FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14603 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Drugie spotkanie po sylwku. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Drugie spotkanie po sylwku."   

CTA
bluesuit
 Wysłana - 3 styczeń 2006 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

musisz kontrolować sytuacje i tyle pozatym tak jak wyżej pisali to co wy chcecie w tym kinie robić, niby popularna randka dużo zachodu nie potrzeba bo zawsze te 2h zlecą ale co z tej randki wyniesiesz? Nic. Kino jest dobre na później jak już sie lepiej znacie, możesie sobie usiąść z tyłu i wtedy już nie ważne jaki film tylko czy sie ryby nie jadło na śniadanie
więc jeśli jeszcze nie masz biletów proponuje zmiane randki, oczywiście nie z zaskoczenia bo jak jej powiesz w ostatniej chwili że jednak kino nie to sie wnerwi (jak to baby )
zadzwoń spytaj sie czy może być coś innego bo nie ma żadnego fajnego filmu, albo już w dzień randki powiedz czy może ma ochote na kawe zamiast kina bo tam będziesz mógł ją lepiej poznać.

Edit: jak jesteś taki mądry to po co posta zakładasz i sie ludzi pytasz? Rób jak uważasz.

Zmieniony przez - CTA w dniu 2006-01-03 20:17:16

Ekspert -

prezes85
 Wysłana - 3 styczeń 2006 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

że mi naprawde zależy i chcem aby czuła się doceniona i darzona uczuciem
Jakim uczuciem? Po jednej spędzonej na zabawie nocy. Co najwyżej to porządaniem. Niewiem czy by chciała to wiedzieć...

Narazie ją zwyczajnie lubisz i ci się podoba. Więc spokojnie... A kino i to z innymi parami nawet ze spacerem to nie bycie sam na sam. Pozatym przy kumplach się inaczej zachowujemy. Nie znaczy, że gożej, ale lepiej zrobić wrażenie jeden na jeden.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

elchuka
 Wysłana - 3 styczeń 2006 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

Widze ze ona juz ci niezle w glowie namieszała jednym slowem jest po tobie, jednak zycze ci zeby ci sie udało i odwzajemniła sympatie do ciebie i zeby wam sie udało, bo w przeciwnym razie dolaczysz do zlamanych serc na foum...

Znawca -

Eclipse21
PELEMELE
 Wysłana - 3 styczeń 2006 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

O kurva sam zakladalem rok temu taki temat

XXX

Znawca -

Robson_87
 Wysłana - 3 styczeń 2006 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

roza to moim zdaniem nie jest za dobry moment, poczekaj z tym jeszcze troche

lesane
 Wysłana - 4 styczeń 2006 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

I co doszło już do spotkania?

'Trzeba to gówniane życie popchnąć dalej.'

Saymonn
 Wysłana - 4 styczeń 2006 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

Chłopaki macie absolutna racje.Nie daj poznać po sobie ze ci bardzo zalezy na niej ,bo cie najzwyczajniej bedzie olewała.Ja cos takiego raz przeszedłem i wiecej tego błędu już nie popełniłem.pozdrawiam

Znawca -

lux86
 Wysłana - 5 styczeń 2006 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

Idziemy jutro:]

ps. dzięki za wasze rady, naprawde widze chęc pomocy. dzięki!

tyśka18
 Wysłana - 5 styczeń 2006 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

mi keidys chloapk na pierwsza randke kupil lalke jakies 3,5 roku temu :D:D kazal mi otwoprzyuc prezwent dopiero jak bede w domu , obiecalam i tak zrobilam , wpadam do domu , otoiweram , patzre a tu lalka , mysyalal ze sie zleje ze smiechu, walnelam w kąt i wyszlam , zwatpilam

Jo Sem Je Nietoperek !!

Uriel
 Wysłana - 5 styczeń 2006 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

Jak przedmowcy, kino nie jeste najlepszym wyborem na pierwsze spotkanie. Kwiatki odpadaja poki co. Pierwsza randka to zdecydowanie atmosfera kolezenska z przejawem zainteresowania - ale w granicach rozsadku. Zadnych slodkosci. A propos tematu "olewania" to nie zawsze tak jest, ze nie wolno pokazywac, ze nie zalezy. Zwiazki z kobietami to loteria.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Drugie spotkanie po sylwku.

Strony: 1 2 3 4 5 6