FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2037 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Dylemat za ok 30 tys. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Dylemat za ok 30 tys."   

Igras
 Wysłana - 3 listopad 2015 14:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam Was, przeleciałem mnóstwo tematów na forum ale to nie rozwiało wszystkich moich wątpliwości.
1.Ile masz pieniedzy na SAM SAMOCHOD? (30-35 tys)
2.Do czego Ci bedzie sluzyl samochod? ( dojazd do pracy 30 km autostradka, 2 razy w miesiącu podróż przez pół Polski autostradka.)
3.Jakie sa twoje typy samochodow ? (sedan lub coupe.).
4. Czego oczekujesz od samochodu ? (komfortu ponad wszystko, względnej ciszy, dobrego wyposażenia, ładnego wyglądu i ekonomii - spalanie do 10 litrow w miescie, żeby przez rok nie stracił dużo na wartości)
5.Jaki rocznik Ciebie interesuje. 2005 +
6.Ile mniej wiecej masz zamiar nim jezdzic ? ( rok)
7. Ile srednio na rok robisz km - 25-35 tys.

Najchętniej wybrałbym a6 c6 3.0 tdi tip quattro ale boje się, że budżet nie wystarczy na coś ciekawego z jasnym środkiem i przebiegiem <400 tys, MMI i dobrym audi? Każdy straszy rozrządem, wtryskami itp. WErsja 2.4b jest dla mnie nieporozumieniem - audi bez quattro i z multitronikiem? odpada. 3.2 FSI za duzo pali zdecydowanie jak i 4.2 v8. A pozostałe diesle 2.0 i 2.7 jakoś do mnie nie przemawiają.

Drugą opcją jest to czego jest mnóstwo na drogach czyli e60. W dwóch słusznych wariantach czyli 3.0 d i benzynka. Ale j/w, czy budżet jest wystarczający? A może coś forumowego jest, to chętnie przyjadę nawet jutro

Trzecią jest Meganka coupe ale widziałem, że za tę cenę są tylko 1.5 dci i kilka 1.9, czy są to dobre opcje najlepiej niebieskie/żółte? Dziewczyna ma meganke służbową 1.5 90 km katuje to niemiłosiernie a przejechała tym 190 tys i nie ma śladów zużycia. Czy występują meganki w innym niż czarnym wnętrzu?

Lexus is220d tutaj musiałbym dołożyć z 5 tys, ale czy warto?
Od ilu są bmw e92 sprawne? czy e90 przechodziło jakiś lifting wnętrza?

inne citroeny, renówki, mercedesy, vw, fordy, skody, alfy, hondy odpadają, chyba, że coś przeoczyłem i mnie zaskoczycie czymś naprawde ładnym.

Na codzień jeżdziłem nową cliówką 1.5dci i mondeo 2.0 tdci, jeśli ta informacja pomoże w czymś.

Zmieniony przez - Igras w dniu 2015-11-03 14:13:39

Young2
 Wysłana - 3 listopad 2015 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

za 30k mozesz szukac E90 z poczatku produkcji
lift byl w 2008 czy 9 i te egzemplarze sa dosyc drogie

E92 to 45k+ chyba, ze golas z benzyna 2.0 na 16 to za 37 mozna dostac

na lexusa to tez za malo kasy
ogolnie za duzo bys chcial, majac 10k za malo

Zmieniony przez - Young2 w dniu 2015-11-03 14:38:00

these niggas broke, these niggas lazy

Igras
 Wysłana - 3 listopad 2015 14:40      [zgłoszenie naruszenia]

konkretna odpowiedź, tylko nie chciałbym, a sprawdzam możliwości by być mądrzejszy w przyszłości. Czyli te 3 opcje odpadają póki nie chce wydać na samochód 50 tys.

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 3 listopad 2015 14:40      [zgłoszenie naruszenia]

Nie pchaj się w takie auta. Ja popatrzyłem szybko u siebie na ogłoszeniach i to będzie raczej dół cenowy za te egzemplarze. Po co a6 na dzienna 30min podróż? Chyba żeby wozić powietrze.

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Znawca -

Igras
 Wysłana - 3 listopad 2015 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

do a6 bardziej jako fanaberia, w której mi się wnętrze podoba, Słyszałem dużo opinii, że juz za 35-40 można kupić dobry egzemplarz, więc wolalem zweryfikować tę informacje tutaj. i dzięki temu wiem, że odkładam te plany na przyszłość, narazie trzeba się zadowolić klasą niższa i spokojnie uzbierać na polifty. Za taką cenę rozumiem, że zostaje mi tylko c5, laguna lub passat b6? A wozić powietrzę lubię.

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 3 listopad 2015 14:50      [zgłoszenie naruszenia]

A mondeo?

Znawca -

Igras
 Wysłana - 3 listopad 2015 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

jeździłem mk4 przez prawie rok, chcę coś zmienić mimo, że samochód świetny. Na dodatek z niebieskim wnętrzem i w sedanie.

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 3 listopad 2015 14:58      [zgłoszenie naruszenia]

A insignia?

Znawca -

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 3 listopad 2015 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201510218030078]

Zmieniony przez - Tessu w dniu 2015-11-03 15:01:57

Znawca -

Igras
 Wysłana - 3 listopad 2015 15:02      [zgłoszenie naruszenia]

1. cięzkie - prawie 300 kg cięższe od a6 c6, a co za tym idzie słabsza dynamika i większe spalanie.
2. bardzo dużo ofert na otomoto z uszkodzonym silnikiem, a także znajoma firma, która ma ok 30 insignii narzeka na awaryjność tego modelu.

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 3 listopad 2015 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

I tracą na wartości szybko.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Dylemat za ok 30 tys.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Auto za okolo 4 000 zl | Auto do 12 000 zl | Male i Szybkie | Auto w okolicy 10 000 - 15 000 dla nowicjusza | Samochód z pajęczynką na wlewie paliwa %) | Samochód do 10k | auto dla studenta do 15k | Punto II - opinie | Seat Leon Top Sport | e46 compact | Auto dla początkującego | Ford Mustang 1975 | Mazda 626 podatek | Auto na dluzej, do 8000zl | ktorego wybrac? | Sedan do ~22tys | marihuana | jazz | mt5034 | jak móc dłużej | ogłoszenia towarzyskie | jablonka86- | jablonka86 | wiza | meskalina | grupa terespolska | chillouty na niedziele | bejsbolówka | agnieszka wagner | Lions Club | Lyoness | gruzja | aleksander pistoletov | fana | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.