FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 836 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Dylemat 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dylemat"   

PiotrekT18
 Wysłana - 8 kwiecień 2010 22:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Mam do Was pewne pyrannire dotyczace zakupu mojego pierwszego samochodu. W oko wpadly mi 2 samochody seat ibiza cupra II i mazda 626 V. Do dyspozycji mam ok 10k zl co polecacie ? Jakie wersje? no i co wazniejsze jak autka sie sprawuja i czy warto gaz wrzucac do nich(czy nie masakruja silnika). Ew jesli mozecie polecic jakis inny samochod to prosze bardzo bede wdzieczny ;) ale nie starsze niz 20 lat

don_yogi
 Wysłana - 9 kwiecień 2010 10:56       [zgłoszenie naruszenia]

Zły dział
Dziękuję dobranoc

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Dylemat

Warto przeczytać: Czy pasuje taki rozmiar felg | nexia 1.5 16v OGRZEWANIE | FOCUS 1.8 TDDI traci moc - turbo? | Sposób na wyklepanie lekkiego wgniecenia w samochodzie | Problem z silnikiem 126p | Pytanie co do Rieju 50 cmm- ważne | laguna 2 1,9 dci | Antena dachowa | Honda Accord Type-R | Dwa pytanka dotyczące skrzyni automatycznej | Mineralny 15W40 a 15W40 Diesel | Ubezpieczenie AC | Drzwi do Alfy 166, da rade "wyklepac"? | dziwna sprawa z hamulcami | Podwójne OC | Rzeczoznawca samochodowy | nago w filmie | orange | tajemnicze | sponsoring | 50 błedów kobiet | absynt | 66 w 4 osoby | justyna | masaż erotyczny | cechy SS | thiocodin | acodin | JPalikot | alizee | zdjęcia alizee | masaże etrotyczne | tabletka | na sen | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.