył.
Ale wtedy by wykluczyl mozliwosc pomocy sobie. Jak jest kryptodewiantem to i w innych zwiazkach moze miec problem. Chyba ze sie zwiaze z inna kryptodewiantka.

Tex:
Autor: dzis będziemy sie kochać o 21.30 do 21.50 ok?
Ona: ok.

I myslisz ze kobieta by dlugo takiemu mowila OK ?

Jak dla mnie jest tu jawny brak bliskosci i otwartosci w zwiazku. Zwiazek jest zbyt powierzchowny, bo sie kobieta nie potrafi otworzyc. Tu zazwyczaj wina lezy po stronie faceta albo roznic charakterologicznych na innych poziomach.

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2011-02-07 17:46:58

[http://www.insomnia.pl/%5BArt%5D_Facet_z_syndromem_CI*PCI-t654233.html]
*non est beatus, esse se qui non putat*
*nie jest szczęśliwy, kto się za szczęśliwego nie uważa.*
*Seneka za Publiliuszem Syrusem*

Ekspert -

Tex31
 Wysłana - 7 luty 2011 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm no właśnie, jawna rożnica w potrzebach, tu bym upatrywał problemu. Temperament. Jeden potrzebuje codziennie ostrego sexu, innemu wystarczy po bożemu raz w tygodniu po ciemku.
Kwestia dogadania się i pewnych kompromisów.

Ekspert -

arielos23
 Wysłana - 7 luty 2011 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

Nie chodzi mi o zadne dewiacje. Jak juz to maksymalnie z ostrych rzeczy to anala sprobowac, ale zaden pissing, duszenie, wiazanie itd no bez jaj.

Co ja mam tu pisac; pewnie niektorzy z was ogladaja/ogladali filmy z pozycjami seksualnymi np. kamasutre czy inne filmy erotyczne, delikatne, zaden wyuzdany sex.

Po prostu chce sie bawic w łozku no i nie tylko łozku.

Zobaczymy co dalej bedzie, postaram sie inaczej podejsc do sprawy. Bo szkoda mi marnowac tego zwiazku tylko z powodu niespelnienia fantazji seksualnych. Obecna sytuacja przeszkadza a byc z nią i caly czas miec jakis glupi zal do siebie/do niej nie wchodzi w gre i przyszlosci tu nie widze na dluzsza mete

Jestem z nią juz prawie 2 lata, z czego on ponad roku wlasnie duszą mnie mysli i to niespelnienie ze chce pobzykac panne od tyłu a tu nie, bo nie i juz. A jak juz to raz na 10 razy zdarzy sie inna pozycja poza tymi 2 standardowymi.

Ona wie o moich potrzebach jednak mimo wszystko często znajduje wymowki lub jest seks na szybkiego, ktory tylko powoduje zdjęcie napięcia (czyli ograzm). Przyjemnosci ze zblizenia seksualnego jakos wtedy nie ma.
Co mnie troche dziwi ale i ja rozumiem to, że jak widzi ze nie jestem zadowolony bo nie pokochalismy sie to probouje to "wynagrodzić" np. buziakami, przytulaniem, bycie milutką, zrobi dobry obiadek, sniadanie, kolacje

cos mi sie nadal wydaje ze ma przykre doswiadczenia z *****ami co była z nimi przede mną, kiedys chyba ugryze ten temat bo w kotka i myszke to ja sie nie bede bawic i uciekac od lękow, problemow

Rady z dziwkami to sobie daruje, nie dla mnie to.

Zmieniony przez - arielos23 w dniu 2011-02-07 18:17:34

Tex31
 Wysłana - 7 luty 2011 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

Powiem tak: długo juz sie męczysz, ale fakt, skoro poza tym masz ładna i miła dziewczyne to masz problem.
Dziwi mnie tylko ze nie piszesz czy odbyła sie jakas poważna rozmowa, jestescie dla siebie na tyle bliskimi ludźmi, że nawet bardzo intymna rozmowa nie powinna byc zadnym problemem.

Ekspert -

arielos23
 Wysłana - 7 luty 2011 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

Rozmowy to nie jest problem, tylko mi sie juz nie chce kolejnej zaczynac bo zwykle odbywa sie ona tak samo, prawie nic nie rusza sie do przodu.
Pol roku temu to juz chcialem zerwac zwiazek i nagle sie obudziła i zmienila - ale to nie byly sprawy zbytnio z seksem zwiazane.

Czesto slysze teksty "ja wiem" "ja rozumiem" "wiem ze cie podniecam i masz na mnie ochote" "ale jakos tak nie moge" "jakos tak musze sie przełamac" "bo ktos nas uslyszy jak sie bzykamy"

To co sie zmienilo od jakiegos czasu, a nie bylo tego na poczatku pozycia to jak mi masuje i piesci penisa ręką, inne rzeczy to raz na 10 stosunkow np. pozycja od tyłu, na siedząco, z boku - ale to tylko na krotko max minuta lub dwie.

Zmieniony przez - arielos23 w dniu 2011-02-07 18:57:05

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 26 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Dobry zwiazek z kobietą, ale jest jedno ALE (sex) ;/

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Warto przeczytać: artykuł - ekonomiści o seksie | problem goticzka :)) | Dziwne myslenie. | Nie rozumiem dlaczego to zrobil...pomocy:( | Refleksje + ciekawość | Co robić? HELP! | dylecik | Zauroczenie/milosc ktora musi się skonczyc | Podryw nieznajomej | AudioBook - Psychomanipulacja Umysłem Kobiety | Kiedy związek, kiedy uczucie, kiedy seks | O czym nie gadac z dziewczyna??? | naprawde zakręcony przypadek!!! | problem o przyjciela | Mam problem | koniec związku? | nastolatka | poniósł mnie melanż | marina | dziewczyny wolne | kasia | słodki | muzyka do treningu | DOC | 2,5 Dimetoksy 4 chloroamfetamina | 4 aco dmt | nagie dziewczyny | dziewczyny | girl | 66procent | 66 procent | wsowl 2013 | wsowl | pierwsza praca | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.