FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2991 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Dystans, czas... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dystans, czas..."   

lawyer86
 Wysłana - 27 maj 2008 22:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Bo w życiu nie chodzi o to, aby cierpieć i płakać, ale o to aby nauczyć się ponieść godnie niepowodzenia.

Miłość jak każda dziedzina życia ma swoje wzloty i upadki. Ponosimy sukcesy i porażki. Jednakże nic nie dzieje się bez przyczyny. Nauczmy się kolekcjonować miłe wspomnienia. Nauczmy się siebie, nauczmy się radzić sobie w trudnych chwilach.

Nie tylko w miłości potrafią nam doskwierać smutek, opuszczenie. Niech każdy z Was spojrzy w przeszłość i się zastanowi chwilę.. Kurczę, czy Wasi przyjaciele sprzed 10 lat są przy Was? Zgadzam się, zawsze pewne grono zostaje, ale warto zauważyć , że grono , otoczenie wciąż się zmienia. Tak też bywa w uczuciach. Bardzo ciężko trafić na kogoś z kim damy radę żyć. Ba , często ludzie zostają razem z rozsądku... Wiek, dzieci.. To każe im się tolerować. Dlatego póki jesteśmy młodzi to korzystajmy z tej wolności i smakujmy życia. :)

To takie przesłanie moje od siebie dla wszystkich ludzi, zwłaszcza tych najmłodszych załamanych dla których miłosna porażka jest niesamowitą klęską, brakiem sensu życia. Ja z tego wyszedłem i powiem szczerze, cieszę się, że przeżyłem taką szkołę. Jestem mądrzejszy, a więc nic nie dzieję się bez przyczyny. Czasem łezka się kręci jak się przypomni to i owo, ale... trzeba umieć postawić grubą kreskę i czekać na nowe.

Pozdrawiam!!

Tudor
 Wysłana - 27 maj 2008 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

Miszcz!!

"bo żyć ma prawo każdy, każdy ma prawo dotknąć pogardy własnym sumieniem"
Brzydki, zły i szczery

mich4s
 Wysłana - 27 maj 2008 23:58      [zgłoszenie naruszenia]

nalać mu, mądrze gada

Ekspert -

milomar
milosh
 Wysłana - 28 maj 2008 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

j.w.

I zapomnij, że jesteś gdy mówisz, że kochasz...

Znawca -

Rothen
 Wysłana - 28 maj 2008 00:37      [zgłoszenie naruszenia]

super

Methos
 Wysłana - 28 maj 2008 08:29      [zgłoszenie naruszenia]

albo nic

Zmieniony przez - Methos w dniu 2008-05-28 08:30:56

Ekspert -

Dreando
 Wysłana - 28 maj 2008 09:21      [zgłoszenie naruszenia]

tyle że bezpośrednio, bo już tu sporo takich aluzji widziałem.

"Takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy..."

basswood
KOBRA
 Wysłana - 28 maj 2008 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

Methos co tam miales napisac, no powiedz

tempy chuj...

Znawca -

Methos
 Wysłana - 28 maj 2008 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

cos niecenzuralnego i metaforycznego

troszkę bawi mnie takie podejscie do życia w stylu - niewazne co sie dzieje, nie przejmujmy się tym, jestesmy młodzi wiec bawmy się i ******lmy jak króliki

to tak w skrócie.

do autora no offence oczywiście

Zmieniony przez - Methos w dniu 2008-05-28 11:50:32

Ekspert -

BaNgOuT
 Wysłana - 28 maj 2008 11:57      [zgłoszenie naruszenia]

jw/jn

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

BezPerwery
 Wysłana - 28 maj 2008 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

bangout jest głupi

:>

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dystans, czas...

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Ciągłe pretensje..pff... | Czy jest nadzieja? | Kolejny temat o przyjacielu | wycofanie sie? | co ona sobie myślała? | Przemyslenia 21 latka | Kolejny załamany człowiek | Uświadomienie | Propozycje? | wyjazd z dziewczyna | nieśmiałość co zrobić ................ | Mała rocznica, obrączki... | pomocy !!! | Były chłopak byłej dziewczyny | Misio-pysio vs. Mężczyzna | MOJA UKOCHANA I KOCHANI RODZICE | ermac | zerwałem | zarządzanie projektami | opowiadanie erotyczne syn | opowiadanie erotyczne syn | wrocila do bylego | słodko w ustach | tai chi | prawdopodobieństwo zajścia w ciążę | Arthrelix | syn uderzył kolegę | obliczanie prawdopodobieństwa ciążą | opowiadania erotyczne mama zdrada | asg | nokia 1320 | byłem rok z dziewczyną | zerwałem po roku | poryć łeb sms zachwiać | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.