FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3553 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Dzień Kobiet... hmmm ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dzień Kobiet... hmmm ?"   

sir Bartek
 Wysłana - 2 marzec 2006 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

Może i nie ma nad czym myśleć, ale ja jednak uważam, że... - czyt. główne pytanie

Nie wiem czy to odpowiedni dzień - ale jak już jeden kolega napisał, może wypadałoby przed Dniem Kobiet? Druga sprawa to - czy się odważę? Może za bardzo to przeżywam, no ale co tam. Damy radę - kij z nieśmiałością.

Dzięki za rozmowę - szczególnie, że Was nie znam osobiście. Chociaż kto wie?
PS. W przyszłości może dam znać, jak to się potoczyło.

sir Bartek
 Wysłana - 2 marzec 2006 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

Franzf szczerze - wydaje mi się, że jest zainteresowana mną, ale może mi się tylko wydawać. Nie wiem jak jest naprawdę - więc chyba zrobię tak jak mówisz: zapytam co o mnie sądzi - troszkę zaskakujące pytanie ale bardzo dobre

Dzięki za rady, oczywiście zarzucam sogami.

PS. Teraz tak myślę, że jak bliższa znajomość się rozwinie - to czy jej powiem, o tym temacie na forum. Ciekawe

CTA
bluesuit
 Wysłana - 2 marzec 2006 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

zadzwoń do niej i powiedz że właśnie uświadomiłeś sobie że ją kochasz, takie zwlekanie jest bez sensu, z kąd masz pewność że jutro ona nie umówi się z kimś innym bo pomyśli że Ty jej nie kochasz a ona nie chce być nieszczęśliwie zakochana. Wogóle z kąd masz pewność że nadejdzie jutro? Nie czekaj tylko wal prosto z mostu bo moze być tak że przejdzie dzień kobiet a Ty jej tego nie powiesz i tak będziesz przekładał a to na jej urodziny a to na mikołaja albo barburki...

Ekspert -

ferry
 Wysłana - 2 marzec 2006 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

no i co, myślisz że jak powiesz jej 8 marca że ją kochasz to Ci da ?

Ekspert -

sir Bartek
 Wysłana - 3 marzec 2006 06:46       [zgłoszenie naruszenia]

CTA racja... tylko muszę się przełamać. Wszystko takie łatwe na papierku ale coś czuję, że postawię sprawę jasno.
Ferry nieźle się uśmiałem akurat do tego nie przywiązuję najwyższej wagi. Nie, że jestem jakiś nie tentego... ale przynajmniej nie teraz. Widzę, że to przez ten dział

/EDIT: Miłego dnia...

Zmieniony przez - sir Bartek w dniu 2006-03-03 06:48:22

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dzień Kobiet... hmmm ?

Strony: 1 2