FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3078 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dobrze zrobiłem ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dobrze zrobiłem ??"   

69Mlody69
 Wysłana - 30 kwiecień 2009 12:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mój problem a własciwie sytuacja wygląda tak. Byłem z dziewczyną kilka miesięcy i wszystko było ok ale nagle z dupy można powiedzieć zaczeły się problemy. Robiła mi wyrzuty o to, że nie powiedzialem jej, że pisze z jakąś laska podczas gdy ona mówi mi o wszystkim. Następnie o to, że nie wytłumaczyłem jej dokładnie z jakimi kolegami wychodze... Rozmawialiśmy o tym i powiedziała mi, że ona już nie wie czy może mi ufac i kiedyś zrobi mi to samo i może wtedy sie czegoś naucze... No i zrobila, powiedziala, że jedzie do domu na weekend a była sobie na grillu ze znajomymi. Zarzuciłem jej kłamstwo bo wiedziałem o tym grillu zanim jeszcze na niego poszła. Porozmawialismy i powiedziałem jej, że postaram sie zmienić bo zależy mi na tym związku ale już nie było tak samo. Całe ciepło gdzieś uciekło tak jakby jej już nie zależało. Ostatni motyw, ktory zakończył naszą współpracę: Napisałem jej z rana o której sie widzimy i nie odpowiedziała więc uznałem, że nie ma czasu i nie pisałem. Wieczorem napisałem do niej i też nie odpisała... Nastepnego dnia od rana cisza chociaż pisałem do niej. Po pracy wróciłem do domu spakowałem jej rzeczy bo uznałem, że mam dość kłócenia sie o pierdoły i z dupy brane problemy i odwiozłem jej rzeczy mówiąc jej, że jeśli czegoś zapomniałem to niech da znać i podrzuce później.

Nie oczekuje rad bo decyzje już podjąłem. Zastanawia mnie jednak czy dobrze zrobiłem bo może jednak problem był we mnie ??

Zaznaczam, że za opinie nowych dziękuje ale nawet nie będe czytać czekam na wyjadaczy

...Some Say I'm Goin' To Hell But I'm Already There...

Specjalista -

Daer
 Wysłana - 30 kwiecień 2009 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

Ja ani nowy, ani wyjadacz, ale napiszę - dobrze zrobiłeś Jedno o czymś nie mówić, drugie skłamać. Do tego odgrywanie się, rozmowa o zaufaniu podjęta dopiero po jego utracie... Nie było innej opcji.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

blannnica
 Wysłana - 30 kwiecień 2009 13:16      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze zrobiłeś

by ten Nowy Rok przyniósł więcej przyjemności jak ten co właśnie się skończy

Specjal888
 Wysłana - 30 kwiecień 2009 13:27      [zgłoszenie naruszenia]

Może w twoich oczach wyjadaczem nie jestem, ale napiszę co o tym sądzę.
Nie zrobiłeś nic złego i nie masz sobie nic do zarzucenia.
Trzeba było już w innym tonie rozmawiać, jak zarzucała ci, że zrobiłeś coś złego i nie wie, czy może ci ufać.
Trzeba było wytłumaczyć, że nie spotkałeś się z jakąś laską sam na sam, tylko z kumplami i nie rozumiesz jej problemów o to. Powiedziałeś, że wychodzisz z kolegami i faktycznie tak było, więc nie ma się o co czepiać (zakładam, że tak właśnie zrobiłeś).
W momencie kiedy powiedziała ci, że zrobi ci tak samo, żebyś się nauczył ( w domyśle na złość), ja bym ustalił zasady. Czyli mówisz, że idziesz z koleżankami gdzieś i jeśli faktycznie tak będzie, to nie musi ci się tłumaczyć, z jakimi koleżankami dokładnie idzie, bo to bez sensu, żeby ci cały skład wymieniała. Jednocześnie nie będziesz tolerował robienia ci na złość, bo nie na tym związek polega, no i oczywiście kłamstwo to won, bez mrugnięcia okiem.

Twój błąd polegał na tym, że po jej kłamstwie, ty ją przeprosiłeś. No do cholery to ona skłamała, a nie ty, więc to ona powinna przeprosić. Dałeś się tutaj zmanipulować.

Późniejszy twój dystans i zakończenie sprawy jak najbardziej ok.

Odpowiadając na pytanie problem nie był w tobie i prędzej czy później i tak by coś wymyśliła, żeby to spier.dolić.

Pozdrawiam

Robson.25
 Wysłana - 30 kwiecień 2009 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

Cześć Młody, dawno Cię nie było

Dobrze zrobiłeś, w imię czego masz się tłumaczyć?
Problem jest taki, że zaczęła się pierwsza faza chorych jazd. Później by było tylko gorzej, bo lasce ewidentnie zaczynało od******lać z dobrobytu. U*******iłeś łeb sprawie i masz czyste konto

Ekspert -

komandarm
 Wysłana - 30 kwiecień 2009 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

Niech żyją babskie "z dupy problemy". Nie dałeś się ustawiać, dobrześ zrobił.

Raskus
Biofil
 Wysłana - 30 kwiecień 2009 14:15      [zgłoszenie naruszenia]

j.Robson
nie masz się w ogóle nad czym zastanawiać

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjal888
 Wysłana - 30 kwiecień 2009 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

Założę się, że za 2 tygodnie się odezwie, że wszystko przemyślała i chce drugą szansę

neo7
 Wysłana - 30 kwiecień 2009 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

Napisałem jej z rana o której sie widzimy i nie odpowiedziała więc uznałem, że nie ma czasu i nie pisałem. Wieczorem napisałem do niej i też nie odpisała... Nastepnego dnia od rana cisza chociaż pisałem do niej.

pozbyłeś się dziewczyny a ona nie pisała bo nie miała nic na koncie ew. komórka się jej zgubiła

impossible is nothing

Specjalista -

umbaja
 Wysłana - 30 kwiecień 2009 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

No tylko wiesz, gdyby tak sie stalo to powinna dac znac jakos od kolezanki/kolegi/bramki, ze nie moze odpisywac bo "powod". Taki jest moje zdanie Neo .

EDIT: zrobilbym tak samo.

Zmieniony przez - umbaja w dniu 2009-04-30 14:34:31

neo7
 Wysłana - 30 kwiecień 2009 14:36      [zgłoszenie naruszenia]

skoro zgubiła komórkę albo jakiś dres jej ukradł komórkę, to przecież z powodu braku tejże komórki nie mogla wiedzieć ze ktos do niej się dobija

impossible is nothing

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dobrze zrobiłem ??

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: będe tak długo szukał problemu aż go znajde | Co mam zrobic? | koleżanka co robic ?? | Jak powiedzieć pannie, żeby nie robiła sobie nadziei? | co w wale-w-tyłki %-) | wiek ! | obrazanie | Oco tu chodzi? | Nietypowy przypadek... | Randka w ciemno | co o tym myśleć? ... | Jak napisać ogłoszenie? | Dziwne.. | Pomoc. Życzenia dla dziewczyny na rocznicę. | Takie no..ech , ych.. ! | tęsknota | powiedziała jestem jak brat | malarzy flamandzkich | zepsul | siwiec playboy | manny | zdjęcia laski | wojewodzki przykoksil | nagie fotki | urbańska | jak odróżnić metanol od etanolu | łazienka | anita zaboros | saab 9 3 | dla mnie | papierosy dla mnie | nie jestem taka | wpadli film | Wspomnienia gracza | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.