FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4845 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Donald Trump - biografia? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Donald Trump - biografia?"   

Alex H
 Wysłana - 29 marzec 2007 19:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mozecie coś powiedziec o tym panu?

czy ktoś może ma dostęp do jego biografii albo jakichś ebooków o nim.

edding 300
 Wysłana - 29 marzec 2007 21:16      [zgłoszenie naruszenia]

Moze by tak w googlach poszukac ??
[pl.wikipedia.org/wiki/Donald_Trump]

[http://www.trump.com/main.htm]

[manager.money.pl/ludzie/portrety/artykul/donald;trump;ekscentryczny;miliarder,195,0,175299.html]
Donald Trump jest jednym z najbardziej ekscentrycznych amerykańskich miliarderów. Nigdy nie podaje ręki na powitanie. Być może wynika to z faktu, iż czego dotknie, zmienia się w złoto.

Wg mnie człowiek ma głowe i potrafi jej uzyc ale zabłysnał kilka lat temu zdobył fortune a teraz tylko utrzymuje sianko przy sobie ot co.
Kiedys był o nim odcinek na mtv bodajze jego zonka tez skorzystała z jego majatku i teraz po rozwodzie sama prowadzi konkretna firme
Wiec wniosek łatwy gdy sie ma duzo sianka nie trudno zabłysnac, problem jedynie aby zdobyc odpowiednia sume:)

Zmieniony przez - edding 300 w dniu 2007-03-29 21:17:55

"! Z bronią w ręku jesteś silny? To choc na solo,
chłopaki stąd sie nie pierdolą a jest Nas sporo! !"

Alex H
 Wysłana - 29 marzec 2007 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi mi o nieco konkretniejsze info ale dzieki

moze ktoś ma dostęp do ebooka
Jak zostać bogaczem. Kulisy życia miliardera
Donald J. Trump, Meredith McIver

[http://www.ksiegarnia.wysylkowa.pl/index.php?PHPSESSID=1173431490a5812b0f919&l1=1&c=8&nr=759570]

albo jakiś namiar na grupe dyskusyjną na której powinienem zacząć szukać takiego ebooka

Raskus
Biofil
 Wysłana - 30 marzec 2007 14:46       [zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Donald Trump - biografia?

Warto przeczytać: Czy KK to polityka? | Czy ateizm ma cechy religii? | Autoportret...Poznanie samego siebie... | Coś o piciu i osobistościach | Powszechny Kościół Palaczy Bożych | ateizm, chrześcijaństwo - mój dylemat | Wolność a Buddyzm | śluby czystości | Nie ma żadnych świętości- i dobrze! | Studia: kierunek filozofia | jasnowidztwo | pomocy ! | Vissarion cz FSM ? | Czy zaciąganie do kościoła na niedzielna msze jest fair? | Test wiary | z biegiem czasu człowiek idzie własną ścieżką? | stare bajki | sex jest złem | waszka G | Malina | czego pragną mężczyźni | lucia rijker | coach | rower dh | baha | bmw e60 530 jak daje gazu to cos gwizdze | krawy sport | ławka rezerwowych | dają dupy | w holandii | kupno samochodu | multimedia | plastry aikkido | przyjaźń męska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.