FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 9816 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podre - mae i due
Drzewko pomaraczowe od ziarenka ? POMOCY ! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Drzewko pomaraczowe od ziarenka ? POMOCY !"   

jokol
 Wysana - 5 czerwiec 2005 20:12       

Przeniesiona przez Fana z dziau 'HYDEPARK'. | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Witam. Postanowilem sobie dzisiaj ze sobie wychoduje w doniczce drzewko pomaranczowe takie mae. Czy ktos mi moze powiedziec jak zacz ? Bede je mia na parapecie koo okna.

Trzeba kupic pomaraczke, poczekac az ona przedojrzeje i wydobyc wtedy z niej ziarenko...tyle mi powiedziaa mamka Potem kupie sobie jak dobr ziemie i zasadze ziarenko... Czy tak to ma wygladac na poczaktu ?

Nie wiem jak tam z podlewaniem, co ile trzeba podlewac i jak duzo wody ? Czy cos jeszcze trzeba robic ? Wiem, ze uprawa tej roslinki trwa duuuuuuuugo, ale tym lepiej !

PS: skad bede wiedzial, ze mi sie akurat z tej pestki drzewko nie przyjmie ? (bo gupio by bylo sie dowiedziec po 2 latach, ze nic z tego, ze potrzebuja inna pestke...) ?

-Baca-
KANONIER
 Wysana - 5 czerwiec 2005 21:28      [zgoszenie naruszenia]

a czemu w tym dziale ??

<<<!!!ARSENAL LONDYN!!!>>>

!! Pomyl, jeli potrafisz !!

jokol
 Wysana - 5 czerwiec 2005 21:39      [zgoszenie naruszenia]

Szlag by to trafi, mialo byc w nasze hobby, dopiero teraz zobaczylem

Prosze o przeniesienie

yco
 Wysana - 5 czerwiec 2005 22:21      [zgoszenie naruszenia]

mialem kiedys ponad metrowe drzewko cytryny ale niewiem jak wyroslo bo mama sadzila.

phantom666
 Wysana - 5 czerwiec 2005 22:30      [zgoszenie naruszenia]

Wiesz co nie wiem czy pomarancza ci wogle zakielkuje w domowych warunkach. Wiem ze w palmiarni to robi ale w domu ??? Chyba raczej nie :/ Bo po pierwsze za mala wilgotnosc powietrza i za male naslonecznienie. Lepeij wychoduj sobie cytryne :D Ale to jest tylko taka moja mysl wiec nie zwracaj na to uwagi

[http://www.insomnia.pl/Troche_mojej_tworczosci_%2E%2E%2E-t208568.html]

dupowz - [http://www.insomnia.pl/Nissan_Almera_N15-t584576.html]

Bongo_z
 Wysana - 5 czerwiec 2005 23:46      [zgoszenie naruszenia]

Powiem CI tyle . Ja sobie hoduje cytrynke.....wyjem ziarenko, nasypaem ziemi , wsadziem i po wszystkim - a byo to na jesieni 2003. Od tamtej pory podlewam codziennie i raz na jakis czas daje nawz <taki w paeczkach....mozna dostac w supermarketach i kwiaciarniach> na chwile obecn drzewko ma jakies 150 cm Opacao sie...jest pikniutkie

bardota..
 Wysana - 6 czerwiec 2005 09:57      [zgoszenie naruszenia]

"Trzeba kupic pomaraczke, poczekac az ona przedojrzeje i wydobyc wtedy z niej ziarenko...tyle mi powiedziaa mamka Potem kupie sobie jak dobr ziemie i zasadze ziarenko..."

tak poniej musisz mwi do tego ziarenka w ziemi nada mu imie najlepiej mskie tym samym nadasz mu pe(nie radze robic z niego kobiety bo, kobiety sa za bardzo wrazliwe). Wazne zeby rozmowa bya szczera i duga w soneczne dni zabierasz doniczke ze sob na spacer, a w chodne okrcasz szalik naokoo doniczki. Jak zacznie kiekowa, z ziemi wybij sie pierwsze listki trzeba to uczci, zebra bliskich upiec tort i zbrobi takie mini "urodzinki pomaraczki". Pamitaj zeby nie zapomina te o imieninach w kocu nasza rolinka ma tez imi. Regularnie podlewamy nasza rolink od czasu do czasu dolewamy jej tez czego "mocniejszego" . Nie wolno wlewa jej adnych odywek zero konserwantw i takich tam !!!Jak zacznie rosn kilka razy w tygodniu trzeba jej masowac listki i odyge (odyga jest bardzo wana.
Nie powinno sie nigdy je pomaraczy w obecnoci naszej roslinki bo moe to doprowadzi do depresji (szczeglnie jeli nasza rolinka jest rodzaju enskiego).

Powodzenia "tato"

Zmieniony przez - bardota.. w dniu 2005-06-06 09:59:15

Ludzie narzekaj na staro,nie potrafi doceni e mog pozna kady etap

Conner
 Wysana - 6 czerwiec 2005 10:00      [zgoszenie naruszenia]

a kawa ?
jak jest z kaw, prbowa kto??

Life is not the amount of breath You take
it's the moment that take your breathe away

jokol
 Wysana - 6 czerwiec 2005 18:10      [zgoszenie naruszenia]

No to chyba t cytrynke sobie zrobie...bede j browarem podlewa

Bushi
 Wysana - 6 czerwiec 2005 18:35      [zgoszenie naruszenia]

Bongo_z : A do duzej czy ogromnej doniczki zainstalowales ta cytryne?? Jak masz cyfraka to pyknij jakas fotke i zapodaj w tym topicu Sam chyba posadze sobie cytryne-moze byc spoko sprawa

------------>>> "Hana wa sakuragi, hito wa Bushi"<<<------------

Eclipse21
PELEMELE
 Wysana - 6 czerwiec 2005 20:23      [zgoszenie naruszenia]

a daje cytryny? smaczne sa ?

XXX

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Drzewko pomaraczowe od ziarenka ? POMOCY !

Strony: 1 2 3