FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3487 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Doswiadczenie psychologiczne 
[powiadom znajomego]    
Autor "Doswiadczenie psychologiczne"   

Dobra Wroz
 Wysłana - 16 sierpień 2004 19:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Pare miesiecy temu w mojej glowie powstal pewien nieco dziwaczny pomysl przeprowadzenia psychologicznej obserwacji. Po prostu w pewnym momencie sami, bez niczyjej wiedzy usuwamy się na koniec grupy przyjacielskiej. W kazdej, nawet z pozoru najbardziej zgranej grupie jest takie miejsce. Ciemny, szary, przez wiekszosc niezauwazalny kacik. Wlasnie tam najlepiej się zaszyc na czas obserwacji. Caly czas wedrujemy tak zakamuflowani z grupa. Jestesmy, ale nie udzielamy się. Nie podejmujemy zadnych decyzji, nie wlaczamy się w dyskusje. Naszym zadaniem jest tylko i wylacznie sluchanie tego co mowia nasi przyjaciele.
Pewnie jestescie ciekawi po co to wszystko? Po to aby dowieciec się nowych rzeczy o grupie. Możecie mi wierzyc- kiedy przestaniecie mowic wasz sluch ulegnie wyostrzeniu. Zaczniecie slyszec rzeczy które dotychczas jakims dziwnym trafem umykaly wam. Poznacie szczere opinie na rozne tematy a niekiedy przekonacie się co dane osoby tak naprawde mysla o was. Taka lekcja może dac sporo do myslenia! Poza tym przypatrzcie się- czy ktos zwroci uwage ze "brakuje ciebie" ? Czy ktos zateskni za twoimi pogladami. A może tak naprawde grupa nawet nie zauwazy ze przestaliscie się udzielac? Może natomiast zaczepia was osoby na które dotychczas
nie zwrociliscie wiekszej uwagi. Jeśli znajda się takie osoby to możecie być pewni, ze to ludzie którym na was zalezy, którzy umia sluchac tego co macie do powiedzenia!
Doswiadczenie nie jest latwe, ale przydatne. Macie okazje bybyc niewidzialni a kto o tym nie marzyl J.
Tylko pamietajcie: robcie to doswiadczenie z wyczuciem! Tak, aby nie zwracac na siebie uwagi.

kozi12
 Wysłana - 16 sierpień 2004 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

Żeby mnie nie oskarżyli o spam

To jeszcze tu odpowiem!
Ja robiłem takie doświadczenia- wkrótce o nich napiszę!
To jest bardzo dobra sprawa, tyle że grupa wq moich doświadczeń musi liczyć conajmniej 5 osób!
I raczej z najlepszymi prawdziwymi przyjaciółmi się tego za bardzo (przynajmniej w moim przypadku) nie da się robić.
Zawsze pytali:
"Ej coś ty taki cichy? Coś się dzieje, żeś tak zmarkotniał?"

Ale polecam, to tak jak dostał dodatkową pare uszu- serio!

Prawo Dla wszystkich.

Methos
 Wysłana - 17 sierpień 2004 09:15       [zgłoszenie naruszenia]

Dobra Wróz, fajne spostrzeżenie... takie doświadczenia to kazdy chyba próbował ja to nazywam formą obserwowania grupy, czy też pojedynczych ludzi... rzeczywiscie do pewnego momentu z grupą przyjaciół mozna się bawić w takie psychologiczne zabawy, choć ja osobiście wolę obserwować ludzi postronnych, których albo nie znam albo znam słabo, którzy nie spodziewaja się że ich "testuję" (w autobusie, tramwaju, na ulicy, w sklepie, itp)... to dopiero przynosi ciekawe doświadczenia...

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Doswiadczenie psychologiczne

Warto przeczytać: Honor a sytuacja zagrożenia | odczucie nudy | In vitro | Watykan=sami pedofile i kryminalisci ?? | czyn jest życie | W obronie rozumu, zawód wróżbita | Sentencje forumowych filozofów- wydanie drugie odspamione | Ultimate Praying Championship | Proszę o pomoc - mały problem w szkole. | Problem ze sobą. | Oblicze bestii 666 | Dusza | KrK i sprawiedliwość dziejowa Polaków | Do olokk - wytlumacz mi prosze czym jest Biblia | Kościół to perwersja | Powstanie człowieka | reklamy | 100 | radio | acetate | depresja | nafulu | perfum | hugo boss | sekty | MangoFusion | cipa | eminem | elmapet | straszne historiie | zbiornik | kantor | prawiczek | cipa ciekawa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.