FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3237 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Drukarka nie pobiera papieru;/ 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Drukarka nie pobiera papieru;/"   

koptago
 Wysłana - 20 październik 2008 23:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Mam dość dziwny problem a w zasadzie nie ja, tylko moja kobieta.
Podczas drukowania zacieła jej się strona w drukarce, a że nie pomyślała biedaczka, że może coś zepsuć, to wyszarpała ja "na siłę" z drukarki A teraz oczywiście "kochanie pomocy, drukarka mi nie działa"
Od chwili "wyciągnięcia" zaciętej kartki, drukarka nie chciała już pobierać papieru, gdy włączam drukowanie, coś tam niby pracuje, jednak sama kartka pozostaje w bezruchu. Po czym na monitorze pojawia się błąd drukowania, a na wyświetlaczu drukarki (tym podającym liczbę drukowanych kopii) pojawia się literka "E" i oczywiście mruga dioda oznajmiająca że w drukarce nie ma papieru.
Ja w ogóle się na tym nie znam, jednak chce jej pomoc
Jak by tego było mało, to kobieta(sama) zabrała się za naprawianie tej drukarki, nie muszę chyba dodawać że skończyło się to dla urządzenia źle Otworzyła tylna klapkę drukarki (tą przez którą powinna wyjąc zaciętą kartkę na początku) i twierdzi ze "coś jej się tam przestawiło", jednak sama nie jest w stanie stwierdzić co i czy z pewnością coś się przestawiło. (nawet jak każe jej się skupić )
Model drukarki to HP PSC 1200.
Dodam ze nic za tylna klapa drukarki nie chciało mi się przestawić s powrotem (w właściwe miejsce), grzebałem tam troszkę (wiec nie brał bym zbyt bardzo pod uwagę tego przestawienia, gdyż jak już napisałem, sama nie jest pewna czy na pewno coś tam przestawiła).
Drukarka jest po gwarancji a ona sama, bardzo jej potrzebuje.
Wiec proszę o pomoc, w jej imieniu
Będę bardzo, bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki.
Pozdrawiam Ja

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Drukarka nie pobiera papieru;/

Warto przeczytać: Problem z klawiaturą w laptopie | Samsung Galaxy i5700 - aktualizacja | Cydia iphone | Problem z usb samsung d900i | laptop traktuje nagrywarke jak zwykly naped cd | program do katalogowania filmów | Satio vs Xperia X10 mini PRO vs Nokia N97 mini | rozdzielczość | sprzęt do scratchowania | Samsung Monte S5620 - ściąganie SimLocka | Telefon do 2000 zł | Blokada hasłem routera | kurva problem | Gothic Quiz! | Głośniki przenośne | Już czas.. | snowee | milosc przez kabel | milosc na odległość | kabel | zaburzenia osobowości f 608 | ryba | wsypał | cavinton | muay thai | mat_159 | wybielanie | pokłosie | enduro | rzucanie | papierosy | polacy brzydacy | szamanizm | counter srtike | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.