FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2846 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Dylemat- Inżynieria Środowiska vs Finanse i Rachunkowość 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Dylemat- Inżynieria Środowiska vs Finanse i Rachunkowość"   

Jakiedrzwi
 Wysłana - 13 lipiec 2014 08:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, co sądzicie o tych kierunkach? Nie jestem pewien, który kierunek wybrać. Ma ktoś pojęcie o tych kierunkach i jest skory się podzielić informacjami, czy łatwo o pracę w zawodzie, jakie są perspektywy? Nie chciałbym po ukończeniu studiów skończyć w Tesco czy McDonaldzie. Pozdrawiam.

Lynn66666
 Wysłana - 13 lipiec 2014 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

jakie uczelnie?

"Uwielbiam ten reżim treningowy i dietetyczny,
gdy ciało się zmienia podczas przygotowań do zawodów."

Jakiedrzwi
 Wysłana - 13 lipiec 2014 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

Politechnika Koszalińska, z tego co pytałem to wcale poziom nie jest niski szczególnie na kierunkach inżynierskich.

Zmieniony przez - Jakiedrzwi w dniu 2014-07-13 10:41:02

Lynn66666
 Wysłana - 13 lipiec 2014 10:53      [zgłoszenie naruszenia]

Pan Śmierć niech się wypowie, bo on jest z PK.

"Uwielbiam ten reżim treningowy i dietetyczny,
gdy ciało się zmienia podczas przygotowań do zawodów."

Jakiedrzwi
 Wysłana - 13 lipiec 2014 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

Fajnie by było :)

INSOMNIA
 Wysłana - 13 lipiec 2014 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem, jak z pracą po IŚ na PK, ale ja po innej uczelni całkiem sobie radzę, aż nawet trochę wybrzydzam kwestia to jednak moim zdaniem szukać okazji do pracy/praktyk jak najwcześniej, zdobywasz doświadczenie zawodowe i takie ogarnięcie jako pracownik - jak w ogóle wygląda codzienne życie w pracy i takie pierdoły, tego nie dostaniesz na uczelni, a przyszli pracodawcy to cenią jednak

tylko jedna ważna kwestia-zastanów się, czy Ci się spodobają w ogóle zagadnienia nauczane na tym kierunku, bo inaczej będziesz się męczył potem w robocie i nie warto tak

Zmieniony przez - MKD w dniu 2014-07-13 16:14:52

Brego
 Wysłana - 13 lipiec 2014 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

MKD a IŚ na UKSW w Warszawie ? wiem że Pw to nie jest ale myślisz że warto + jeszcze starać się na praktyki czy już na starcie przegrywam ?

Jakiedrzwi
 Wysłana - 13 lipiec 2014 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

MKD Co masz na myśli zagadnienia nauczane na tym kierunku, które mogą mi się nie spodobać?
Czy będę się męczył? Nie wiem jak wygląda praca inżyniera środowiska, ale byłem na praktykach geodezyjnych i podobała mi się praca w terenie.
I takie pytanko, gdzie najłatwiej o pracę? W jakimś biurze, pracując w terenie/na budowie? Jednak nie chciałbym pracować w oczyszczalni ścieków.

Zastanawia mnie, które studia są bardziej perspektywistyczne, bo wiadomo inżynieria jest trudniejsza, ale po jej ukończeniu i zrobieniu uprawnień mamy możliwość znalezienia dobrze płatnej pracy, jednak nie wiem jak to jest po FIRze.

Zmieniony przez - Jakiedrzwi w dniu 2014-07-13 18:44:58

INSOMNIA
 Wysłana - 13 lipiec 2014 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

nie znam ludzi z uksw po isiu więc nie bardzo mogę się wypowiedzieć, ale słyszałem, że siatka przedmiotów bardziej pod ochronę środowiska podchodzi-mało zajęć typu termodynamika, ogrzewnictwo, ciepłownictwo itp.

O pracę w różnych branżach możesz się starać-biura projektowe, firmy budowlane, rzeczoznawstwo budowlane, audyty energetyczne, obsługa techniczna obiektów, doradztwo handlowe i techniczne w firmach dostarczających urządzenia HVAC-to tak na szybko z tego, co robię/robiłem ja i moi znajomi. Ja mówię z perspektywy mojej specjalności, czyli ciepłownictwo wentylacja itp., nie wiem, jak wygląda to po innych, ale pewnie podobnie

Co się może nie spodobać? Po prostu, dużo ludzi odchodziło z kierunku, bo uznali że nie chcą całe życie siedzieć w instalacjach, że ich to nie kręci

Jakiedrzwi
 Wysłana - 13 lipiec 2014 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

Jednak chyba jestem zdecydowany na FiR, gadałem dzisiaj z kumplem, który studiował rok w Koszalinie IŚ, potem się przeniósł na medycynę, a z jego kolegów - absolwentów IŚ nikt nie dostał pracy w zawodzie.
Faktycznie czytałem sporo ogłoszeń pracy dla inżynierów środowiska i jest po 20 aplikacji na miejsce, gdzie pierwszeństwo mają ludzie z renomowanych uczelni jak AGH.

Pomyślałem, że skończę licencjat z FiRu w Koszalinie, a na studia II stopnia postaram się dostać na lepszą uczelnię.

akiyz
 Wysłana - 13 lipiec 2014 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

Pomyślałem, że skończę licencjat z FiRu w Koszalinie, a na studia II stopnia postaram się dostać na lepszą uczelnię.

Daj sobie spokoj.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Dylemat- Inżynieria Środowiska vs Finanse i Rachunkowość

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: studia LOGISTYKA zaocznie | z cyklu "gdzie na studia?" | POOMMOOCCYY | Inżynier a Magister | Odwołanie do Rektora na uczelni - jakie prawodpodobieństwo? | inżynier/magister inżynier | SiMR | Politechnika Śląska Transport Bytom | Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze | Akademik na Uniwersytecie Łódzkim :o | rekrutacja w 2 szkolach | PP inżynieria materiałowa | Gdzie iść na studia? | zmiana szkoły | Studia dzienne a umowa o pracę | technikum leśne | papa termozgrzewalna | dziurka od klucza | polkowic | porady prawne | modlitwa do szatana | Jak namówić dziewczynę do stosunku | zulu gula | fruit of the loom | showup podobne | on nie chce się kochać | bonus bgc | co to jest sog | jak odzyskac e meil i haslo do google | Co robic gdy ona potrzebuje czasu | pije krew krowy | stópki | lodówka | biżuteria dla faceta | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.