FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1984 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Dot. Depresja - Bardzo goraca prosba o pomoc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dot. Depresja - Bardzo goraca prosba o pomoc"   

Lei Li
 Wysłana - 22 grudzień 2005 17:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chcialabym Was serdecznie poprosic o kontakt do jakiegos naprawde zaufanego psychologa/ psychiatry czy psychoterapeuty w Wawie. Kogos, kto nie robi roboty tylko dla kasy ale stara sie przylozyc do tego. Wiem ze to moze glupie ale nie interesuja mnie na razie sesje grupowe. Jezeli znacie kogos kto moze zrobic gruntowna psychoanalize, pogrzebac na troche dluzsza mete w moim zyciu a nie tylko spotkac sie raz czy dwa, powiedziec ze jest super i wziac forse to bardzo goraco prosze o kontakt.
Lei Li

Bin Laden
 Wysłana - 23 grudzień 2005 07:38      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo chciałbym ci pomóc ale tak naprawdę żaden psycholog, żadna psychoanaliza, żaden przyjaciel nie pomogą ci jeśli ty nie pomożesz sobie.
Zastanów się jaka miałaby być rola lekarza (poza przepisaniem antydepresantów) w twojej terapii ?
Odnoszę wrażenie, że każdy z nas potrafiłby być lekarzem samego siebie.

Coś z filmów Almodovara, odrobina Jarmuscha, szczypta Tarantino
i do tego ciut ciut Burtona - oto przepis na moje życie.

LukRecJa
 Wysłana - 23 grudzień 2005 08:59      [zgłoszenie naruszenia]

Myślę, że Lei Li wie jaka powinna być rola i też o tym po części napisała... Skoro uznała, że powinna pójść po pomoc, to w odróżnieniu od tych, którzy zostali do specjalistów przymusowo "wysłani", wie po co tam chce iść...

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Specjalista -

Bin Laden
 Wysłana - 23 grudzień 2005 09:55      [zgłoszenie naruszenia]

Oh Wielka Lukratywo...jak ty subtelnie potrafisz zwrócić komuś uwagę.

LukRecJa
 Wysłana - 23 grudzień 2005 10:00      [zgłoszenie naruszenia]

Cieszę się, że Ci się podoba

Specjalista -

Bin Laden
 Wysłana - 23 grudzień 2005 10:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ale zdania nie zmienię. Nie chciałbym aby ktoś grzebał w moim zyciorysie. Przypadek Andrzeja S. potwierdza moją teorię, że psychologowie są równie zdrowi jak ich pacjenci.

LukRecJa
 Wysłana - 23 grudzień 2005 10:08      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem o czym piszesz, jednak wydaje mi się, że Lei Li jest zdecydowana sięgnąć po pomoc specjalisty, co pozwala wysnuć stwierdzenie, że sama niejednokrotnie próbowała sobie pomóc. W sumie, nie znamy przypadku i podłoża jej choroby, to sobie możemy dywagować w nieskońćzoność.

Tak lepiej?

Specjalista -

Bin Laden
 Wysłana - 23 grudzień 2005 10:18      [zgłoszenie naruszenia]

Lepiej lepiej.
Lei Li - możemy zająć się twoją prychoanalizą ?
O pieniądze się nie martw zarówno LuKrecJa jak i ja poczekamy, chociaż mała zaliczka przed sylwestrem z pewnością by się przydała.

Dodaję:
nie chciałbym traktowac tak przedmiotowo tego tematu ale SOG dla Lukreatywencji za Lukreatywność.

Zmieniony przez - Bin Laden w dniu 2005-12-23 10:21:08

LukRecJa
 Wysłana - 23 grudzień 2005 10:31      [zgłoszenie naruszenia]

sog za neologizmy...

Specjalista -

Bin Laden
 Wysłana - 23 grudzień 2005 13:28      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma to jak przekuć cudze nieszczeście we własną chwałę !

Lei Li
 Wysłana - 23 grudzień 2005 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

Witam Was,

>Nie chciałbym aby ktoś grzebał w moim zyciorysie.
Wiesz, staram sie zyc dosyc swiadomie i zdawac sobie sprawe z pewnych mechanizmow naszego dzialania czy odczuwania otoczenia ale pomimo tego co juz na swoj temat odkrylam z czescia tych rzeczy nie potrafie sobie po prostu poradzic. Efekt jest taki ze czesto o nich wiem ale nie potrafie zrobic nic zeby nie wlywaly one na moje stosunki z innymi ludzmi i moja chora wrazliwosc /nadwrazliwosc?/. Mam juz 30 lat i jezeli przez ostatnie powiedzmy 10 naprawde ciezkich prob sobie z tym nie poradzilam a moje zycie wciaz nie wyglada tak jak bym bardzo chciala a czasem wyglada wprost przerazajaco to mysle ze musze poprosic kogos bardziej doswiadczonego o pomoc.

> psychologowie są równie zdrowi jak ich pacjenci
Mam wlasnie nadzieje nie trafic na kogos takiego bo uwierzcie mi nie recze za siebie. Dla mnie jest to zbyt wazne zeby jakis palant z przeproszeniem zabieral cenny czas.
Poza tym moze to glupie ale ja nie czuje sie chora. Czuje ze nie potrafie poradzic sobie z mieszanka genow oraz wydarzen z mojego zycia, ktore zaowocowaly jak juz mowilam bardzo duza nadwrazliwoscia i nerwowoscia.

>wydaje mi się, że Lei Li jest zdecydowana sięgnąć po pomoc specjalisty, >co pozwala wysnuć stwierdzenie, że sama niejednokrotnie próbowała sobie >pomóc.
Probowalam. Wiem o depresji i myslach samobojczych chyba wiecej niz niejeden slabszy czy mnie doswiadczony specjalista. Nie ukrywam ze wiedza ktora staralam sie gromadzic i wprowadzac w zycie pomagala ale z czasem czlowiek robi sie leniwy, nie dba juz tak bardzo o psychiczne samopoczucie i nagle okazuje sie ze znowu wdepnal gleboko w bloto i potrzebuje zeby mu podac reke.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dot. Depresja - Bardzo goraca prosba o pomoc

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Jak zostać skrajnym racjonalistą? Instruktaż | Strach w obronie dziewczyny.... | ksiażka-czy warto ja kupić? | Ciekawy artykuł o "końcu świata" | Horoskop majów | Inteligencja | Chińszczyzna z embrionami | Zmiana czasu z letniego na zimowy i odwrotnie | Muszę się zmobilizować. | Jesienna depresja?... | Problem z samym sobą | Pewien znak, może ktoś wie jak się on nazywa? | Wehikuł czasu, życie wieczne i inne zachcianki | POP - Psychologia Zorientowana na Proces | Virtualnie czy realnie? | Hedonizm pełną gębą | fbw | kotletojad | Bubelos | wynajem domu bez drugiego wspolwlasciciela | vanessa84134 | jskrz | amatorka nago | modelki | edyta gorniak | erotyczne gify | rodzice dziewczyny | liszowska | SureShot | muj borze | pasowanie | soszyńska | magdalena soszyńska | fallout 3 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.