FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1022 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Drzewa, krzewy - ustawa 
[powiadom znajomego]    
Autor "Drzewa, krzewy - ustawa"   

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 23 październik 2003 21:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Szukam przepisów, które mówią w jakiej odleglości można sadzic drzewa, krzaki etc. od płotu, zabudowań...
Ma ktos cos?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...

Znawca -

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 26 październik 2003 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

może ktoś wie...?

Znawca -

Amazone
 Wysłana - 3 listopad 2003 01:04      [zgłoszenie naruszenia]

Hmmm myślałam, że znajdzie się jakiś budowlaniec, ale widzę że nic z tego...
To niestety nie moja działka, choć co nieco wiedzieć muszę
W tej sytuacji poproszę o kilka słów znajomą która zajmuje się prawem budowlanym.
W tej chwili mogę napisać tylko tyle, że oczywiście stosujemy tu przepisy prawa cywilnego, przede wszystkim dotyczące immisji (cień, zasłanianie widoku itd.), naruszenia własności i granic nieruchomości. Na podstawie właśnie kc sądy wydają wyroki nakazujące np. wyciąć drzewo, którego korzenie zagrażają budynkowi postawionemu na sąsiednim gruncie.

Jeden z textów roku: "Acha, mam pytanie, kumpel mówił że podciąganie jest ważne przy ćwiczeniach. Ja jednak uważam że jest to troche do dupy. Ja tam nigdy nie widziałem żeby laski patrzyły kto ile razy się podciągnie (ja się podciągam maxymalnie 3 razy). To tyle, jeszcze raz laski pozdrawiam was !!! :)."
---------------------------------------------------------------------------------------
kawoszka === modka działu fitness === sympatyk-mafia.suple.hardcor.pl
=================== zamiast dawać mi soga kliknij: [http://www.pajacyk.pl]

Znawca -

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 3 listopad 2003 20:21       [zgłoszenie naruszenia]

wielkie dzięki za zainteresowanie.

otóż mam troszkę wolnego miejsca, które chcę obsadzić drzewami. chce ta przestrzen wykorzystać jak najlepiej (czyli nasadzic drzew ile sie da), ale żeby w przyszłości nikomu (czytaj: sąsiadom) nie przeszkadzały.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Drzewa, krzewy - ustawa

Warto przeczytać: siedziba firmy | Prezentacja maturalna - problem | Wybite szyby w samochodzie!!! | Nieruchomość. | mandat za fotoradar + zajęcie konta przez komornika | Fanfara samochodowe. | mandat | Allegro - gwarancja, czy mam wysłać kopię faktury? | potrąciłem pieszego, jakie konsekwencje? | Akty jednostronne państw | Umowa o działo i ubezpieczenie w KRUS | Szpital a umowa zlecenie | GPW vol. 3 - tu dalej wychodzimy z biedy | praca przy zbiorze truskawek | fundusz unijny - interpretacja przepisu | Parkowanie przed szkołą na trawniku ;-) | jablonka86- | jablonka86 | wiza | meskalina | grupa terespolska | chillouty na niedziele | bejsbolówka | agnieszka wagner | Lions Club | Lyoness | gruzja | aleksander pistoletov | fana | -2,5-Dimetoksy-4-chloroamfetamina | SMAK PUSSY | bez obiektywu | Preskaler | young2 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.