FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 877 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Dywizjon 303 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dywizjon 303"   

skryba123
 Wysłana - 21 marzec 2010 22:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam pytanie bardziej z historii niż z militariów. Czy w dywizjonie 303 byli też spadochroniarze?

"Największe zagrożenie na polu bitwy to oficer z mapą"

CBR600
 Wysłana - 21 marzec 2010 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

Cholera wie ale za to byla ekipka lubiacych ryzyko facetow, co wydymali spory kawalek angielskich szpar, lubili wychlac i zabawic sie, a jak trzeba to tez lali sie po ryjach dla rozrywki.

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 21 marzec 2010 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

Jak ktoś wyskoczył bo został trafiony i miał spadochron, no to wtedy był spadochroniarzem

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 22 marzec 2010 00:17       [zgłoszenie naruszenia]

dywizjon 303 to byl dywizjon mysliwcow. Latali na spitfire i hurricane. A hardkorowcy z nich byli, po akcji robili "beczke" tak tez raz zrobil czech sluzacy tam Frantisek niestety nie udalo mu sie poderwac maszyny i runal na ziemie nie daleko od domu swojej dziewczyny.

Piłsudczyk.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Dywizjon 303

Warto przeczytać: !!!!!!!!! REGULAMIN !!!!!!!!! | Czy w wojsku da się dobrze zarobić ? | Broń hukowa - jaki daje huk / jak jest z tą na 8 i 9mm amunicję ? | Powstanie pierwszy w Polsce batalion piechoty morskiej | worek na piasek | Witamy nowego Pana Moderatora%-) | Piosenki =) | Pobór do wojska | Komisja w Wojsku | Rezerwa.. | Pododdziały Wojskowe | Pytanie o prace | Ochorna a Wojsko | za tydzień komisja | prawo do posiadania broni w usa ... | military ring | gradowka | silverlight | ogame | hard | zenon z elei | poziom morza wzrośnie | ciekawostki o ue | ludobójstwo | spirytus cytryny | lepki | zdjecia objawow zakazen pluciowych | akt darowizny | rynki hurtowe | odzież termoaktywna | alkomat | depilacja brazylijska | tran | skradziono | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.