FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 706 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Dofinansowanie na firme 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dofinansowanie na firme"   

Hobik
 Wysłana - 4 lipiec 2010 11:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Skończyłem w tym roku technikum obecnie pracuje na czarno ponieważ chcę się ubiegać o dofinansowanie i otworzyć własną firmę (mój ojciec ma bardzo dobry pomysł i chcę go zrealizować0 nie potrzebuję nawet aż tak dużych pieniędzy, z tym że nie mam przepracowanego ani jednego miesiąca, a jeśli chodzi o kas4e z PUP to trzeba dodać zaświadczenie że przepracowało się pół roku, może ktoś mnie pokieruje jak mogę zdobyć dofinansowanie w mojej obecnej sytuacji ?

Duncanlove
 Wysłana - 4 lipiec 2010 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

Wow to chyba najdłuższe zdanie jakie widziałem

Nie potrzeba żadnego zaświadczenia o tym ze sie pracowało jak chcesz te dofinansowanie z PUP.

Hobik
 Wysłana - 4 lipiec 2010 12:49       [zgłoszenie naruszenia]

Jest jeszcze dofinansowanie z uni wiem że z uni mogę liczyć na trochę więcej pieniędzy a;le chyba ciężej je zdobyć ? czy aby dostać z uni wymagane jest zaświadczenie o tym że pracowałem ? Jak długo się czeka za pieniędzmi +/- ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Dofinansowanie na firme

Warto przeczytać: | | papa roach | wibrator | samo | język jako środek manipulacji | metamfetamina | within temptation | mondial assistance | ulubiony sport po angielsku | tiesto | lekki fotomontaż | lekki fotomontaz | anoreksja | rossmann | grzybica | opieka nad chora na cukrzyce | katowice | two | reggie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.