FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1055 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Dopłata do równej kwoty w urzędzie? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dopłata do równej kwoty w urzędzie?"   

Wjazd
 Wysłana - 8 sierpień 2014 12:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.

Mam taką pracę, że potrzebuję czasami pobrać z urzędu papiery, za co oczywiście płacę. Problem w tym, że w związku ze zmianą przepisów minimalna kwota jaką muszę zapłacić to 30 zł. Wygląda to tak, że kupuję papiery za np. 18 zł i mam jeszcze 12 zł jako "dopełnienie do 30 zł". Czy pobieranie tego typu opłat "za nic" nie jest sprzeczne z jakimiś przepisami?

Pozdrawiam.

mlkv
 Wysłana - 8 sierpień 2014 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

1) Jakie dokumenty pobierasz?

2) Jakie przepisy się zmieniły lub rzekomo zmieniły?

3) Jeśli powołujesz się na zmianę przepisów to nie możesz twierdzić że bezprawnie ( za nic ) pobierają

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2014-08-08 18:28:57

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Wjazd
 Wysłana - 11 sierpień 2014 12:49       [zgłoszenie naruszenia]

1) Wypisy i wyrysy z rejestru gruntów, odbitki z mapy zasadniczej, dane osnowy itp. Zależy od zleconej pracy.

2) ART. 1 29) - strona 16, zmiana polegająca na dodaniu art. 40d.4. - [isap.sejm.gov.pl/Download?id=WDU20140000897&type=2]

3) Faktycznie źle się wyraziłem W każdym razie dziwi mnie, że takie coś przeszło, bo teraz 100 - 200 zł miesięcznie będę płacił na te wyrównania do 30 zł. Niestety kradzież do 420 zł to tylko wykroczenie i nic nie zrobię Stąd pytanie - czy ta zmiana wprowadzona w PGiK nie jest niezgodna z innymi, odrębnymi przepisami?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Dopłata do równej kwoty w urzędzie?

Warto przeczytać: | | ceny mieszkaA | nina | meblościanka | najlepsze | firebird | rak jądra | uaz | deweloper | mieszkania | telewizja naziemna | za 10 groszy | namierzanie telefonu | dysk zewnętrzny | rzym dla włóczęgi | dziewczynka | gruchelski | rebeca | poznajmy się | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.