FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2160 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dosc dziwna sprawa 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dosc dziwna sprawa"   

Krankou
 Wysłana - 6 listopad 2008 16:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Otóż, ubiegałem się o względy dziewczyny(bardzo długo), która hmm.. traktowała mnie jak przyjaciela, ale nie takiego przyjaciela, któremu można się tylko wyżalić.
Robiliśmy wiele rzeczy, wspólne balety, jakieś filmy razem, to co robi chłopak z dziewczyną tylko, że bez.. mizgania sexu itd ;]
Nigdy nie doszło do czegoś więcej, chociaż ona dobrze wiedziała, że dla mnie jest kimś więcej niż taką "koleżanką"

Urwał się kontakt (nowa szkoła): aż w końcu ona odzywa się do mnie z propozycją związku, że chciałby spróbować itd.
I teraz pojawia się pytanie: Jest sens ?? Skoro ja już dawno o niej zapomniałem(w sensie, że nie ma już chemii).. ale chociaż z drugiej strony, dalej mnie pociąga - fizycznie.

marcinBAN
 Wysłana - 6 listopad 2008 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie będą odpowiedzi typu ze się nie opłaca .
Ja uważam ze warto , ale odrazu zajevbiście podejdź do tego z dystansem . NIe angazuj się , musisz wyczuć sytuacje i w pore wrazie czego zrezzygnować .

mm90
 Wysłana - 6 listopad 2008 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

sproboj pewnie po 2 tych tygodniach sie wkrecisz i a widelec cie sie spodoba

"I walk a higher path son."

Znawca -

Sweet69
 Wysłana - 6 listopad 2008 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

musiało panienkę przycisnąć
jak na moje szuka zapchajdziury
w pełnym znaczeniu tego słowa

Ekspert -

esteera
 Wysłana - 6 listopad 2008 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

jak czujesz.

t0macha
 Wysłana - 6 listopad 2008 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym brał

% -)

YodoNk
 Wysłana - 6 listopad 2008 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie z kims zerwala i teraz chce podbudowac swoje ego twoim kosztem. Ja bym uwazal. Jezeli ci sie podoba fizycznie to rob co swoje

mm90
 Wysłana - 6 listopad 2008 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

w sensie nie angazuj sie

mysl fiu tem.

"I walk a higher path son."

Znawca -

t0macha
 Wysłana - 6 listopad 2008 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

ja rowniez nie mialem na mysli budowania czegos powaznego bo najprawdopodobnie chodzi jej o seks. bierz ja do lozka i nie angazuj sie za bardzo bo pozniej mozesz zalowac.

% -)

Hlorek89
 Wysłana - 6 listopad 2008 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

sprobuj, tylko tak jak inni forumowicze mowia z dystansem:) jezeli nie sprobujesz mozesz kiedys tego zalowac, dlatego zawsze warto jest probowac... Jezeli Cie pociaga to na bank nie pozalujesz:D

Scotty - The Black Pearl (Dave Darell radio edit)

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 6 listopad 2008 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

Na bank ?

Ja tam obecnie na bank bym żałował

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dosc dziwna sprawa

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Spory Problem | pomozcie prosze | Studniowkowa partnerka... :> | sztuka polega na tym by przyjac strate z pokora... | Czy ja jestem taka szmata czy ona jest taka glupia ?? | zmienna? | z***ałem sprawe :/ brak odwagi | temat singli vol.5 | Czy powroty mają sens? | co mam zrobic ?? | milosc? przyjazn | KoFFane KróFFki | Problem | Ahh Ci zakochani... | PROBLEM Z SWOJA DZIEWCZYNA;(( | jak wnerwić patnera ??????? | johanson scarlet | ewa green | zielonogórska | czarny łabędź | kleszcze | polskie seriale | in vitro | carisma rozrząd | flinta | batmani jego trajka | satysfakcja | miałam 9 lat lizałam psu | miałam 9 lat ruchałam sie z psu | 887 | obywatelstwo niemieckie | 887118143 Legnica zakupy usa | 20 kwietnia 2013 | numer | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.