FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4340 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dupczyć, czy nie? Oto jest pytanie %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dupczyć, czy nie? Oto jest pytanie %-)"   

sjwutxvdor
 Wysłana - 21 kwiecień 2011 15:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witajcie, pewne sprawy w zyciu doprowadzily mnie do rozkminy ktora chce wam przedstawic.

Mianowicie dostalem kopa od zycia w postaci kilku nie udanych zwiazkow, troche czasu zawsze musialo minac abym sie po takim kazdym zwiazku ogarnąć.
Postanowilem ze na najblizsze pare lat odpuszcze sobie stale zwiazki, i bede korzystal z zycia w postaci ''zwiazkow bez zobowiazan'' - takie typowe ****ing friends.

I otóż
Wiadomo kazdy facet swoje potrzeby ma, aktualnie jestem singlem od paru miesiecy, przez ten czas jedynie udalo mi sie zaliczyc jakies tam panienki na disco, na ktore uczeszczam dość rzadko. Byly to tylko dwa takie spotkania na przestrzeni ok 6-8 miesiecy.

Ostatnio zarejestrowalem sie na tym z jednych badziewnych portali randkowych, przeczytawszy zamieszczone tutaj poradniki na temat korzystania z ów portali i przemysliwszy wszystkie za i przeciw, wrzucilem tam swoją fotke w celu zwiekszenia szansy na dorwanie jakiejś ''sarny''

ostatnio poznalem pewną ''zwierzynę'' - ma 22 lata czyli jest w podobnym wieku jak ja, wiadomo najpierw byla gadka na gg a pozniej spotkanie takie zapoznawcze typu lody, wyjscie na spacer tudzież jeszcze inne atrakcje na miarę studenckiej kieszeni.

No i z ogolnej gadki tej panny wynika że nie chce sie pakowac w zwiazki, twierdzi ze brakuje jej bliskości, oraz to aby chciala zeby nasze spotkania byly ''niezobowiązujące do niczego''

Wczesniej miała jakiegoś ''popychacza'' ale kij wie co oni robili po zmroku i na co sie spotykali, jak sama powiedziala - to byl kolega. Ale jakoś sie stalo ze juz sie nie spotykaja.

Mi odpowiadlaby taki uklad, ze spotkania tylko w wiadomym celu, tym bardziej że dziewoja o której mowa jest okazała.

Tylko do was mam teraz pytanie?
Jak zinterpretować to co ona mowi?
Bo jak dla mnie mozna to interpretowac na dwa rozne sposoby, dokladniej mi chodzi, ze chce spotkan nie zobowiazujacych do niczego, mam na mysli to ze chce spotkan nie zobowiazujacych do seksu oraz stalego zwiazku - tylko na stopie czysto kolezenskiej w postaci utrzymywania kontaktu i spotkan w wolnym czasie, oraz takie ze brakuje jej bliskosci - czyt. Seksu, i chce tego typu spotkan bez opcji stalego zwiazku.

Co w przypadku pierwszej opcji olałbym ciepłym porannym moczem ze środkowego strumienia, poniewaz mam dosc spore grono przyjaciol.

No a tak przy temacie to pozwole sobie zapytac, jak uniknac angazowania w przypadku takiego ''****ing friends'' ?
Mam pewne obawy ze po dluzszym spotykaniu cos zacznie sie we mnie tlić i wezmie mnie na uczucia, a tego chcialbym uniknac.

Pozdro

sprzęgło od opla %-)

INSOMNIA
 Wysłana - 21 kwiecień 2011 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

co to za portal?

MaximusRex
 Wysłana - 21 kwiecień 2011 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

Ale masz dylemat. Rvchaj jak da.
A co z tego wyjdzie to czas pokaze.
Nie musisz zawieszac swojego konta na portalu randkowym.

[http://www.insomnia.pl/%5BArt%5D_Facet_z_syndromem_CI*PCI-t654233.html]
*non est beatus, esse se qui non putat*
*nie jest szczęśliwy, kto się za szczęśliwego nie uważa.*
*Seneka za Publiliuszem Syrusem*

Ekspert -

sjwutxvdor
 Wysłana - 21 kwiecień 2011 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

oczywiscie, na razie nie ma mnie w miescie, bo wiadomo swieta ale planuje ja zaprosic do siebie na wieczor i zobaczymy co wtedy. Na razie chcialem tutaj zapodac temat aby sie poradzic zanim dojdzie do spotkania. Pozdr

sprzęgło od opla %-)

arch1ebald
 Wysłana - 21 kwiecień 2011 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

to raczej pewne, ze po jakims czasie takiego bzykania cos sie zacznie w tobie tlić. pytanie tylko, na ile bedziesz umial stlumic te emocje

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -

Sieiera
 Wysłana - 21 kwiecień 2011 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

fotka.pl ? A odpowiedz to niedupczyc,pewno ma kiłe,aids,syfilis itp jak taka rozwiązła i nowoczesna

Sutener

arielos23
 Wysłana - 21 kwiecień 2011 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

Wielki Post jest - idz do spowiedzi a nie o dupach myslec

kubathai
 Wysłana - 21 kwiecień 2011 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

a na pokutę posyp gnoja popiołem

zuoooo
 Wysłana - 21 kwiecień 2011 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

jak chcesz dupczyc bez angazowania sie to musisz albo dupczyc panne nie za czesto albo zrobic to pare razy i goodbye.

Demonologia skvrwysynu!

Specjalista -

kubathai
 Wysłana - 21 kwiecień 2011 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma praktycznie czegoś takiego jak regularna zapinka bez "zaangażowania", kolega zuoooo ma dużo racji

h1m
 Wysłana - 21 kwiecień 2011 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

Na ile wykupiłeś tego VIPa na zbiorniku?

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dupczyć, czy nie? Oto jest pytanie %-)

Strony: 1 2

Warto przeczytać: czas sie wziac | kiss | Kocham ją tylko wtedy gdy jest przy mnie... | Chyba widać, że jej zależy | co robicie? =) | pomóźcie | Pytanie, jak dla mnie trudne. | Dac sobie spokój? | no i dostałem wała:-( | jak jej to wytlumaczyc | Wy to macie łeb | Teraz moja kolej :-) | Dwie kobiety | Ona czy ja ? | Doradzcie co mam dalej robić?:( | Jak postąpić? | chora spiewa | policja rekrutacja | amsterdam | Uek | Podnośnik śrubowy | miała miejsce akcja gonienia | w dniu wczorajszym | rzekomo jego | asowie to proszę jak wyżej | kwestia v10 porządkowo | czy da się odnieść | sukces | miała miejsce akcja gonienia przez | afera kremusiowa | paragraf 6 | bezrobocie | petite video 123 xxx | petite video tokyo xxx | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.