FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 114 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Drukarka laserowa, poziome kreski przy wydruku 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Drukarka laserowa, poziome kreski przy wydruku"   

Heinek
 Wysłana - 10 listopad 2017 09:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hej. Mam drukarkę laserową samsunga ML 1660, rzadko jej używam. Już jakiś czas temu zaczęła robić takie poziome linie przy wydruku, mniej więcej co cm, czasem widać je bardziej czasem mniej. Mocniej widoczne są bliżej krawędzi strony.

Mogę coś z tym zrobić, wyczyścić coś gdzieś w środku? Google jakoś nie wie o co mi chodzi.
Potrzebuje sobie trochę dokumentów wydrukować i trochę lipa z tymi krechami.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Drukarka laserowa, poziome kreski przy wydruku

Warto przeczytać: Kamera internetowa - skype | Problem z karta dzwiekowa | opłaca się za 500 zł ten PC?? | serwis komorek w Szczecinie | telefon | zgrywanie smsow na kompa! | se w810i podlaczony do 5.1 creative''a? | jak zdjac simlocka do Sony Ericssona t230???? | glosnik w nokii 7650 | Która oferta najlepsza ? | Jaki telefon by tu kupic? | program do usuwania niechcianych programów z komputera | Kabel dku-5 i nokia 5140i | Play! | prepaid->abonament i zachowanie numeru | CDA PET | zdjecia gwiazd | jorrgus | zwi | Kobiety lubia koksów | antywirus | firewall | więznienie | podryw na ulicy | httpwwwyoutubecomwatchv=8ZBkTM ATRs | hernegild | Frisqn | agnes0696 | wolny dom | seks gdzie | problemy z logowaniem w orange | komisja wojskowa | kod ograniczeń nokia 6303ci | 18559735 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.