FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2487 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Doradzcie ! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Doradzcie !"   

TigerTad
 Wysłana - 14 styczeń 2006 18:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam ! Mam taki problem, mam 22 lata a moja dziewczyna 19. Bylismy ze soba 1,5 roku i pewnego dnia powiedziala ze chce miec przerwe i wiecej czasu dla siebie. Ale ja podejrzewalem ze ma kogos innego, dalej sie z nia spotykalem ale tylko jako przyjaciel. Po miesiacu postanowila do mnie wrocic, przez ten miesiac znalem jej hasla do emeila i GG i ktoregos dnia ze przez ten miesiac miala kogos i ze spala z nim, powiedziala mi to, zaprzeczala na poczatku ale pozniej zaprzestala. Typa tego poznala w pociagu i wymienili sie numerami telefonow, ona studiuje w poznaniu a ja w szczecinie. I pewnego dnia on pojechal na kursy do poznania (byl tez ze szczecina) zadzwonil do niej i zaprosil ja na kolacje, po kolacji poszli do niej na stancje i tam to zrobili. Mowila ze to tylko jeden raz z nim to robila. Gdy ten chlopak ja rzucil po nowym roku a okazalo sie ze ma ZONE I DZIECKO, 28 LAT A ONA DALEJ CHCIALA BYC Z NIM MIMO WSZYSTKO. To zaczela mowic ze zaluje ze z nim byla bo to swinia i chce teraz wrocic do mnie, mowi ze bardzo zaluje swojej wczesniejszej decyzji i ze bardzo mnie kocha. Mi tez troche n a niej zalezy tylko ze ja jestem w szczecinie a ona w poznaniu i widujemy sie tylko na weekend.

Co byscie mi doradzili, dac jej szanse czy nie ?

Dziekuje i pozdrawiam.

nupel
lachoniator
 Wysłana - 14 styczeń 2006 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

pewnei gdyby nie to ze kolo byl "zaobrączkowany" to by do Ciebei niewrocila
skoro cos doniej czujesz to mozesz doniej wrocic,przynajmniej ja bym dal druga szanse

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

MarvBoy
 Wysłana - 14 styczeń 2006 18:40      [zgłoszenie naruszenia]

podpis pod działem SEKS : NASZE MIŁOSNE PODBOJE znaczy, to że raczej ta dziewczyna powinna tu posta pisać
faktycznie powinien być nowy dział Miłośc albo Bravo
a co do tematu tu nie ma co doradzać rozpatrywać za i przeciw tu jest tlyko jedna droga olać ją a wcześniej puknąć ostatni raz rzucić po wszystkim 10zł na szafke i iść do domu i tyleśmy sie znali

Ekspert -

GrTDeMoN
 Wysłana - 14 styczeń 2006 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem to nie ma sensu, smigaliscie ze soba tyle czasu ona chciala "odpoczac" widocznie nudzisz sie juz jej. A i te studia jak sie widzicie co weekend jako masz pewnosc ze w poza nim tez nie "odpoczywa" pozatym dala ciala i to konktretnie a jak raz dala to moze dac i kolejny. Ja bym 2 szansy nie dal ale to tylko moje skromne zdanie.
pozdro

sylver84
 Wysłana - 14 styczeń 2006 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

lej na nia ciepłym moczem ;]

adamg-85
 Wysłana - 14 styczeń 2006 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czy bym do niej wrócił po czymś takim.
Ale z drugiej strony postąpiła FER z tego względu,że Cię nie zdradziła tylko mieliście wtedy miesięczną przerwe (czyli ona była wolna!) więc miała prawo robić co jej się podoba.
Nie wiem czy po tym wszystkim związek wyglądałby tak samo jak wcześniej-wymagało by to bardzo dużo czasu.
Sam nie wiem co bym zrobił w tej sytuacji.
(gdyby to była zdrada to nie było by o czym mówić)

pafffcio
 Wysłana - 14 styczeń 2006 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

Rzuć ją

slaweh
 Wysłana - 14 styczeń 2006 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

Zrób jak uważasz, jeśli czujesz, że będzie wam dobrze to wracaj jeśli nie, to nie rób tego. To jest twoja decyzja, nie ludzi z insomnii.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

skip123
 Wysłana - 14 styczeń 2006 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

daj sobie z nią spokój bo zawsze kiedy będziecie mieli poważną kłótnie to będziesz jej to wypominał. Teraz możesz myśleć że nie będziesz ale tak naprawde to będziesz wypominać i prędzej czy później zorstaniecie się.
Moja rada to daj sobe z nią spokój.

nalbandian
 Wysłana - 14 styczeń 2006 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

oki teraz słuchajcie:

hehe

PROSTYTUTKA TO ZAWÓD,A kÓRVA TO CHARAKTER''

bez urazy oczywiscie,nie wiem czy to zdanie jest adekwatne do sytuacji,ale w wielu przypadkach, cos w tym jest...

ekhm
 Wysłana - 14 styczeń 2006 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

Prawda jest taka, ze gdyby ten facet nie dal jej kopniaka w dupe ona nadal z nim by byla zostala zraniona i moze w pewnym sensie zaluje tego co zrobila ale do choinki zdradzila Cie, a takich rzeczy latwo sie nie zapomina...zastanow sie nad tym... pozdrawiam

ekhm

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Doradzcie !

Strony: 1 2 3