FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1325 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Domowy monitoring 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Domowy monitoring"   

Piotruś88
 Wysłana - 28 grudzień 2017 21:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czy ktoś z Was posiada kamerkę którą można np za pomocą telefonu sprawdzać obraz co się dzieje w polu widzenia kamery??

saikolank
 Wysłana - 29 grudzień 2017 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

Wejdź sobie krzychu na taką stronę jak aliexpress. tam masz tego pierdyliard opcji. Wszystko zależy czego oczekujesz

Specjalista -

Piotruś88
 Wysłana - 11 styczeń 2018 21:59       [zgłoszenie naruszenia]

trafiłem gdzieś na Mikavi YE2 360°. Spotkał się ktoś z Was z takim urządzeniem. Z opisu producenta wynika że jest ok.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Domowy monitoring

Warto przeczytać: Głośniki + kable. pomocy | Problem z The sims 3 Kariera | Skanowanie obrazu | Laptop nie wykrywa napędu | LoL (League of Legends) | Dzwonek | Obudowa do SE W995 | Potrzebny szybko mozg z PDF | Zalana wodą E71 nie ładuje | x-man origins wolverine | TV LG 47 LH 4000 | jak zmienić szablon na blogspocie w edytorze HTML. | internet z komorki na laptop | orange-doładowałem a kasa nie wróciła-co jest? | Powazny problem z rejestrem | Notebook. Problem z obsługą nowego systemu. | kara | kasia janus | esperanza gomez | jak poderwać dojrzałą | florin | naklejki | chamstkie | dongcopter | dong copter | dong | dobry but | suterena | stopy | ingress | fiat 126 | maluch | silownia krakow | inspiracje | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.