FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 393 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Drukarka laserowa, poziome kreski przy wydruku 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Drukarka laserowa, poziome kreski przy wydruku"   

Heinek
 Wysłana - 10 listopad 2017 09:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hej. Mam drukarkę laserową samsunga ML 1660, rzadko jej używam. Już jakiś czas temu zaczęła robić takie poziome linie przy wydruku, mniej więcej co cm, czasem widać je bardziej czasem mniej. Mocniej widoczne są bliżej krawędzi strony.

Mogę coś z tym zrobić, wyczyścić coś gdzieś w środku? Google jakoś nie wie o co mi chodzi.
Potrzebuje sobie trochę dokumentów wydrukować i trochę lipa z tymi krechami.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Drukarka laserowa, poziome kreski przy wydruku

Warto przeczytać: klawa dziala, ale nie dziala %-) | słuchawki do 100 zł | MP3 z głośnikiem. | PHOTOSHOP-szybkie pytanie? | N70 - zdjęcie simlocka %-) | internet | Zakup Laptopa do 2000 zl ... | Laptop z funkcją tabletu. | Znowu coś... | Laptop do 3k | Sieć LTE - 4G | Czy da rade zrobic ? | Jaki wybrac laptop? | Monitor LCD z Tunerem TV | słuchawki a internet | Telefon z QWERTY | jak odzyskać login | liceum | jak wrócić do kobiety | mlodsza siostra | maxon | radośnie minetka | ola kot | ckm 2017 | deerhunter | adidas | tajemnice księżyca | makler | Ewa lola | Paweł Mróz | Jak wsadzić żeby nie zabić czyli jak rozdziewiczyć laskę | jak rozdziewiczyć laskę | Miecio1906 | kultowe | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.