FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 8620 razy ¬

ROZRYWKA | Nasze Szkoy
Dylemat- Inynieria rodowiska vs Finanse i Rachunkowo 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dylemat- Inynieria rodowiska vs Finanse i Rachunkowo"   

Jakiedrzwi
 Wysana - 13 lipiec 2014 08:59        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Witam, co sdzicie o tych kierunkach? Nie jestem pewien, ktry kierunek wybra. Ma kto pojcie o tych kierunkach i jest skory si podzieli informacjami, czy atwo o prac w zawodzie, jakie s perspektywy? Nie chciabym po ukoczeniu studiw skoczy w Tesco czy McDonaldzie. Pozdrawiam.

Lynn66666
 Wysana - 13 lipiec 2014 10:27      [zgoszenie naruszenia]

jakie uczelnie?

"Uwielbiam ten reim treningowy i dietetyczny,
gdy ciao si zmienia podczas przygotowa do zawodw."

Jakiedrzwi
 Wysana - 13 lipiec 2014 10:40      [zgoszenie naruszenia]

Politechnika Koszaliska, z tego co pytaem to wcale poziom nie jest niski szczeglnie na kierunkach inynierskich.

Zmieniony przez - Jakiedrzwi w dniu 2014-07-13 10:41:02

Lynn66666
 Wysana - 13 lipiec 2014 10:53      [zgoszenie naruszenia]

Pan mier niech si wypowie, bo on jest z PK.

"Uwielbiam ten reim treningowy i dietetyczny,
gdy ciao si zmienia podczas przygotowa do zawodw."

Jakiedrzwi
 Wysana - 13 lipiec 2014 11:41      [zgoszenie naruszenia]

Fajnie by byo :)

INSOMNIA
 Wysana - 13 lipiec 2014 16:14      [zgoszenie naruszenia]

nie wiem, jak z prac po I na PK, ale ja po innej uczelni cakiem sobie radz, a nawet troch wybrzydzam kwestia to jednak moim zdaniem szuka okazji do pracy/praktyk jak najwczeniej, zdobywasz dowiadczenie zawodowe i takie ogarnicie jako pracownik - jak w ogle wyglda codzienne ycie w pracy i takie pierdoy, tego nie dostaniesz na uczelni, a przyszli pracodawcy to ceni jednak

tylko jedna wana kwestia-zastanw si, czy Ci si spodobaj w ogle zagadnienia nauczane na tym kierunku, bo inaczej bdziesz si mczy potem w robocie i nie warto tak

Zmieniony przez - MKD w dniu 2014-07-13 16:14:52

Brego
 Wysana - 13 lipiec 2014 16:26      [zgoszenie naruszenia]

MKD a I na UKSW w Warszawie ? wiem e Pw to nie jest ale mylisz e warto + jeszcze stara si na praktyki czy ju na starcie przegrywam ?

Jakiedrzwi
 Wysana - 13 lipiec 2014 18:31      [zgoszenie naruszenia]

MKD Co masz na myli zagadnienia nauczane na tym kierunku, ktre mog mi si nie spodoba?
Czy bd si mczy? Nie wiem jak wyglda praca inyniera rodowiska, ale byem na praktykach geodezyjnych i podobaa mi si praca w terenie.
I takie pytanko, gdzie najatwiej o prac? W jakim biurze, pracujc w terenie/na budowie? Jednak nie chciabym pracowa w oczyszczalni ciekw.

Zastanawia mnie, ktre studia s bardziej perspektywistyczne, bo wiadomo inynieria jest trudniejsza, ale po jej ukoczeniu i zrobieniu uprawnie mamy moliwo znalezienia dobrze patnej pracy, jednak nie wiem jak to jest po FIRze.

Zmieniony przez - Jakiedrzwi w dniu 2014-07-13 18:44:58

INSOMNIA
 Wysana - 13 lipiec 2014 19:30      [zgoszenie naruszenia]

nie znam ludzi z uksw po isiu wic nie bardzo mog si wypowiedzie, ale syszaem, e siatka przedmiotw bardziej pod ochron rodowiska podchodzi-mao zaj typu termodynamika, ogrzewnictwo, ciepownictwo itp.

O prac w rnych branach moesz si stara-biura projektowe, firmy budowlane, rzeczoznawstwo budowlane, audyty energetyczne, obsuga techniczna obiektw, doradztwo handlowe i techniczne w firmach dostarczajcych urzdzenia HVAC-to tak na szybko z tego, co robi/robiem ja i moi znajomi. Ja mwi z perspektywy mojej specjalnoci, czyli ciepownictwo wentylacja itp., nie wiem, jak wyglda to po innych, ale pewnie podobnie

Co si moe nie spodoba? Po prostu, duo ludzi odchodzio z kierunku, bo uznali e nie chc cae ycie siedzie w instalacjach, e ich to nie krci

Jakiedrzwi
 Wysana - 13 lipiec 2014 22:07      [zgoszenie naruszenia]

Jednak chyba jestem zdecydowany na FiR, gadaem dzisiaj z kumplem, ktry studiowa rok w Koszalinie I, potem si przenis na medycyn, a z jego kolegw - absolwentw I nikt nie dosta pracy w zawodzie.
Faktycznie czytaem sporo ogosze pracy dla inynierw rodowiska i jest po 20 aplikacji na miejsce, gdzie pierwszestwo maj ludzie z renomowanych uczelni jak AGH.

Pomylaem, e skocz licencjat z FiRu w Koszalinie, a na studia II stopnia postaram si dosta na lepsz uczelni.

akiyz
 Wysana - 13 lipiec 2014 23:07      [zgoszenie naruszenia]

Pomylaem, e skocz licencjat z FiRu w Koszalinie, a na studia II stopnia postaram si dosta na lepsz uczelni.

Daj sobie spokoj.

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Dylemat- Inynieria rodowiska vs Finanse i Rachunkowo

Strony: 1 2 3 4