FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4214 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Dzieło literackie i jego adaptacja filmowa-prezentacja 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dzieło literackie i jego adaptacja filmowa-prezentacja"   

Pater92
 Wysłana - 1 grudzień 2010 17:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wybralem temat j/w, do tego mam je porownac analizujac wybrane przyklady. Wzialem "Granice" Nalkowskiej.

Moze mi ktos napisac scislej na jakich elementach mam sie skupic porownujac ksiazke z jej adaptacja filmowa? Jaka moglaby byc do tego przykladowa literatura podmiotu i przedmiotu?

Kurde jak skladalem deklaracje to myslalem, ze to bedzie latwy temat, a tu okazuje sie ze nie do konca-najwyzej zmienie w lutym jeszcze

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 1 grudzień 2010 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

W literaturze podmiotu będziesz miał "Granicę" i film na jej podstawie. W przedmiotu to wszystkie opracowania książki, recenzje filmu, książki nt. sztuki filmowej<leksykony kina polskiego, itd.>.

Co do samej analizy-skup się na porównaniu jakie wątki zostały w filmie pominięte, co zostało dodane, co pomniejszone, a co wyeksponowane, czy film jest literalną adaptacją książki czy raczej książka jest tylko wypadkową scenariusza, bazą, na której podstawie reżyser opowiada jakąś własną historię.

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2010-12-01 18:31:43

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Pater92
 Wysłana - 2 grudzień 2010 14:03       [zgłoszenie naruszenia]

dzieki, SOG oczywiscie, moze cos z tego wyjdzie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Dzieło literackie i jego adaptacja filmowa-prezentacja

Warto przeczytać: Sztuka w sentymentalizmie | matura - kartka z cytatami | Kultura języka | Danse Macabre - Obraz | Rodzaje szaleństwa wg. Foucaulta | Jak interpretować obraz? Proszę o pomoc.. | interpretacje utworów | Jak się odmienia... | Pytania komisji | godność w renesansie i obecnie | Nawłoć miejscem kontrastów | pytania do ustnej | Pomórzcie | Praca organiczna , u podstaw gdzie w Ludziach Bezdomnych | pomocy ! | Częstotliwość występowania motywu marzyciela w literaturze | ovb | mens health | Preskaler- | olga frycz | justyna steczkowska | masaA? erotyczny | masaA erotyczny | kim jest brzydki burak | markiz | sade | udało się | 1 raz | czernias | soltys | pawellah | rownania trzech reakcji chemicznych Na2CO3 | volvo | cat | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.