FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1228 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Dotacja z uni-na co mogę przeznaczyć pieniądze 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dotacja z uni-na co mogę przeznaczyć pieniądze"   

Mikhaił
 Wysłana - 31 sierpień 2010 11:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,chciałbym otworzyć swoją działalność i uzyskać dotację z uni, działalność miała by profil elektryczny (instalacje, remonty), tak sie zastanawiam na co moge uzyskac dostacje? czy mogę zakupic np samochód używany, używany sprzed itd??

elgoff
 Wysłana - 31 sierpień 2010 11:38      [zgłoszenie naruszenia]

1. O jaką dotację chcesz się starać? PO KL 6.2?
2. Na auto praktycznie na 100% nie będziesz mógł wydać pieniędzy. Na inne środki trwałe, związane z profilem działalności - jak najbardziej.

o0o0o

afenis
 Wysłana - 31 sierpień 2010 11:44       [zgłoszenie naruszenia]

Tak jak kolega wyżej pisze. Jeżeli nie będzie to firma zajmująca się transportem to o aucie za kasę z UE możesz zapomnieć.

w grę wchodzą, moim zdaniem, co najmniej dwa warianty:
pokl 6.2
i działanie z RPO dla Twojego województwa dotyczące wsparcia nowopowstałych mikroprzedsiębiorstw ( o ile takie działanie przewidziano w danym Regionalnym Programie Operacyjnym)
sprawdz wpisując w google +rpo +"nazwa wojewodztwa"

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
yhykotek kotek kotek kotek .....

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Dotacja z uni-na co mogę przeznaczyć pieniądze

Warto przeczytać: kara w zawieszeniu | przedluzenie okresu gwarancji | ocencie szanse na kredyt | Odszkodowanie za pobicie | policja podała sprawcom moje dane osobowe - pomocy! | sprzedać dolary czy jeszcze nie? | kredyt hipoteczny | Alimenty. Jak to jest? Proszę o odpowiedź. | wypadek w szpitalu | łamanie praw autorskich | Marketiva | Tablice rejestracyjne | Pity - nabycie nowych technologi | Czy mam ubezpieczenie | Co mi grozi? | Podatek od wykonania dzieła | zakład pogrzebowy | Mike | Mike Mo | Klejcun | zimny_ | aleksandra szwd | bib brother | monika sewioło | pamiętniki | pierwsza miłość | mundurpl | matura 2012 | lol team | heaven | grad | malakh1- | malakh1 | pomysł na zmiane | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.