FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1764 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dylemat.... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dylemat...."   

Desertdog
 Wysłana - 26 marzec 2008 15:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Mam następujący problem- od pewnego czasu spotykam się ze znajomą, znamy się od ok dwóch lat, spotykamy się od ok miesiąca. Czas upływa miło na pogawędkach, zabieram ją do wielu ciekawych miejsc, spotkania trwają długo, czasami ponad 5h. Lubię jej towarzystwo i nie chcę go stracić. Nie ukrywam że nie jest mi obojętna, zresztą powiedziałem jej to, powiedzmy w formie komplementu... Ona zareagowała głupią miną i uśmiechem... Później NAPISAŁA do mnie że też wiele dla niej znaczę. Na kolejnym spotkaniu delikatnie poruszyłem ten temat, ona dalej reagowała w ten sam głupi sposób, ponownie po spotkaniu NAPISAŁA że ona nie potrafi rozmawiać o tym... Moje pytanie jest następujące- Co może oznaczać takie sprzeczne zachowanie? Twierdzi że coś czuje... Boje się czy się nie wygłupiłem, teraz może się przestraszyła. Chcę brnąć w to dalej ale czasami brakuje już sił i nerwów. Ona ma 19lat. Proszę o poważne odpowiedzi.

"I'd rather be judged by twelve, than carried by six..."

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 26 marzec 2008 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

Albo rzeczywiście nie potrafi o tym gadać<w co szczerze wątpię> albo nic poza przyjaźnią z jej strony nie ma<do tego się bardziej przychylam>.

A więc ona Cię traktuje jako przyjaciela i boi się powiedzieć Ci, że nic z tego nie będzie albo po prostu nie chce tego zrobić, bo taka sytuacja jaka jest teraz jest dla niej wygodna.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 26 marzec 2008 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

Później NAPISAŁA do mnie że też wiele dla niej znaczę

Jak dla mnie wymijająca odpowiedz

Znaczysz dla niej wiele - fajny ziom i kumpel z Ciebie.
Milo się z Tobą spędza czas, ale nie widzi w Tobie nic więcej jak dobrego kolegi..
Znajdzie się ktoś lepszy, to zapewne pójdziesz w odstawkę.

Mogę się mylić, ale tak bym to interpretował .

.

Ekspert -

Desertdog
 Wysłana - 26 marzec 2008 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

Nie potrafię jej rozgryźć... Jest inteligentna, rozmawia się z nią bardzo dobrze... Ale czasami zachowuje się jak dzieciak <np. j/w- napisała przez sms co do mnie czuje> Albo sama nie wie czego chce, albo faktycznie PŚ ma rację i tak naprawdę niczego poza przyjaźnią nie chce... Przemyśle to, jutro się z nią umówiłem i mam wrażenie że to może być ostatni raz. Za odpowiedzi naprawdę dziękuję

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 26 marzec 2008 15:52      [zgłoszenie naruszenia]

Przejdź do działania(ja bym tak zrobil)..
Doprowadź do jakiejś dwuznacznej sytuacji.
Pochwyć w ramiona, a następnie pocałuj..
Obserwuj jej reakcje na zaistniała sytuacje.
Jak dostaniesz w pysk, to nie ma nawet co obserwować.. masz jasno i wyraźnie powiedziane, ze możesz co najwyżej wpatrywać się jak w słup soli

.

Ekspert -

Desertdog
 Wysłana - 26 marzec 2008 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

Podchodziłem do tego bardzo poważnie jak na mnie, i wolałem unikać takich dwuznacznych sytuacji przed usłyszeniem czegoś wiążącego od niej hehe ale to faktycznie może być dobry test, ostatecznie mam wrażenie że coraz mniej mam do stracenia

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 26 marzec 2008 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

Jest czasem tak, ze upływające dni /miesiące nie działaj na nasza korzyść
Trzeba czasem zrobić jakiś pewny i stanowczy krok, bo twa osoba utrwali się w jej głowie jako kolega, a nie ktoś więcej.
A tego chyba nie chcesz ?!.. .

Zmieniony przez - Pitrekkk w dniu 2008-03-26 16:05:39

.

Ekspert -

Desertdog
 Wysłana - 26 marzec 2008 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

Nachodzą mnie głupie myśli żeby przestać się wygłupiać, i zwyczajnie
dać jej święty spokój... Myślę że największym moim błędem było to że
powiedziałem jej kim dla mnie jest i ile dla mnie znaczy, głupia nie jest i pewnie połapała się o co chodzi, może się przestraszyła albo zwyczajnie mnie olała. Jutro może będę wiedział coś więcej...

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 26 marzec 2008 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

Lepiej po prostu było przejść do działania.

Generalnie nie chce być złym prorokiem, ale tak jak w pierwszej mej wypowiedzi.
Mam nadzieje, ze jestem w błędzie .

.

Ekspert -

Desertdog
 Wysłana - 26 marzec 2008 16:21      [zgłoszenie naruszenia]

Też mam nadzieję że jesteś w błędzie Pitrekkk sogi poszły.

fiend
 Wysłana - 26 marzec 2008 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

Podoba mi się sposób w jaki opisałeś sytuację. Zwięźle , precyzyjnie, bez rażących błędow .

Co do niej ja bym postawił: wóz albo przewóz .

Może jakieś winko + kolacja w jakims pubie/restauracji by sprowokowala jakas bardziej intymną atmosferę,he ?

[http://www.crossfit.pl/]
zapraszam na moje www nt alternatywnego podejścia do ćwiczeń

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dylemat....

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: czy milosc jest tylko jedna? | bo miłość czasem piękna jest %-) | Zdrobnienia - spieszczenia - hipokorystyki - czyli jak mówicie do drugiej połówki? | W życiu tylko kasa i sex... | Ignorować ja? | odzyskać zaufanie | my love story ;) | najważniejsze | Co i jak po wakacjach:P? | slub | Poznaj moich rodziców | Podoba mi sie asystentka dentystki :D | czy to zazdrość | Mój związek, a raczej jego koniec.. | Co sądzicie o takim związku? | Szansa...?? | klaudia_se | siostra kumpla | siostra przyjaciela | niewyjaśnione rozdziały | cameltoe | laskja na sex film | nie staje | scrabble | szachy | rozpatrujemy trójkąty , których boki sa kolejnymi liczbami naturalnymi, a obwód jest mniejszy od 17 | lwów | All Bandits Chwała Bohaterom | myśle | myślenie | Sulbutiamina | Sulbutiamine | stare fajne symulatory | All Bandits Chwała Bohaterom | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.