FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14602 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Drugie spotkanie po sylwku. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Drugie spotkanie po sylwku."   

slaweh
 Wysłana - 6 styczeń 2006 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba żartujesz, że studiujesz. Masz tyle lat i nie wiesz jak się zachować, jaką podjąć decyzję?

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

zebras
 Wysłana - 6 styczeń 2006 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

lux - Ty byłes juz na tym spotkaniu czy nie ? Jak tak to RELACJA jak bylo :)

...Im więcej wiesz, tym więcej masz szczęścia...

Znawca -

lux86
 Wysłana - 7 styczeń 2006 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

slaweh .. tak nie wiem.. pewnie teraz powiesz że jestem jakiś po..bany.. ale niepotrzebnie najeżdżasz.

zebras. Właśnei wróciłem ze spotkania i jestem poprostu wniebowzięty. Było super. Na filmie to myślałem że nas wygonią taki mieliśmy ubaw:),pośmieliśmy się , poprzytulalismy a potem poszliśmy do knajpki, w której spędzilismy czas jaki mielismy do autobusu i nie myślałem że wszystko może sie tak udać:) naprawdę jestem bardzo zadowolony:D i zaliczam ten wypad jako "do przodu".

I dizękuję wszystkim za rady i wasze sugestię!!

lux86
 Wysłana - 7 styczeń 2006 00:21     
 Usunięta przez duramen za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Batman..
 Wysłana - 7 styczeń 2006 11:21      [zgłoszenie naruszenia]

Widzisz dobrze wyszło... Tylko jak by to powiedział Tony Soprano "NIes******ol tego!!"

Specjalista -

lux86
 Wysłana - 7 styczeń 2006 11:29      [zgłoszenie naruszenia]

Tak racje.. też bardzo nie chce tego spier...ić. Hmm może macie jakiś pomysł na drugie spotkanie?? Chciałbym żeby było w miarę orginalne.. bo kino już odpada a zwykły pub czy coś to według mnie nie bardzo..

Pozdrawiam!!

JasiekP
 Wysłana - 7 styczeń 2006 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

idzcie na sanki

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 7 styczeń 2006 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

Nie masz wlasnej inicjatywy zeby cos wymyslec? chyba nie mieszkasz na wiosce ze nie ma gdzie isc...masz tyle miejsc...a wiec? pierwszy raz gdzies z laska sie wybierasz?
Wymysl pare propozycji i przedstaw jej...bo moze byc miejsce gdzie nie lubi chodzic itd...glownie wybieraj pub or something like miejsce gdzie mozna cos zjesc...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

slaweh
 Wysłana - 7 styczeń 2006 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

lux nie napisałbym że jesteś po****ny, bo z tego co widzę kolesi u mnie na roku to są przypały nieziemskie. Trudno przypuszczać, że mieli kontakt z dziewczynami. Sądziłem, że jesteś młodszy i dlatego zadajesz takie pytania. Ale ok, nie o tym teraz mowa. Jeśli chcesz się gdzieś spotkać to najlepiej właśnie bar, pub, restauracja, itp. Ogólnie miejsce publiczne. Chyba, że ona zaprosi cię "na kawę" do siebie. Przygotuj sobie kilka miejsc, bo może któregoś lokalu nie lubieć i wtedy zonk. Tylko przy tym spotkaniu nie wyskakuj z kwiatkiem. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to możesz jej kupić jak już będziecie na dobre parą. Wcześniej nie ma co kupować, bo może to się źle skończyć. Panienka może sobie coś pomyśleć i wtedy powie:Żegnaj".

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

lux86
 Wysłana - 8 styczeń 2006 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki za wszystkie wasz rady i sugestie, ale właśnie tak sobie patrze że sytuacja rozwija sie sama i jednak nei ma problemu ze znalezieniem sposobnosci do spotkania:. Np. dzisiaj idziemy na Owsiaka :D jakoś tak wyszło Trzymajcie się

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Drugie spotkanie po sylwku.

Strony: 1 2 3 4 5 6