FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3324 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Doradzcie co mam dalej robić?:( 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Doradzcie co mam dalej robić?:("   

lukasz181
 Wysłana - 8 styczeń 2009 21:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

czesc. Przedstawie wam moj problem. Poznałam 1.5 roku temu pewna dziewczyne. Odrazu wpadła mi w oko i sie zakochałem. Na poczatku bylo ok. W sumie juz po miesiacu mogłem z nia byc ale jeszcze niebylem pewny w 100% wiec powoli podchodziłem do tych spraw. to bylo w pazdzierniku 2007 roku. Pamiętam ze dwa miesiace pozniej wreszcie chciałem z nia byc. Niestety odmówiła mi boo powiedziała ze niechce miec chlopaka. Ok wiec wyluzowałem troche ale sobie jej nieodpusciłem. Bardzo bardzo sie o nia starałem, ale ciagle mi odmawiała:( Az tu nagle na spotkaniu to było w marcu 2008 wyczułem moment ze cos sie jednak zmienia i zaproponowała ze bedziemy razem. Mozecie sie domyslic jak sie cieszyłem. Niestety niedługo bo jak wruciła do domu napisała esa ze nic z tego. Myslałem ze sie skoncze.:( W sumie dwa tygodnie rozpaczałem ale potem znów sie z nia pogodziłem i dalej miałem nadzieje z moze cos z tego bedzie. Robiła mi nadzieje za chwile odbierala:( I tak do grudnia 2008, Znów spotkanie i mówi ze spróbujmy. Znów sie ucieszyłem i byłem pewny ze drugi raz mi krzywdy niezrobi. jeszcze po powrocie do domu miłe eski takze bylo spoko. Niestety mineły trzy dni i w trakcie spotkanie rzuca mi hasło ze to niema sensu.... drugi raz mnie skrzywdziła:( Żałuje bardzo ze tyle sie starałem. szkoda zdrowia było. ona jest pewna ze dalej bede za nia latał i zaproponuje niedługo jej spotkanie. Moja prosba doradzcie cos co zrobic zeby widziała ze mam ja daleko... i juz mnie nieinteresuje. Dalej ja kocham ale bardzo chciałbym juz o niej zapomniec i zyc normalnie. Co mam robic? pozdrawiam

jonmat
 Wysłana - 8 styczeń 2009 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

Dalej ja kocham ale bardzo chciałbym juz o niej zapomniec i zyc normalnie .

to pogrubione to sam sobie odpowiedziałaś na pytanie. olej ją(nie ta to inna)

Dowodem odwagi nie jest umrzeć, lecz żyć

LPC
 Wysłana - 8 styczeń 2009 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

ale jeszcze niebylem pewny w 100%
Dalej ja kocham

no to nie ta ... to sie czuje I nie kochasz jej...

doradzcie cos co zrobic zeby widziała ze mam ja daleko... i juz mnie nieinteresuje.
nie qmam, po prostu zapomnij o niej bo sie bawi Toba jak dzieckiem. Zreszta chcesz byc z kims kto jest tak niezdecydowany?Sam odpowiedziales sobie jaka jest.. wiec lec i poznawaj inne.. a moze ktoras

"Po co gonic zajączka skoro tak fajnie sie za nim biegnie"

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 8 styczeń 2009 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

Az tu nagle na spotkaniu to było w marcu 2008 wyczułem moment ze cos sie jednak zmienia i zaproponowała ze bedziemy razem. Mozecie sie domyslic jak sie cieszyłem. Niestety niedługo bo jak wruciła do domu napisała esa ze nic z tego

O kvrva
leze i kwicze

neo7
 Wysłana - 8 styczeń 2009 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

Co mam robic? pozdrawiam

czasami jest tak, ze nie mozna nic zrobic

impossible is nothing

Specjalista -

lukasz181
 Wysłana - 8 styczeń 2009 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

ok skasujcie temat.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 8 styczeń 2009 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ja pierdykam koljna męska *****.

Zacznij żyć a nie lataj za jakaś niezdecydowaną idiotką.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

jonmat
 Wysłana - 8 styczeń 2009 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

miareczka nie ma co się denerwować, pół Polski to na pewno tacy ludzie

Dowodem odwagi nie jest umrzeć, lecz żyć

TeGej
 Wysłana - 8 styczeń 2009 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

***aj ****e nie badz ****a i ****

jak myslisz co my ci poradzimy
moze miales nadzieje ze podamy ci za***isty trik, ktorego nauczysz sie w 5 minut, dzieki ktoremu panna przybiegnie do ciebie i pierwsze co zrobi to padnie na kolana grzebiac ci w rozporze?

Zmieniony przez - TeGej w dniu 2009-01-08 22:08:18

"kobiece piersi działają jak magnez na oczy mężczyzn"

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 8 styczeń 2009 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

Prawdziwi mężczyzni to jakiś towar na wymarciu.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Pan_kracy
 Wysłana - 8 styczeń 2009 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

masz 2 wyjścia:
1.Jesteś słaby psychicznie i latasz za dziołchą aż Ci się w bani poprzestawia od tych jej gierek.
2.Zmieniasz coś w swoim życiu i zaczynasz kontrolować sprawę, a nie pozwalasz dziewczynie się z Toba zabawiać. Ona ma pewnie z tego niezły ubaw i się śmieje z koleżankami co chwile.

Decyzja należy do Ciebie. Nic więcej nie wymyślisz

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Doradzcie co mam dalej robić?:(

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: czas na zmiany... ? | Dlaczego jest tak duzo singli - art z wp | Tolerancja? | o co mu chodzi?? | Woli bawić sie beze mnie? | dziwna historia- help | oczekiwania po pierwszej randce/spotkaniu | Co mam zrobić? | dziewczyna ... | Pomocy pilne pytanie | Singlowy spampost vol. 22 by VidaL %-) | Czy podczas zakochania człowiek chudnie? | małżeństwo czy kocia łapa? | Problem sercowy - trudno go opisać w jednym zdaniu | Partner od tańców. | Miłość a Wiara... | bezsenność | dyskryminacja | ass | ss man | celeb | teksty przed śmiercią | gta | dwa baty | baty | jajkami | blogi erotyczne | znajomości | zestaw kina domowego 51 | zestaw kina domowego 51 pawka20 | hosting | f41 | linki omijać | linki które należy omijać | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.