FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1032 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Dresy bawełnianie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dresy bawełnianie"   

Morsik1991
 Wysłana - 13 grudzień 2009 18:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Macie może jakieś linku do sklepow z takimi dresami? Bo chcialbym takie dresiwo sobie kupic ale jak widzę cene w sklepie elo prosto za takie spodnie w granicach 150zł to mi szczęka opada Nie wiem czy ja jestem taka skrena czy ki chvj ale za chvja nie dam za takie cos nawet 110zł. Więc jezeli macie namiary na takie ciuchy ale w rozsadniejszej cenie to prosze o nie.

Prosze bez komentarzy typu:
Yo nigge elo !!

W.Bulencja
jarząbek%-)
 Wysłana - 13 grudzień 2009 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

ja mialem juz takie 2 ale chodze w nich na kosza albo po domu mialem lot27 i tera lonsdale ten co mam dalem chyba 89 zl i jest spoko

Kto sie smuci ten jest smutas , kto sie kłóci ten jest ..... %-)

spy.pl
 Wysłana - 13 grudzień 2009 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

jak nie chcesz nawet 110 dac za oryginalne dresy to idz na rynek.
bylem dzis w outlecie nike/adidas/reebok i conajmniej 130-150zl

bohu21
 Wysłana - 16 grudzień 2009 21:56       [zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Dresy bawełnianie

Warto przeczytać: Torba Męska | Golenie wąsa, first time %-) | Bawełna nie gniecąca się - jak się nazywa | Help.. | byty i jensy | Koszulka poloabercrombie (rodzaj materiału) | kurtka na jesień | czy te garnitury sa orginalne? | pasek z klamrą | Poszukiwania ciąg dalszy | Które perfumy | Jak temu zaradzić? | kiedy koniec | Golarka | buty allegro | Ankieta | google index | google pliki | czego teraz sluchacie | tatry | stanisław M | pompek | ruskie techno | podczas okresu | przemowienia romana dmowskiego | tags | trance space | intro szczecin | ilu partnerów | niemiecka roksa | po dropsach | chan | Jak zaciągnąć ją do łóżka | Jak poderwać dziewczyna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.