FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 833 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Dwa podatki?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dwa podatki??"   

126p
 Wysłana - 14 styczeń 2006 03:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Studiuje za granica(Wielka Brytania), zarabiam ioczywiscie place podatek. Ostatnio doszly mnie sluchy, ze bede musial zaplacic kolejny podatek w Polsce z powodu roznicy wysokosci podatku pomiedzy krajami. Czy to prawda?

PS.Pisalem maile do urzedu podatkowego i probowalem tez przez gg, ale mnie odsylano do kogos innego, albo nie wiedzieli.

Znowu weekend

curf
 Wysłana - 15 styczeń 2006 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

Ogólna zasada jest taka, że o ile między 2 państwami istnieje umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania (miedzy GB a PL - jest) to rozliczenie sprowadza się do tego, że porównuje się podatek zapłacony w jednym kraju (np GB) do opodatkowania w drugim (PL). Jeśli opodatkowanie w tym pierwszym było wyższe niż wyliczone w 2.gim to sprawa jest prosta - nie trzeba nic więcej płacić. Jeśli jednak zapłacony podatek (w GB) jest niższy to zasadą jest konieczność dopłaty różnicy (w PL).

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

126p
 Wysłana - 15 styczeń 2006 23:12       [zgłoszenie naruszenia]

Zmienia cos fakt ze 2/3 moich zarobkow idzie na akademik??

Znowu weekend

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Dwa podatki??

Warto przeczytać: Problem z kaucją. | allegro (znowu) | Prawne konsekwencje niespłacania kredytów ? | Wasze hity i kity oszczedzania %-) | Zerwanie umowy na okres próbny | darowizna mieszkania | podatek od sprzedanego samochodu | Potrącenie Rowerzysty | bójka z niebezpiecznym narzędziem | Praca w sklepie - jakie badania lekarskie? | kiedy zakonczenie roku na studiach | Kiedy policja może zabrać prawko ? | darmowe noclegi w hotelach | Przeszukanie osobiste i przeszukanie samochodu. | Mandat,płacić czy nie? | rozprowadzanie | kara | kasia janus | esperanza gomez | jak poderwać dojrzałą | florin | naklejki | chamstkie | dongcopter | dong copter | dong | dobry but | suterena | stopy | ingress | fiat 126 | maluch | silownia krakow | inspiracje | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.