FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1176 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Dupowóz 10k 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Dupowóz 10k"   

IwanIV
 Wysłana - 20 luty 2017 11:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam serdecznie,
nie będę oryginalny. Poszukuję sprawdzonego auta do 10k. Moje wymagania:
-rocznik 2000 w górę
-silnik do 2 litrów lubiący gaz (auto powinno w trasie osiągnąć bez większego "stresu" 140-150 km/h)
- 4/5 drzwi oraz w miarę pojemny bagażnik. Myślałem o jakimś hatchback ale jak się trafi kombi też nie będę płakał. Sedan raczej odpada

Wolę unikać wynalazków. Oczywiście wszystkie moje wymagania spełnia jedyne słuszne auto astra g 1.6 niemniej poproszę o inne propozycje

Desertdog
 Wysłana - 20 luty 2017 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

W tej kwocie trzymaj się najbardziej popularnych samochodów w kraju, czyli generalnie marki VW, Skoda, może Audi (jakieś A4 w 1.9d)

Łatwy dostęp do części, tanie naprawy itd... Na początek to jest najważniejsze

"I'd rather be judged by twelve, than carried by six..."

Psycho93M
 Wysłana - 20 luty 2017 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

"silnik do 2 litrów lubiący gaz"

1.6 MPI od VAGa - pancerny silnik

występował w: Skoda Octavia (najczęściej), Golf IV, Seat Toledo, Audi A4 ...

[http://www.w201w124.com/forum/] - zapraszam

worldwar
 Wysłana - 20 luty 2017 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

IwanIV
 Wysłana - 21 luty 2017 11:12      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za odzew.
Póki co przemawia do mnie bardziej toledo (mimo iż sedan)Pytanie czy się nie zniechęcę jak zacznę je oglądać. W ofercie jest dużo silników 1.8 20v (wersja 125km). Dają radę czy raczej padaka?

Psycho93M
 Wysłana - 21 luty 2017 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

1.8 20v jest polecany w prasie motoryzacyjnej

ja bym się wystrzegał 1.6 16V 105KM, taki sobie pod względem trwałości i bardzo często zdarza się, że bierze olej - wiem bo mam Toledo z takim silnikiem

1.8 20V może nawet lepsze od 1.6 MPI, bo ten drugi jest przysłaby do tej masy

Psycho93M
 Wysłana - 21 luty 2017 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

da się w ogóle znaleźć takiego Nissana nieskorodowanego ?

jak szukałem dla siebie auta to podobała mi się Almera, ale potem odpuściłem sobie Nissany

wodazkranu
 Wysłana - 21 luty 2017 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

Może Stilo 1.8 133KM 16V? Za tą kasę znajdziesz dobrze wyposażone auto, navi, klimatronik, elektryka. Silnik całkiem dobra konstrukcja. Szukałbym w 3d, bo tylko ta wersja wygląda dobrze.

cycling master

phimosis est a victo

traken
 Wysłana - 24 luty 2017 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

od 4 lat mam octavię 99r. z 1,8 20V AGN, z LPG

Co mogę powiedzieć o silniku, benzyny palił jakieś 8l, gazu około 10l. 125km pozwala na w miarę dynamiczną jazdę, ale gdybym miał znowu kupować to albo 1.8T 150km (też dobrze znoszą lpg) lub 2.8. Z silnikiem żadnych problemów nie ma mogę śmiało polecić.

IwanIV
 Wysłana - 10 marzec 2017 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

Po obejrzeniu paru egzemplarzy chyba czas zmienić wymagania niestety.

Zamierzam dołożyć parę k (tak do 15) i poszukać czegoś młodszego.
Myślałem o Chevrolet Aveo T250 (HB 5 drzwi) ewentualnie Kia Rio II. Dobry to pomysł?

Zmieniony przez - IwanIV w dniu 2017-03-10 12:50:07

saikolank
 Wysłana - 10 marzec 2017 12:56      [zgłoszenie naruszenia]

Źle kombinujesz. Podnosisz cenę zakupu i obniżasz rocznik? I czego się spodziewasz, że nagle za 15k kupisz młodszego nie ulepa?? Poza tym chyba z uja spadłeś, że za 10k zł, czy nawet 15k zł kupisz zdrowego Leona? Na takie auto potrzeba minimum 18k zł i trzeba dużo szukać. A za uczciwy egzemplarz trzeba kłaść koło 20k zł. To jest tak jak z E46- kupisz już za 8k zł, ale dojechaną, a godne egzemplarze zaczynają się od pułapu 25k zł. No chyba, że masz czas i nerwy, żeby szukać oglądać, wybrzydzać przez pół roku. Mojej X5 szukałem ponad pół roku, obejrzałem przeszło 100 egzemplarzy i tylko dlatego trafiłem w miarę po kosztach uczciwy egzemplarz.

Zmieniony przez - saikolank w dniu 2017-03-10 12:58:05

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Dupowóz 10k

Strony: 1 2

Warto przeczytać: 12,5k diesel dla konia %-) | Auto za ok 6000 | DU Nubira (Kombi) | Porsche 944 | autko dla rodziny | Pierwsze auto ;) | kombi do 22-23 tys PLN | volvo/bmw/merc :) | Auto do 30 000zl | Pomoc w wybraniu auta w promocji | nowe polo | Fiat Stilo Abarth;) | da rade cos do ok 2 tys?? | Temat o Renault Megane na stronie 1,na drugiej fiat bravo !@!#!1 | Volvo V40 2.0 16V | megane II czy 307 | grypsowanie | więzienie | kino domowe wieża | omena | masaż | WESELE | the crims | aisis | szczesio | donnie darko | scat | panasonic sa ak45 | hepar | szukam kobiety | palec w dupe | palec w pupe | pupcia | mazda | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.